4

Nie.

1

MD to wiesz gdzie wsadzić...

1

Czemu nie było zgrzytów z Alba-Iniesta-Neymar Xavi-Alves-Messi? A teraz miały by być jakieś zgrzyty? Dobra taktyka, zawodnicy wiedzą co mają robić i nic by nie było. Pep to był trener. Szkoda, że faktycznie na stanowisku w jednym klubie z jakimś czasem się wypalasz.

edit; Dobra, Neymar miał problem do Alby, ale dalej nie widzę problemu. Muszą grać skrzydłowi w piłce i Barca miała najlepszych skrzydłowych i najlepszych pomocników. Teraz sytuacja z Messim troszkę komplikuje sprawę.

1

Dokładnie. Chorwacja w dogrywce zaatakuje bo mają świadomość, że w następnych karnych już tyle farta mogą nie mieć, więc zaryzykują. Lloris poda do Dembele, ten przebiegnie pół boiska, może więcej swoim sprintem, przelobuje bramkarza, a Francja wygra mistrzostwo i nagle Dembuś będzie wart nie 100mln, a 400-500mln. - Młody perspektywiczny z największym potencjałem na świecie z długim kontraktem.

0

Dawać plotki czyli fake to jeszcze rozumiem, ale nie fake wywiadów. To jest przegięcie. Kiedyś internet to było miejsce samej prawdy. Teraz zrobiła się gorsza propaganda niż w TVNie czy TVP. Tylko gościu z mózgiem się nie omami czyli tak samo jak za czasów TV.

4

Litości. Już dawno było info, że to jest fejk.

1

Słuchaj. Dembele z 2 ciężkimi kontuzjami i grą przez 900 min w lidze zjadł statystykami Asensio i Isco XDDDDDDDDDD

0

Niee, też by nie było "wporzo". Po prostu w plotkę Dembele+ 50 za Hazarda byłaby bardziej wiarygodna.

0

"Wuefista" to by zatopił Barcelone jeszcze gorszymi transferami niż Gomes i Denis. W końcu 1. składem cały czas się nie gra. Ale też sądzę, że to mógłby być kosmiczny futbol :D Choć czasów Pepa nikt nie przywróci już :(

3

Pamiętam te opinie - Lepsza Anglia niż Kolumbia heheheh, Kolumbia? To są gorsi rzeźnicy niż Anglicy. Anglia to już nie jest kick and rush od dawna. A najlepsze - Football is coming home.

Ta ostatnia sentencja to obraza dla futbolu i całego świata. Grać tak o 3 miejsce to trzeba nie mieć szacunku do kibiców! Trzeba mieć śmietnik zamiast serca.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Akurat te z Griezmannem moim zdaniem były prawdziwe, że go chce MU, a najbardziej Barcelona. Tak by przecież filmu nie nagrywał.

2

Nie całą sympatię, ale to jest osoba publiczna i nie powinna podawać takich plotek. 100mln € + Dembele? No stary, to już jest przesada. Zrozumiałbym gdyby było Dembele +20-50mln€, ale nie 100. Nawet Janusze wiedzą, że takie coś się nie opyla.

0

Mówił, że za Hazarda biją się 2 kluby - Barcelona i Real, a tak wygląda oferta Barcelony.

13

Laskowski bardzo mnie zawiódł jak podał nieprawdziwą informację, że Barcelona oferuje Dembele+80mln funtów za Hazarda. Jeszcze na wizji gdzie tysiące Januszy go słucha...

1

Akurat Denis z lawki swoja role spelnia. Nie boi sie pilki, a Xavi mowil, ze woli takich slabszych zawodnikow od tych co sie boja pilki czyli cala reszta. No i jak Pique, Umtiti, Busi byli bez formy to po co bronic? Najlepsza obrona to atak.

6

Może Abidal nie śpi i myśli nad transferem w atak (Martial) :D #NightDreams

0

A ja jestem ciekaw kiedy dożyję dnia, w którym ludzie zrozumieją, że złota piłka jest od ostatniego głosowania, a nie za rok kalendarzowy.

0

Chciałbym by De Jong był rozgrywającym też, bo ma drybling chłopak.

0

To Rabiot i Willian jeszcze? To spora ta kadra chyba będzie. I jak mają postawić na wychowanków? Chyba, że celem jest jak na razie Alena.

1

Jak to gdzie? Z południa Polski na północ albo odwrotnie ;D

5

"GT 1030 - Nie zintegrowana, osobna grafika z własną pamięcią DDR5 !

Każdy zasługuje, by cieszyć się fantastycznym gamingiem. Dlatego właśnie stworzyliśmy szybką i potężną kartę GeForce® GT 1030. Teraz możesz zamienić swój komputer PC w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ najbardziej zaawansowanej gamingowej architekturze GPU jaka kiedykolwiek powstała. Jest ona naszpikowana innowacyjnymi technologiami NVIDIA Game Ready, dzięki którym każdy gracz będzie mógł cieszyć się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. "

haha jaki kit wciskają.

2

Tylko, że taki pies potrafi wyrządzić większe szkody dla auta niż lekkie przerysowanie/uderzenie w barierkę.

1

Nie, nie zmienia. Harry Kane czy reszta Anglików w meczu z Chorwacją też się tarzała po murawie. Nie tak jak Neymar, a robili to, a w roli głównej kandydat do najlepszej "9" na świecie - Harry Kane.

0

Takie oświadczenie nie jest dobre...Moim zdaniem jest poniżające. Jedno w sprawie jakiegoś zawodnika? Ok. Ale oni już wydali takich kilka.

0

Bo każdy chciał by większość hajsu. Przecież Chelsea nie puściłaby Hazarda za mniej jak 400mln.

3

No tak. Barca musi dawać mniej na pensje... To jest oczywiste. W Realu jakoś z tym żyją zawodnicy. Mało zarabiają w porównaniu do Barcy. Duża pensja w klubie - jednocześnie Barca ogłasza każdemu, że ten zawodnik jest niepotrzebny i kluby mało oferują. Po prostu też trzeba inaczej traktować piłkarzy.

2

Haha kompletna racja ;D I to tutaj wychodzi, że atak, spychanie drużyn do obrony to najlepsza obrona. Przy grze defensywnej nie raz najlepsza defensywa potrafi zawieźć. Futbol ofensywny to najlepszy futbol na świecie. Taka jest prawda.

1

Niby tak, ale z zawodników, o których świat nie słyszał potrafi zrobić z nich zawodników klasy światowej. Wystarczy spojrzeć na Gotze. Kloppa nie ma i Gotze też nie ma. I podejrzewam, że to nie przez chorobę, którą przechodził. Grosskreutz czy jak się to pisze będzie grał w 3 lidze niemieckiej. Z Lewandowskiego patrz kogo zrobił :D Teraz możesz napisać, że skoro zrobił z nich world class players to czemu się nie utrzymali na topie niektórzy? Trudno, nie o to chodzi, ale potrafi z niczego coś zrobić.

0

Nie wiadomo czy się Barca nie interesuje Martialem. Gazety nie trąbią to nic nie znaczy. Przecież w biurach Barcy muszą ciągle pracować i za pomysł im nie płacą. Abidal ma idealny wgląd na francuski rynek młodych talentów i też pewno o nim myśli. I też w końcu to nowy pracownik. Będzie chciał też postawić swój stempel w Barcelonie jakimś transferem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?