robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
I tyle ma wspólnego z Urugwajem, że pije urugwajską yerbe i ma ziomeczka Godina w AM XD
1
Dokładnie. Jak chcesz grać w 144Hz to musisz mieć kompa, który tyle stale wyrabia.
0
No nie wiem? Może wklep nazwę płyty głównej, którą chcesz i masz i dopisz recenzja porównanie?
9
Bo tylko kibice Barcy to normalni ludzie.
0
A jak im kogoś zabraknie to zawsze ze szkółki mogą gracza wziąć. (XD) Co im to zaszkodzi.
0
Ale do Barcelony czy rok wypożyczenia w Ajaxie?
0
Ostatnie zdjęcie najlepsze XD Magia magii photoshopa.
0
A co za różnica? De Jong ma się wystraszyć wyższego poziomu?
0
Hehe coś jak false 9.
1
Rozumiem, że to taka przenośnia, że tak go nie chcecie bo prawdziwy biznesmen kupiłby go za 30mln i sprzedał za 100 XD
0
Akurat Goetze to nie kontuzje wymęczyły lecz zła decyzja i może źli trenerzy. Tacy trenerzy jak Pep czy Klopp z każdego potrafią wyciągnąć maksimum. Niektórzy zostają na samej górze jak Lewy, a niektórzy kończą w 3 lidze niemieckiej lub jak Goetze. Gdyby nie Pep to De Bruyne do dziś nie wiedziałby co to kontrola spotkania piłką i biegałby za piłką czekając na kontre.
0
De Jong za rok.
3
Już po mistrzostwach - start transferowej karuzeli i kwestii kilku godzin lub zwrotu transferu z koszulek.
0
Podejrzewam, że już się nie zmarnuje. Zawsze istnieje szansa, ale w tak młodym wieku być i strzelić bramkę w finale. Nawet nie byle jaką? Podejrzewam, że da mu kopa, a jak będzie miał zdrowe otoczenie to się nie zmarnuje.
1
Chciałbym. Jeśli by dostał 50% swojej pensji co dostawał w Barcelonie i 0, totalne 0 dla jego ojca i Neymarka za podpis na kontrakcie. Do tego gra psychologiczna - ława w 5 meczach z rzędu by pokazać, że nie jest nietykalny.
1
Co z tego, że strzelił 4 bramki? Messi asystował i w kanadyjce podejrzewam, że prowadzi. Takie lepsze? Ronaldo zmarnował karnego na łatwiejszą drabinkę, Messi w meczu 1/8 asystował, a CR7 krzyczał do sędziego, żeby spie*dalał.
Bramki to nie wszystko.
1
Liga krajowa - puchar króla. Co do ligi. Messi rozjechał Real Madryt. Wygrał bezpośredni pojedynek z Cristiano, a następnie grając w 10. na boisku strzelił bramkę.
Złoty but, król strzelców La Liga i najlepszy asystent. Ronaldo zawsze powtarzał, że woli złotego buta od złotej piłki, bo tam ludzie nie głosują i sam musi udowodnić, że jest najlepszy.
3
Jedno nazwisko - Messi. Messi. Messi.
0
No nie, ale te strzały Griezmanna były strasznie lekkie i prawie w sam środek bramki, a taki łatwiej wyciągnąć niż lekko w górze. Można nogą takiego karnego zatrzymać. Wystarczy zaryzykować i stać na tym środku. Zwłaszcza, że Griezmann przez cały turniej walił takie karne. Chyba bodajże tylko jednego, pierwszego strzelił centralnie w bok, koło słupka.
Ameryki nie odkryłeś tym stwierdzeniem powiem Ci, ale zielone muszą się zgadzać.
0
W sumie śmieszna sprawa, że Griezmann walił karne gorzej niż Messi, jeszcze po ziemi prawie w środek bramki, a i tak żaden bramkarz go nie wyczuł.
2
Nie ma żadnych ;) Jedynie takie korzenie, że pije urugwajską Yerba Mate i się koleguje z Godinem :D
0
Aktorem to jest nawet Griezmann.
0
Teraz trzymać kciuki za Mbappe w Barcelonie. Może za rok za 2 dołączy do nas i do już wtedy prawie najlepszego Dembele. Jestem ciekaw co wtedy będą ludzie pisać, co tak go hejtują. Dziwna sprawa, bo w porównaniu do Isco i Asensio Dembele w lidze zagrał 900min i zjadł ich statystykami.
0
No niestety :D Tak to jest jak na zadupie dojdzie zasięg z internetem.
0
Ładnie pojechałeś, nie powiem :D
0
No i pokazał. Futbol to nie tylko gole, a ty tak pisząc udowadniasz, że jesteś zwykłym Januszem. Miał też kilka asyst i kluczowe podania, które zepsuli koledzy. Zagrał nie na swoim poziomie, ale lepiej i tak niż większość na mistrzostwach.
4
I co, podnieciłeś się stawiając na faworyta? Ale z ciebie kozak.
2
1.Messi
2.Ronaldo
ale Złota piłka nie miała by racji bytu skoro co rok wygrywał, by Messi, także muszą dać komuś innemu.
0
Czy ja wiem czy takie złote? Nie potrafili wykonać kilku podań. Trzeba ich doszlifować i mam nadzieję, że taki Mbappe przyjdzie do Barcelony, bo w innym futbolu, w innym stylu będzie się marnować. To samo Dembele. Trzeba im przekazywać ten ofensywny futbol.
8
Uff całe szczęście, że Barca nie gra tak defensywnie. No i jak Mbappe wróci do PSG to będzie lekko zdziwiony, że jego koledzy ciągle mają piłkę i spychają przeciwnika do obrony. Dla Pogby i Griezmanna taki futbol jest normalny.
Dlatego najważniejsze jest to, że takie osoby jak Xavi czy Pep muszą ten ofensywny, ładny futbol przekazywać dalej, z pokolenie na pokolenie bo to zaginie. Najlepszy futbol na świecie.