O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 852
  • Polecenia 1187

Komentarze

1

@Slazmi wiesz o co chodzi? W tym przypadku chodzi o odwrócenie uwagi od innych spraw. Sytuacja jest napięta, epidemia, widmo kryzysu gospodarczego i kontrowersyjne wybory. PIS wrzuca temat jeszcze bardziej kontrowersyjny, który znów poróżni wiele, wiele osób i na chwilę znów kupi sobie czas. Bo chyba nie myślicie, że chodzi o problemy zwykłego, przeciętnego obywatela? Pozdrawiam

1

@SuperVegeta Mnie się wydaje, że problem nie leży w samym 500+, tylko w tym, że ta kwota jest niestety istotnym zastrzykiem dla większości Polaków. Dlaczego niestety? Dlatego, że Polacy marnie zarabiają. 3000 zł netto kosztuje ponad 5000 zł wszystkich kosztów. 5000 zł netto to już 9000 zł. Jesteśmy po prostu okradani i to w teorii legalnie. Pomijając już fakt, że z naszą walutą na świecie możemy sobie jedynie w nosie podłubać.

0

Za tyle pieniędzy z chęcią przejmę rolę kozła ofiarnego.

6

Nie ma to jak pokazać komuś środkowy palec, a potem udawać, że podcierało się oko.

12

Na to każdy czeka. Araujo powinien być teraz 4 obrońcą normalnie w rotacji, a nie wstawiany dopiero wtedy, kiedy nie ma kto grać. Mam nadzieję, że Settien to ogarnie, bo rywalizacja to podstawa.

Zobacz wszystkie

73

Kibic Liverpoolu? ;)

53

Kiedy miał zagrać jak nie z Levante? W ten sposób EV postępuje też z innymi zawodnikami. Nie jestem jakimś wielkim krytykiem Valverde, ale to czego on na pewno nie umie, to rotować składem i dawać szansę, nie jak musi, ale po prostu.
Jak ktoś ma grać dobrze, jak nie gra? Jak ma się uczyć?

51

Barca w tej chwili brzydko wygrywa? 5-1 z Realem, 4-2 z Sevilla, 6-1 Girona, 3-0 Juve, 3-0 Chelsea, 4-1 Roma, 5-0 Sevilla finał CdR... Ludzie ogarnijcie się bo coraz gorzej z wami. Bierze ktoś pod uwagę to, że jest coraz trudniej. Nie ma już wielu fundamentalnych piłkarzy z ery Guardioli (Iniesta, Xavi, Puyol), a mimo to Barca wciąż jest na szczycie. Ja do Valverde nic nie mam. Uważam, że jego taktyka jest dobrze zbalansowana, pragmatyzm też się czasami przydaje.

43

Był to najlepszy mecz Barcy pod wodzą Enrique. Koniec, kropka.

40

Z pierwszego składu w USA jest tylko Sergi Roberto, więc jakim cudem na Milan ma wyjść pierwszy garnitur?