2

@venom1899 i to mi się podoba :D ja też staram się każdy oglądać mimo wszystko, ale wiele osób ma właśnie tak że po takich meczach mają dosyć futboolu na jakiś czas

1

Oglądacie dzisiaj meczyk? Czy kacyk po Chelsea nadal trwa?

Przyznam się szczerze że mecz z Chelsea był pierwszym meczem od chyba 2 lat który wyłączyłem przed końcem... Dawno nie byłem tak wkurzony na naszych

0

@Eklerek ja pieprzę gość wygląda jak jakiś old boy

0

@TR3YWAY twoja była nie jednemu trypla zostawiła to może być bardzo zbliżona liczba do trenerów Legii

1

@PatrychoO każdy ma swoje zdanie. Dla mnie ten turniej to porażka. Poprzedni format miał sens bo klubowym mistrzem świata był zwycięzca Ligi Mistrzów lub Ligi Europy

0

@directedbyfcb wiesz jak to wygląda. Gdybyśmy zamienili Balde za Cucu to dzisiaj by pisali o Balde że jest najlepszy na świecie a Cucu to placek

0

@PatrychoO dokładnie tak, to są fakty.

5

Ale trzeba być ułomnym widzem żeby hejtowac Yamala który był naszym najlepszym zawodnikiem. Przecież gdyby Yamal grał w Chelsea to strzeliłby nam pewnie hat tricka wczoraj.

1

@PatrychoO tylko na papierku chyba nie bierzesz tego turniejku na poważnie?

9

XD poczekaj placku dopiero co w lidze Europie graliście. Na camp nou z pełnym składem obsracie gacie następnym razem.

0

@FcBarce dajcie już spokój. 1 kartki nie powinien dostać to był absurd

0

@4drian0 Co Ci się najbardziej spodobało? Powiem Ci nie raz oczywiście w mojej ocenie oglądałem seriale które słabo się zaczynały ale miały "to coś" co mnie zaciekawiło by oglądać dalej a ten nie ma w moim odczuciu kompletnie niczego.

0

Jak oceniacie pluribus? Patrząc na twórców i czytając opinie spodziewałem się hitu niestety po 1 odcinku jest nudno i odpuszczam ten serial...

1

@pt9 wyjechałbym do Tajlandii i kupiłbym tam za 3/4 kasy mieszkania na wynajem za resztę bym żył sobie spokojnie

0

Jeżeli ktoś z was tak jak ja za cholerę nie może już znaleźć dobrego serialu to polecam interaktywny serial grę The Quarry. Właśnie dzisiaj dorwałem na promocji za niecałe 50 zł. Grafika jak z filmu, świetna fabuła dobre postacie coś czego mi bardzo brakowało.

1

@Pawlak1992 są zamknięte , stadion jeszcze nie jest w pełni gotowy

1

Właśnie nie wiem, mecz 16:15 i liczę że wcześniej będzie transmisja z wydarzenia

1

Mam nadzieję że otwarcie camp nou będzie spektakularne, zwalniam się pół godziny wcześniej z roboty żeby zdążyć oby było warto.

6

@Barcafan2020 niestety nie studiowałem w USA ale za to nie studiowałem też w UK

4

@Ojciec_Dyrektor Iniesta? Puyol?

0

@Herato może by poukładał ale nadal byłby podatny na kontuzje u nas. I Raphinha by się tak nie rozwinął, pewnie by odszedł po sezonie

1

@MOLESTA to jest właśnie krzywda trenera Barcelony czy Realu... W Anglii nikt nie zwalnia Guardioli czy Arety jak nawet szurają w okolicy 7 miejsca w tabeli xd

0

Co ten zgred pieprzy i co by to dało jak my zmiany zrobiliśmy chyba koło 80 minuty xD i tylko dwie (nie liczmy Bernala w ostatnich 30msekundach )xD

5

@Roobo Pena był poprostu wkurzający jak nie wiem. Szczęsny chyba mimo wszystko dzięki temu że jest takim sympatycznym gościem mniej hejtu otrzymuje

2

Chyba trzeba iść na strumyk w innym języku...

2

Casado kontuzja?

0

Kurde ale ten Diaz by chodził u nas. Szkoda że się nie udało

2

@cules100pro największy dopiero będzie gdzieś za 2 lata

0

Jak wrazenia z nowego camp nou?

2

@Aragorn33 Daj znać czy Ci się podobał serial, bo te oceny na filmwebie mogą być od madryciaków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?