O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Iniesta, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4000
  • Liczba komentarzy 388
  • Polecenia 721

Komentarze

0

@pioz123 proszę o więcej informacji na priv

0

@Fenelon testy były na produkcji? :D

0

@Ghotti Kurde 50 zł m2 za cementowo-wapienne? Przyznam, że dosyć drogo. To 50 zł z fakturą czy bez niczego?

0

@DaPidejpi @Borneo
DaPidejpi takie głupoty wypisujesz, że aż oczy bolą od czytania. Co Ci ukradł ten Tusk? W jaki sposób Cię wydymał jak i resztę 30 milionów dorosłych Polaków? Bo twoje zdania to typowo pisowska retoryka czyli Tusk = złodziej, kłamca, podły Niemiec. Dlaczego w takim razie upolityczniona prokuratura nie postawiła mu zarzutów od 7 lat?

0

Odnosicie podobne wrażenia, że Gavi trochę przygasł w ostatnim czasie? To wystawianie go przez Xaviego jako fałszywego skrzydłowego mu chyba nie służy. Moim zdaniem Gavi powinien grać jako środkowy pomocnik bez kombinowania.

Zobacz wszystkie

79

prztyczek w nos Koemana. Biedna gwiazdeczka. Gość zaczyna mnie frustrować. Dużo więcej dałby nam Trincao w miejsce Griezmanna. Niestety ale do znudzenia mogę powtarzać że ten transfer to kompletna katastrofa.

71

Wczoraj pożegnałem swojego pieska, prawdziwego przyjaciela. Była przy mnie przez ostatnie 11 lat i 10 miesięcy. Suczka rasy bokser. Wspaniałe wspomnienia na całe życie. Osoba która nie przeżyła tylu lat z własnym psem nie zrozumie co taka osoba czuje po stracie najwierniejszego przyjaciela. Pewnie wielu z was tutaj przechodziło przez podobny okres. [*]

69

La ramblowicze
W ubiegłym tygodniu zmarła moja babcia na ostra niewydolność oddechowa z powodu COVID-19. Dziś otrzymałem wiadomość ze moja druga babcia również zmarła na niewydolność oddechową z powodu COVID-19. Jeszcze dwa tygodnie temu miałem dwie babcie. Dziś nie mam żadnej.
Apeluje do Was, chrońcie swoich bliskich i swoich dziadków.

35

@klopx
Co za debilne podejście do ważnego tematu.

32

Borek wyjaśnia kity i mity
Rzeczywistość: „nie chce mi się o tym gadać”

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?