3

Cały czas zastanawiają mnie osoby, które zarzucają Luisowi brak zaangażowania i od sezonów wytykają mu otyłość (ludzie otyli chcieliby tak wyglądać).
Trzeci najlepszy strzelec w historii klubu, który co sezon strzela kilkadziesiąt bramek.

3

Gdyby często nie szukał na siłę Leo, a uderzał na bramkę, to jestem przekonany, że miałby już dwucyfrowy wynik w tym sezonie.

0

@Thomas99PL
Inna mentalność ludzi, inne podejście do pracy i pewnie wiele innych.
Taki przykład z życia. Czym jeżdżą lesnicy w Wielkopolsce i Lubuskim, których lasy generują zyski? Dacia Duster - bo tania, praktyczna i wystarcza do pracy.
A czym jeżdżą leśnicy z wschodnich województw, które przynoszą starty? Toyotą Land Cruiser. A dlaczego? - bo mogą.

0

@Azi
Niestety ciemnogród chłonie te brednie jak gąbka.

0

@Couti11
Lepiej by jego minuty dostali zawodnicy, którzy będą w kolejnym sezonie, zwłaszcza Puig.

2

Totalnie im nie wierzę. To jak sądzić we własnej sprawie. Zarząd dostał wynik audytu własnych działań i wnioski z niego podał do informacji publicznej. Audyt przeprowadzony przez PWC daje nam informacje na temat tego czy klub nie przepłacił, czy nikt nie wziął kasy do własnej kieszeni. Ale chyba nie to było głównym oskarżeniem skierowanym wobec zarządu, a fakt w jakim celu z usług tych skorzystano?

1

@klopx
To jest właśnie sukces rządu PiS. PiS sprawił, ze cham czuje się dumny z bycia chamem. Cham czuje, że jest na równym poziomie z elitą. Tyle, że cham nie daje innym nic, a elita buduje i przekazuje wartości, daje miejsca pracy itd.

1

@mr_robot
Wątpliwy delikatnie mówiąc, jednak karny był i idzie na konto Semedo.
Ofensywnie mógł się podobać i w końcu przypominał trochę Alvesa. Jednak większość zagrożenia ze strony Atletico pochodziło ze strefy, w której bronił Portugalczyk. Być może ten obraz jest nieco mylny, ponieważ Langlet kasował wszystko co mógł, a Pique z Semedo nie. Jednak mimo wszystko Carrasco mógł sobie pozwolić na zbyt wiele.

0

@mr_robot
Też bardzo podobała mi się jego gra, ale niestety oba rzuty karne dla rywali były po akcjach w jego strefie

1

@patryk1995991
Tak samo przygotowanie fizyczne, taktyka, a przede wszystkim pieniądze kiedyś a dzisiaj to 2 różne światy. Jakby obecny piłkarz miał trenować przy użyciu tego samego sprzętu, który do dyspozycji miał Pele czy Maradona, to podejrzewam prezentowałby się o wiele gorzej.

0

Moja bardzo bliska osoba cierpi na tę chorobę. Niestety widok jak postępuje jest okrutny. Dlatego życzę Unzue wiele siły do walki z chorobą i trzymam mocno kciuki, aby jak najlepiej wypełnił misję, której się poświęci. Czytając jego słowa bije od niego mentalność wielkiego zwycięzcy. Oby towarzyszyła mu do końca!

0

Faktycznie w trakcie jednej z kontr Barcelony słyszałem wyraźnie gwizdanie, ale gracze Barcy nie przerwali gry. Widać Pinto był skuteczniejszy :)

1

Ocena Araujo według mnie zawyżona. Fajnie, że chłopak debiutował w 1 składzie, ale za pudło należy mu się ocena niżej. Nie tłumaczy tego zarówno debiut, jak i jego pozycja na boisku. Na tym poziomie powinien trafić. Dodatkowo miałem wrażenie, że 90% jego podań było do Marca.

0

@FC1899Barca
Też uważam, że Griezman grający za napastnikiem dałby o wiele więcej. Problemem według mnie jest fakt, że na lewym skrzydle trzeba na kogoś postawić i nie ma na kogo.
Winnych w niewykorzystaniu potencjału Griezmana i Cou szukałbym prędzej w zarządzie niż w trenerach. Zarząd wydał prawie 400 baniek na zastąpienie genialnego brazylijczyka piłkarzami, których nominalna pozycja na boisku różni się od tej Neymara.

0

@Piotr777
To pieprzenie, że kiedyś chciało mu się biegać. Facet zasuwa na boisku od lat i pracuje dla dobra zespołu. Z czasem coraz częściej brakuje mu jakości i kreatywności w grze.
Też uważam, jak z resztą większość z nas, że jego czas w zespole się skończył. Ale nigdy nie powiem o nim, że nie chciało mu się biegać.

4

@xavi890
Valdes w finale w 2006 był bramkarzem przez WIELKIE B. Gdyby był przeciętny , wówczas nie wygralibyśmy tamtej ligi mistrzów.

0

@Cochise
Ronaldo, a po nim kolonia Holendrów, których za dzieciaka uwielbiałem.

0

Chyba Busquets do sklepu po żarcie nie wychodził w czasie kwarantanny.

1

@arcin13091
Skoro naszprycowany Ramos mógł grać w wygranym finale LM i nic z tym nie zrobili, to nikt im tytułu nie odbierze.

0

Na WP na głównej jest quiz dotyczący Barcelony. Chyba do każdego pytania wyświetlają się zdjęcia (chociaż u mnie tylko w 1 pytaniu), ale mimo to jest prosty. 100% za pierwszym razem jest łatwe do zrobienia:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/881839/legendy-fc-barcelona-rozpoznajesz-je-na-zdjeciach

1

Za mało czasu, ale quiz bardzo fajny.
Szkoda, że wyświetlają się poprawne odpowiedzi w przypadku błędu, bo przez to ponowne podejście jest trochę bez sensu.

0

@kuffs
Myślę, że mogłaby się zebrać niezła kwota. Problemem może być to, że wielu kibiców w tym ja, nie dałoby złamanego grosza do obecnego zarządu.

0

Widząc tytuł pierwsze co mi przyszło na myśl - co on zakończył?
Udało mi się wygrać jedną ligę, jeden puchar króla, który świętował jak LM. Sposób wygrania ligi iście królewski (m.in. Słynny karny Pepe w końcówce meczu, Ramos w roli bramkarza i wiele, wiele innych).
Jose, dominacji Barcelony nie zakończyłeś.

10

Oczywiście popieram wszystkie akcje społeczne w obecnych czasach. Jednak zabieg ten widzę następująco:
1. Torujemy sobie drogę do wprowadzenia na stałe nazwy sponsora w nazwie stadionu (jak kiedyś z Unicef na koszulkach). Dzięki takiemu zabiegowi łatwiej przyjdzie kibicom zaakceptowanie w przyszłości sponsora tytularnego.
2. Proponujemy, aby nazwa sponsora znalazła się w nazwie stadionu, który nie wiadomo kiedy zostanie otwarty przede wszystkim dla kibiców. Oczywiście chciałbym szybkiego powrotu piłki, ale na ten moment bliżej jest do odwołania kolejnego sezonu niż do powrotu spotkań z kibicami.
3. Zabieg mocno PR-owy pozwoli trochę oczyścić atmosferę wokół zarządu, jednocześnie dając prasie powód do zmiany tematu.

Osobiście jestem jak najbardziej za sprzedażą prawa do nazwy stadionu, bo są z tego wielkie pieniądze, a dla kibiców Camp Nou pozostanie Camp Nou.

3

@Fetta
Na korzyść Neymara przemawia wiek, w którym przyszedł. Piłkarsko też wniósł chyba więcej niż Villa.
Ney grając w Barcelonie był numerem 3 na swiecie, Villa w mojej opinii nie był nawet top 3 w Barcelonie.
Mimo całej sympatii do Davida, Brazylijczyk według mnie dał więcej klubowi. Oczywiście mówimy o samej piłce.

0

@Mazi
Liczba testów jest na porównywalnym poziomie, jednak w przeliczeniu na mieszkańców Czesi robią ich 4x więcej.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Problemem są osoby bez objawów, a ilu ich jest tego nikt nie wie.

0

@Triv44
Wiem, wiem :) Tego staruszkowi z wiekiem w głowie się miesza, więc jeśli ktoś jest w czymś od niego lepszy, to zaraz podnosi swoje statystyki i osiągnięcia :)

0

@kamiVeB
Nie mam żadnej telewizji, ale akurat transmisja była nagrana z canal+. Zatem oprócz jakości wiele nie straciłem ;)

13

@Mazi
Oba państwa dobrze się trzymają. Różnica jest również w liczebności i znając życie w służbie zdrowia (m.in. Wyposażeniu w środki ochrony).

0

@Triv44
Pele sądzi inaczej, obraziłby się że mu jedynkę z przodu zabrałeś.

Media