1

@Gracek10 to jest luka. syn jana i mariana

7

@Danny Gaucho ja powiem tak...

6

@Emhyr oczywiśnie, że nie. wyżej w rankingu FIFA jest plemię Łaczati

1

@Nazio87 bez pierwszej wpłaty

13

Bori was wielki ojciec Fati

9

Wpisałem w google "maszynka do krojenia ogórków" i mnie zapytało czy chodzi mi o Cristiano Ronaldo...?

6

@KmN czerwony jest na pewno szybszy

5

te pochwały dla Salamona za wczorajszy mecz to chyba najlepszy dowód na to w jak czarnej dupie jest nasza reprezentacja

0

Ankara Świderski Ankara Świderski

8

Salamon sam w polu karnym po dośrodkowaniu przeciwnika i kopie w kukurydzę xD Polska myśl szkoleniowa

0

Jak można na takim poziomie bać się uderzyć słabszą nogą...? Nigdy tego nie zrozumiem

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Albania to nie jest jakieś ogórkowe psg

10

Ale bym sobie taką Barcelonę wygrywającą 1:0 obejrzał

0

Ten adwokat to jakiś Jedi po prostu. Poszedł do nich, machnął ręką mówiąc "nie macie dowodów" a oni popatrzyli na siebie i powiedzieli "nie mamy dowodów"

0

@Kinginiesta no w ostatnim meczu nie mógł nad nią zapanować bardzo długo. Komicznie wręcz to wyglądało

3

@Kondziubarca widzę że czasu do analizy potrzebuje tyle co do przyjęcia piłki

1

@Worny nie przyapdkowo ich katem był meSSi xD

0

Rozmowa z kibicem (chyba już właściwie Mentala ;p ) "CR jest lepszy bo zdobył więcej razy CL!"
Tymczasem kilka poziomów niżej -> https://zapodaj.net/images/8fe1a2e2134c7.jpg
Statystyka jest bezwzględna... :D

2

@tristan87 pochwalić się cieszynką z nieuznanej bramki. szanuje :D

0

@Worny Alba subiedno a baranas a Gavi

1

@626 gdzie pospisać?

1

Carvajala jaką po meczu miał spuchniętą wargę. Wyglądał prawie jak Vinicjusz

0

Odroczenie nieuniknionego. Przecież my już nie gramy

0

Moim zdaniem Balde jest do zmiany. Zupełnie przeszedł obok meczu

1

@rafa324 haha tak tak faulowany xD

3

pamiętam jak go mental popchnął :D

0

Najman też już się żegnał parę razy. Nie przejmujcie się

0

Już nie muszą a dalej strzelają. Taka była każda drużyna Pepa. O to chodzi!

1

Casemiro w Realu 336 spotkań i bez czerwa. Casemiro w MU 37 spotkań i 2 czerwone. Teraz pytanie: W PL sędziowie jednak nie pozwalają na więcej czy po zmianie ligi skończył mu się immunitet?

1

@tbas ja tam drżałem za każdym razem. Na szczęście Nico był szybszy niż mądrzejszy więc wielka krzywda się nam nie wydarzyła...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?