mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hrzan miała być druga Irlandia, tak większość Polaków wyjechało
8
@Gitarkafcb jestem zażenowany ilością głosów na lewaków
0
@jaras121 przecież podtrzymuje Tusk
0
Dajcie od razu lepiej już La Liga Realowi
0
Rekin czy Delfin?
0
@Ricardinio14 co by nie mówić ale porównywać Porto z Interem?
0
@Kapitan hawk Dobrze że tym razem wirus FIFA nas nie dotyczy a sorry geniusz taktyktyczny i trenerski Xaviego rozjebał podstawowych graczy 11.
0
@zenoowity chyba sobie żartujesz, to jest narracja zachodu, przecież nikt normalny tam nie powie że to nazistowskie (niemieckie) obozy koncentracyjne. Upaina jest i była zawsze.
0
Z awansem Barcelony do fazy pucharowej LM jest jak z awansem reprezentacji Polski do ME. Niby powinna być to formalność ale tak naprawdę po co.?
1
@Destroyer_of_Worlds Nie ważne jakie losowanie będzie, jedynie co będzie to wpierdolll
0
@zenoowity chyba upaine
2
@Kapitan hawk więcej szczęścia niż rozumu, gdyby nie błąd było by po 0.0
4
Myślałem że za Valverde była padaka, później za Setiena następnie za parodyste Koemana. Ale takiego gówna za Xaviego z takimi zawodnikami to się nikt nie spodziewał.
0
@Bocheno1 może mecze w fazie grupowej, w fazie pucharowej się dostaję wpierdolll
0
To wstyd grać takim składem w takim stylu i tak taktycznie.
0
@Panpiwkarz planu na ten mecz raczej też nie było, raczej może taki aby nie przegrać.
1
@La Pulgaa dwóch piłkarzy ma cały czas ratować indolencje Xaviego taktycznie?
2
Więcej szczęścia niż rozumu
0
@AduŚ07 ojciec i syn zero różnicy
0
@Hajny pamiętam, ale trenerem miernym jest
0
Toż to wzmocnienie jak lewy zejdzie
2
Xavi to jest mocny w gębie tylko
3
Najsłabsza grupa od lat a my zagramy w LE
1
Dalej wy uważacie że wyjdziemy z tej grupy? Zespół z ligi portugalskiej wyjaśnia Xaviego
6
Jaki jest plan Xaviego na ten mecz? Ja nie widzę żadnego
3
Ależ to słabo taktycznie wygląda, Xavi dalej jak uczniak nie wie jak się gra LM
1
@LM10GOAT na livescore jest i grafice LM
0
Dlaczego na ten moment Porto jest pierwsze w grupie?
5
Przepraszam ciebie ale byłeś tylko najemnikiem nic nie znaczącym w historii tego klubu. ;)
0
@Miszak po rykoszecie