reloaded
Dołączył/a: luty 2014
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@venom1899 i to mi się podoba :D ja też staram się każdy oglądać mimo wszystko, ale wiele osób ma właśnie tak że po takich meczach mają dosyć futboolu na jakiś czas
1
Oglądacie dzisiaj meczyk? Czy kacyk po Chelsea nadal trwa?
Przyznam się szczerze że mecz z Chelsea był pierwszym meczem od chyba 2 lat który wyłączyłem przed końcem... Dawno nie byłem tak wkurzony na naszych
0
@Eklerek ja pieprzę gość wygląda jak jakiś old boy
0
@TR3YWAY twoja była nie jednemu trypla zostawiła to może być bardzo zbliżona liczba do trenerów Legii
1
@PatrychoO każdy ma swoje zdanie. Dla mnie ten turniej to porażka. Poprzedni format miał sens bo klubowym mistrzem świata był zwycięzca Ligi Mistrzów lub Ligi Europy
0
@directedbyfcb wiesz jak to wygląda. Gdybyśmy zamienili Balde za Cucu to dzisiaj by pisali o Balde że jest najlepszy na świecie a Cucu to placek
0
@PatrychoO dokładnie tak, to są fakty.
5
Ale trzeba być ułomnym widzem żeby hejtowac Yamala który był naszym najlepszym zawodnikiem. Przecież gdyby Yamal grał w Chelsea to strzeliłby nam pewnie hat tricka wczoraj.
1
@PatrychoO tylko na papierku chyba nie bierzesz tego turniejku na poważnie?
9
XD poczekaj placku dopiero co w lidze Europie graliście. Na camp nou z pełnym składem obsracie gacie następnym razem.
0
@FcBarce dajcie już spokój. 1 kartki nie powinien dostać to był absurd
0
@4drian0 Co Ci się najbardziej spodobało? Powiem Ci nie raz oczywiście w mojej ocenie oglądałem seriale które słabo się zaczynały ale miały "to coś" co mnie zaciekawiło by oglądać dalej a ten nie ma w moim odczuciu kompletnie niczego.
0
Jak oceniacie pluribus? Patrząc na twórców i czytając opinie spodziewałem się hitu niestety po 1 odcinku jest nudno i odpuszczam ten serial...
1
@pt9 wyjechałbym do Tajlandii i kupiłbym tam za 3/4 kasy mieszkania na wynajem za resztę bym żył sobie spokojnie
0
Jeżeli ktoś z was tak jak ja za cholerę nie może już znaleźć dobrego serialu to polecam interaktywny serial grę The Quarry. Właśnie dzisiaj dorwałem na promocji za niecałe 50 zł. Grafika jak z filmu, świetna fabuła dobre postacie coś czego mi bardzo brakowało.
1
@Pawlak1992 są zamknięte , stadion jeszcze nie jest w pełni gotowy
1
Właśnie nie wiem, mecz 16:15 i liczę że wcześniej będzie transmisja z wydarzenia
1
Mam nadzieję że otwarcie camp nou będzie spektakularne, zwalniam się pół godziny wcześniej z roboty żeby zdążyć oby było warto.
6
@Barcafan2020 niestety nie studiowałem w USA ale za to nie studiowałem też w UK
4
@Ojciec_Dyrektor Iniesta? Puyol?
0
@Herato może by poukładał ale nadal byłby podatny na kontuzje u nas. I Raphinha by się tak nie rozwinął, pewnie by odszedł po sezonie
1
@MOLESTA to jest właśnie krzywda trenera Barcelony czy Realu... W Anglii nikt nie zwalnia Guardioli czy Arety jak nawet szurają w okolicy 7 miejsca w tabeli xd
0
Co ten zgred pieprzy i co by to dało jak my zmiany zrobiliśmy chyba koło 80 minuty xD i tylko dwie (nie liczmy Bernala w ostatnich 30msekundach )xD
5
@Roobo Pena był poprostu wkurzający jak nie wiem. Szczęsny chyba mimo wszystko dzięki temu że jest takim sympatycznym gościem mniej hejtu otrzymuje
2
Chyba trzeba iść na strumyk w innym języku...
2
Casado kontuzja?
0
Kurde ale ten Diaz by chodził u nas. Szkoda że się nie udało
2
@cules100pro największy dopiero będzie gdzieś za 2 lata
0
Jak wrazenia z nowego camp nou?
2
@Aragorn33 Daj znać czy Ci się podobał serial, bo te oceny na filmwebie mogą być od madryciaków :D