macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Wasze zdrowie zatem!
1
@Encore Na razie to jem steka i mam wy***ne
13
"Wałek jakich mało"
"Sędziego poniosło, chyba w kieszeni było"
Aż musiałem sprawdzić czy Real znowu nie gra
1
@Gibbon_FCB Ja też zrezygnowałem parę dni temu :D
9
Szkoda, że w C+ to tam z przepisami mają problem jak oni już wieszczą tutaj kontrowersje. Przypominam, że cała La Liga od następnego sezonu będzie tam. Bez Święcickiego, bez studiów przed/w trakcie/po meczach, możliwe, że z reklamami jak to w przypadku LM.
Latem szykuje się duży research w poszukiwaniu dobrych, zagranicznych i płatnych alternatyw.
4
Kontakt po strzale, nie powinno być karnego. Ale wiadomo - różnie to bywa i jest totalna niekonsekwencja.
1
Oby tam spalonego nie było. Prawdopodobnie ostatnia bramka Lewandowskiego w Barcelonie. Słodko-gorzko :/
0
@Kapitan hawk Dopiero teraz przeczytałem dokładnie... mój poprzedni wpis jest nieważny :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Who_you_mam Lucek będzie dumny!
1
@Kleps0n Pomidorek osobno na kanapeczkę :)
A z ziołami spróbuję następnym razem, dzięki!
1
@Tigermaus To jest na 5 minut, weekend ma 2 dni... już wiesz jakie zakupy masz jutro zrobić.
4
Ale sobie zrobiłem TOP twarożek ze śmietaną, szczypiorkiem, cebulką, rzodkiewką, solą i pieprzem. Teraz przez 3 dni nie będę żarł na śniadanie nic innego.
0
@Marcelinho99 Właśnie tutaj IMO jest jakieś drugie dno
6
@Roobo Perm za to powinien być, wtf
4
@Kozinho. Za co dokładnie dostałeś bana? Co dokładnie napisałeś?
0
@Lisek Jest w ogóle jakieś realne, rozsądne wytłumaczenie na przedłużenie Christensena? Np. większe spieniężenie w przyszłości, jakaś amortyzacja czy coś w tym stylu.
3
A jakby tak Lewandowskiego? Szuka klubu podobno, na rok mógłby być fajnym wzmocnieniem.
2
@Ryoumen Z różnych opowieści wiem, że to byłby majstersztyk Szwagrów.
2
@Luciano99 Co Ci @Kessie zrobił, że taki dzisiaj zdenerwowany jesteś?
1
@Laminedependencia Astrofaza ma odcinki po 15-20 minut, tzw. Astroshorty.
0
@Laminedependencia Rożka i Naukowy Bełkot bardzo lubię. Polecam też podcast Crazy Nauka i Astrofaza oraz Astronarium w kontekście fizyki kwantowej, kosmosu etc.
1
U mnie zgadza się tylko Dragan i czasem Książulo :D
Jak tam u Was?
1
@Luciano99 @Laporta słyszałeś k***a?
1
@malypuzon Jeśli to prawda, to mimo wszystko pozytyw dla tego typa, że się od takiej uwolnił. Boleśnie, ale jednak ¯\_(ツ)_/¯
4
@NeroTFP1 Tylko potem oby jakiś Eintracht, Bayer lub Betis, a nie topowe kluby...
2
Myślicie, że w przypadku obrony przez Argentynę MŚ po bezpośrednim meczu w fazie pucharowej z Portugalią Cristiano Ronaldo zacznie mordować ludzi na stadionie?
4
@Kgorecki2500 cola, woda jest niezdrowa, każdy kto kiedyś pił wode umarł
2
Czyli pewnie do końca czerwca nie ma co oczekiwać na jakieś nowe materiały związane z GTA VI. No i okej, czekamy cierpliwie!
7
Tymczasem RDR2 stało się trzecią najlepiej sprzedającą się grą w historii :)