kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi odszedł przyszedł Alemany chociaż w piłkę zapewne kopać nie potrafi to śmiało można mówić umarł król niech żyje król:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Fabciu też tak sądzi
4
Hola hola jeszcze ten Brereton nie przyszedł Panowie i Panie :)
Calma, Calma
5
Kuzwa
9
Pomnik Alemany
4
Alemany tyle siedział i za darmo ogarnął wypożyczenie Auby ? Jeśli to prawda to czapki z głową chapeu bas maestro.
4
Jeszcze im mało:)
5
Dzyń dzyń dzyń !
https://x.com/ReshadRahman_/status/1488235154472677378
3
Totki chcą Dembele
https://x.com/ReshadRahman_/status/1488234426777677826
4
Fichado!!
Mocne źródełko
https://x.com/ReshadRahman_/status/1488232351910043648
5
Auba , Ferran , Depay, Traore no mi osobiście się to bardzo podoba szybcy i wściekli;D
0
Podpiszą Aube ;)
1
@panczo No takie właśnie średnio:)
0
I tak to ;)
3
Chudy Ale byk
0
@BarcaKings965212 A to już przeszedł?
5
@FafitFCB głupi i glupszy;D
2
To Ansu Fati przyjechał na badania ;D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ornstein i Moretto zgodnie ze Auba raczej nie trafi do Barcy.
2
Poziom rozmowy Trenera Michniewicza na bardzo wysokim poziomie.
0
@meteo100 Ale po co pomoże to nam w meczu z Rosją ?
1
Szymon Jadczak dziennikarz no co za menda totalna zajmujemy się kadrą , konferencja dotyczy kwestii czysto sportowych to pajac wyciąga brudy sprzed kilku lat. Kto to wpuścił tego ułoma na tą salę.
1
Po co wyciągać brudy. Rozmawiamy o kadrze czy o przeszłości co za debile te Polskie dziennikarze.
2
Nie no gadanie że Auba to wrak piłkarski to jakaś czysta głupota, Arteta wywalił gościa na ławke bo mu coś z główką trochę nie fiken co nie zmienia faktu że to wciąż jest mega zawodnik.
0
Aubameyang ogólnie Top co tu dużo gadać głowa u niego trochę nie fiken ale to wciąż bardzo dobry zawodnik.
0
Depay - Aubameyang - Ferran Torres i Traore na zmiany albo w pierwszym może to i będzie grało.
1
Dembele nie dla Psg zostaniemy z tym półmózgiem.
0
@Neutral prędzej czy później raczej tak.