robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie.
1
MD to wiesz gdzie wsadzić...
1
Czemu nie było zgrzytów z Alba-Iniesta-Neymar Xavi-Alves-Messi? A teraz miały by być jakieś zgrzyty? Dobra taktyka, zawodnicy wiedzą co mają robić i nic by nie było. Pep to był trener. Szkoda, że faktycznie na stanowisku w jednym klubie z jakimś czasem się wypalasz.
edit; Dobra, Neymar miał problem do Alby, ale dalej nie widzę problemu. Muszą grać skrzydłowi w piłce i Barca miała najlepszych skrzydłowych i najlepszych pomocników. Teraz sytuacja z Messim troszkę komplikuje sprawę.
1
Dokładnie. Chorwacja w dogrywce zaatakuje bo mają świadomość, że w następnych karnych już tyle farta mogą nie mieć, więc zaryzykują. Lloris poda do Dembele, ten przebiegnie pół boiska, może więcej swoim sprintem, przelobuje bramkarza, a Francja wygra mistrzostwo i nagle Dembuś będzie wart nie 100mln, a 400-500mln. - Młody perspektywiczny z największym potencjałem na świecie z długim kontraktem.
0
Dawać plotki czyli fake to jeszcze rozumiem, ale nie fake wywiadów. To jest przegięcie. Kiedyś internet to było miejsce samej prawdy. Teraz zrobiła się gorsza propaganda niż w TVNie czy TVP. Tylko gościu z mózgiem się nie omami czyli tak samo jak za czasów TV.
4
Litości. Już dawno było info, że to jest fejk.
1
Słuchaj. Dembele z 2 ciężkimi kontuzjami i grą przez 900 min w lidze zjadł statystykami Asensio i Isco XDDDDDDDDDD
0
Niee, też by nie było "wporzo". Po prostu w plotkę Dembele+ 50 za Hazarda byłaby bardziej wiarygodna.
0
"Wuefista" to by zatopił Barcelone jeszcze gorszymi transferami niż Gomes i Denis. W końcu 1. składem cały czas się nie gra. Ale też sądzę, że to mógłby być kosmiczny futbol :D Choć czasów Pepa nikt nie przywróci już :(
3
Pamiętam te opinie - Lepsza Anglia niż Kolumbia heheheh, Kolumbia? To są gorsi rzeźnicy niż Anglicy. Anglia to już nie jest kick and rush od dawna. A najlepsze - Football is coming home.
Ta ostatnia sentencja to obraza dla futbolu i całego świata. Grać tak o 3 miejsce to trzeba nie mieć szacunku do kibiców! Trzeba mieć śmietnik zamiast serca.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Akurat te z Griezmannem moim zdaniem były prawdziwe, że go chce MU, a najbardziej Barcelona. Tak by przecież filmu nie nagrywał.
2
Nie całą sympatię, ale to jest osoba publiczna i nie powinna podawać takich plotek. 100mln € + Dembele? No stary, to już jest przesada. Zrozumiałbym gdyby było Dembele +20-50mln€, ale nie 100. Nawet Janusze wiedzą, że takie coś się nie opyla.
0
Mówił, że za Hazarda biją się 2 kluby - Barcelona i Real, a tak wygląda oferta Barcelony.
13
Laskowski bardzo mnie zawiódł jak podał nieprawdziwą informację, że Barcelona oferuje Dembele+80mln funtów za Hazarda. Jeszcze na wizji gdzie tysiące Januszy go słucha...
1
Akurat Denis z lawki swoja role spelnia. Nie boi sie pilki, a Xavi mowil, ze woli takich slabszych zawodnikow od tych co sie boja pilki czyli cala reszta. No i jak Pique, Umtiti, Busi byli bez formy to po co bronic? Najlepsza obrona to atak.
6
Może Abidal nie śpi i myśli nad transferem w atak (Martial) :D #NightDreams
0
A ja jestem ciekaw kiedy dożyję dnia, w którym ludzie zrozumieją, że złota piłka jest od ostatniego głosowania, a nie za rok kalendarzowy.
0
Chciałbym by De Jong był rozgrywającym też, bo ma drybling chłopak.
0
To Rabiot i Willian jeszcze? To spora ta kadra chyba będzie. I jak mają postawić na wychowanków? Chyba, że celem jest jak na razie Alena.
1
Jak to gdzie? Z południa Polski na północ albo odwrotnie ;D
5
"GT 1030 - Nie zintegrowana, osobna grafika z własną pamięcią DDR5 !
Każdy zasługuje, by cieszyć się fantastycznym gamingiem. Dlatego właśnie stworzyliśmy szybką i potężną kartę GeForce® GT 1030. Teraz możesz zamienić swój komputer PC w prawdziwy gamingowy zestaw oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ najbardziej zaawansowanej gamingowej architekturze GPU jaka kiedykolwiek powstała. Jest ona naszpikowana innowacyjnymi technologiami NVIDIA Game Ready, dzięki którym każdy gracz będzie mógł cieszyć się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. "
haha jaki kit wciskają.
2
Tylko, że taki pies potrafi wyrządzić większe szkody dla auta niż lekkie przerysowanie/uderzenie w barierkę.
1
Nie, nie zmienia. Harry Kane czy reszta Anglików w meczu z Chorwacją też się tarzała po murawie. Nie tak jak Neymar, a robili to, a w roli głównej kandydat do najlepszej "9" na świecie - Harry Kane.
0
Takie oświadczenie nie jest dobre...Moim zdaniem jest poniżające. Jedno w sprawie jakiegoś zawodnika? Ok. Ale oni już wydali takich kilka.
0
Bo każdy chciał by większość hajsu. Przecież Chelsea nie puściłaby Hazarda za mniej jak 400mln.
3
No tak. Barca musi dawać mniej na pensje... To jest oczywiste. W Realu jakoś z tym żyją zawodnicy. Mało zarabiają w porównaniu do Barcy. Duża pensja w klubie - jednocześnie Barca ogłasza każdemu, że ten zawodnik jest niepotrzebny i kluby mało oferują. Po prostu też trzeba inaczej traktować piłkarzy.
2
Haha kompletna racja ;D I to tutaj wychodzi, że atak, spychanie drużyn do obrony to najlepsza obrona. Przy grze defensywnej nie raz najlepsza defensywa potrafi zawieźć. Futbol ofensywny to najlepszy futbol na świecie. Taka jest prawda.
1
Niby tak, ale z zawodników, o których świat nie słyszał potrafi zrobić z nich zawodników klasy światowej. Wystarczy spojrzeć na Gotze. Kloppa nie ma i Gotze też nie ma. I podejrzewam, że to nie przez chorobę, którą przechodził. Grosskreutz czy jak się to pisze będzie grał w 3 lidze niemieckiej. Z Lewandowskiego patrz kogo zrobił :D Teraz możesz napisać, że skoro zrobił z nich world class players to czemu się nie utrzymali na topie niektórzy? Trudno, nie o to chodzi, ale potrafi z niczego coś zrobić.
0
Nie wiadomo czy się Barca nie interesuje Martialem. Gazety nie trąbią to nic nie znaczy. Przecież w biurach Barcy muszą ciągle pracować i za pomysł im nie płacą. Abidal ma idealny wgląd na francuski rynek młodych talentów i też pewno o nim myśli. I też w końcu to nowy pracownik. Będzie chciał też postawić swój stempel w Barcelonie jakimś transferem.