@AlvaroHanso czy to jest powód do dumy ? Nawet jeżeli to byli Polacy to taki występek nie wpływa na wszystko czego Polska jako naród dokonała w historii. Wstyd z bycia Polakiem świadczy o braku wiedzy historycznej czyli braku podstawowej wiedzy którą, każdy powinien posiadać. Jest to tożsame z brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Ale to moje opinia.
@AlvaroHanso czy to jest powód do dumy ? Nawet jeżeli to byli Polacy to taki występek nie wpływa na wszystko czego Polska jako naród dokonała w historii. Wstyd z bycia Polakiem świadczy o braku wiedzy historycznej czyli braku podstawowej wiedzy którą, każdy powinien posiadać. Jest to tożsame z brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Ale to moje opinia.
Komentarze
0
@gaq Gdzie Felix? Z wstępnych informacji wynika, że to tylko stłuczenie .
28
@AlvaroHanso czy to jest powód do dumy ? Nawet jeżeli to byli Polacy to taki występek nie wpływa na wszystko czego Polska jako naród dokonała w historii. Wstyd z bycia Polakiem świadczy o braku wiedzy historycznej czyli braku podstawowej wiedzy którą, każdy powinien posiadać. Jest to tożsame z brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Ale to moje opinia.
0
@normasubiektywna nie powinno być "mld" ?
0
Trzeba poczekać na powrót Ansu
0
Messi trochę samolubnie
28
@AlvaroHanso czy to jest powód do dumy ? Nawet jeżeli to byli Polacy to taki występek nie wpływa na wszystko czego Polska jako naród dokonała w historii. Wstyd z bycia Polakiem świadczy o braku wiedzy historycznej czyli braku podstawowej wiedzy którą, każdy powinien posiadać. Jest to tożsame z brakiem jakiejkolwiek wiedzy. Ale to moje opinia.
0
@gaq Gdzie Felix? Z wstępnych informacji wynika, że to tylko stłuczenie .
0
@normasubiektywna nie powinno być "mld" ?
0
Messi trochę samolubnie
0
Trzeba poczekać na powrót Ansu