0

City czegoś się od Realu chyba nauczyli ;)

1

Na ten moment Son królem strzelców PL :O Mam wrażenie, że bardzo niedoceniany zawodnik

2

Jak Liverpool tego nie wygra to nieźle xD

2

West Ham strzela i na ten moment Manchester United w Lidze Konferencji xD

0

Mateusz daje Liverpoolowi nadzieje :D

2

@Emhyr Gra ofensywnie a do tego bierze wszystkie stałe fragmenty

2

@MarioVeB! Słowo klucz "był"

0

@kampe Chyba to deal na piłkarskie tylko

0

@michal26 No ale limit z definicji odnosi się właśnie jedynie do górnej granicy

0

@MICHU2 Tak właśnie myślałem

0

My kiedyś w ogóle przegraliśmy 3 razy z rzędu na Camp Nou?

0

@ElPonczato Może miał na myśli mecze w Lidze Europy ale na Camp Nou, wtedy by się zgadzało :]

0

@fajniag Dawać ponad 3 stówki za amatorki to już lepiej na grupkach na fb poszukać. W tej cenie możliwe, że znajdziesz coś z wyższej półki

5

@tomek8756 Wbrew pozorom mógłby to być bardzo emocjonujący mecz

5

Jeszcze się okaże, że w półfinałach Ligi Mistrzów 3/4 drużyn będzie z Hiszpanii :P

0

Zaraz się okaże, że każdy chce do Barcy przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@matirix20 Messi ma 13, ale to nawet nie jest najwięcej w lidze na ten moment. Mbappe ma 14 asyst, do tego 20 bramek, co za gość..

1

Jak oceniacie szanse na to, że Barca by pyknęła City w aktualnej dyspozycji obu drużyn?

42

Ale że Dembuś 10 asyst w 13 meczach ligowych juz wykręcił to jest coś pięknego :o

1

Nie no Leo, może za 4 lata :)

1

@GuerillaAthletic Też racja

1

To wyglądało jakby się dwóch gimnazjalistów biło na przerwie xD
Niepełnosprawnych

2

@webber Zapewne o to Ci chodziło


3

@Ali3231 Nawet nie wiedziałem, że go nie było xd

1

@matirix20 Uważam, że wpłynie jak najbardziej

1

@krefi10 Myślę, że Pedriemu podniosą z 80 na 90 a Gaviemu z 40 na 60

0

@matirix20 Wczoraj na oficjalnym transfermarkcie na insta wrzucili zapowiedź z Gavim

7

@PatriBarca Dzisiaj chyba właśnie aktualizacja ma być

0

Jedyne czego szkoda to tego, że był to ostatni mecz z drużyną z TOPu w tym sezonie. Ani w lidze ani w lidze europy nie sprawdzimy się na tle tych najmocniejszych, a wygrywanie z takimi dostarcza najwięcej radości. Trzeba czekać na przyszłą ligę mistrzów :)

0

@DamianBarcaCule Akurat Ferran już wtedy grał, ale faktycznie, można było po cichu liczyć na dobry wynik patrząc jakie postępy robiła drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?