1

@Encore Wasze zdrowie zatem!

1

@Encore Na razie to jem steka i mam wy***ne

13

"Wałek jakich mało"
"Sędziego poniosło, chyba w kieszeni było"

Aż musiałem sprawdzić czy Real znowu nie gra

1

@Gibbon_FCB Ja też zrezygnowałem parę dni temu :D

9

Szkoda, że w C+ to tam z przepisami mają problem jak oni już wieszczą tutaj kontrowersje. Przypominam, że cała La Liga od następnego sezonu będzie tam. Bez Święcickiego, bez studiów przed/w trakcie/po meczach, możliwe, że z reklamami jak to w przypadku LM.

Latem szykuje się duży research w poszukiwaniu dobrych, zagranicznych i płatnych alternatyw.

4

Kontakt po strzale, nie powinno być karnego. Ale wiadomo - różnie to bywa i jest totalna niekonsekwencja.

1

Oby tam spalonego nie było. Prawdopodobnie ostatnia bramka Lewandowskiego w Barcelonie. Słodko-gorzko :/

0

@Kapitan hawk Dopiero teraz przeczytałem dokładnie... mój poprzedni wpis jest nieważny :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Who_you_mam Lucek będzie dumny!

1

@Kleps0n Pomidorek osobno na kanapeczkę :)
A z ziołami spróbuję następnym razem, dzięki!

1

@Tigermaus To jest na 5 minut, weekend ma 2 dni... już wiesz jakie zakupy masz jutro zrobić.

4

Ale sobie zrobiłem TOP twarożek ze śmietaną, szczypiorkiem, cebulką, rzodkiewką, solą i pieprzem. Teraz przez 3 dni nie będę żarł na śniadanie nic innego.

0

@Marcelinho99 Właśnie tutaj IMO jest jakieś drugie dno

6

@Roobo Perm za to powinien być, wtf

4

@Kozinho. Za co dokładnie dostałeś bana? Co dokładnie napisałeś?

0

@Lisek Jest w ogóle jakieś realne, rozsądne wytłumaczenie na przedłużenie Christensena? Np. większe spieniężenie w przyszłości, jakaś amortyzacja czy coś w tym stylu.

3

A jakby tak Lewandowskiego? Szuka klubu podobno, na rok mógłby być fajnym wzmocnieniem.

2

@Ryoumen Z różnych opowieści wiem, że to byłby majstersztyk Szwagrów.

2

@Luciano99 Co Ci @Kessie zrobił, że taki dzisiaj zdenerwowany jesteś?

1

@Laminedependencia Astrofaza ma odcinki po 15-20 minut, tzw. Astroshorty.

0

@Laminedependencia Rożka i Naukowy Bełkot bardzo lubię. Polecam też podcast Crazy Nauka i Astrofaza oraz Astronarium w kontekście fizyki kwantowej, kosmosu etc.

1

U mnie zgadza się tylko Dragan i czasem Książulo :D
Jak tam u Was?


1

@Luciano99 @Laporta słyszałeś k***a?

1

@malypuzon Jeśli to prawda, to mimo wszystko pozytyw dla tego typa, że się od takiej uwolnił. Boleśnie, ale jednak ¯\_(ツ)_/¯

4

@NeroTFP1 Tylko potem oby jakiś Eintracht, Bayer lub Betis, a nie topowe kluby...

2

Myślicie, że w przypadku obrony przez Argentynę MŚ po bezpośrednim meczu w fazie pucharowej z Portugalią Cristiano Ronaldo zacznie mordować ludzi na stadionie?

4

@Kgorecki2500 cola, woda jest niezdrowa, każdy kto kiedyś pił wode umarł

2

Czyli pewnie do końca czerwca nie ma co oczekiwać na jakieś nowe materiały związane z GTA VI. No i okej, czekamy cierpliwie!


7

Tymczasem RDR2 stało się trzecią najlepiej sprzedającą się grą w historii :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?