0

@Herato Dobry agent, ogólnie trudne się wylosowało, więc tym bardziej cieszy, że odgadłem zanim zobaczyłem podpowiedź z JD

1

@Herato Była lata temu jakaś akcja chyba że szukał kogoś do dbania o porządek w jego domu i o pełną lodówkę jak wraca hahah

1

@Herato Jermain Defoe :D

0

@takisobiektos Wał czy nie wał ale że to jest drugi najdrożej sprzedany przez Barcę zawodnik w historii to jest mocne xD

2

Fernando Muslera daje taki mundialowy vibe, szczególnie RPA 2010, jak sobie człowiek pomyśli że to już 8 lat temu było.. a nie czekaj, jak to ku*wa 16 :(

21

Ej Mati już nie jesteśmy za Hiszpaniom

2

Na świecie nie ma już słabych drużyn

0

Joan Garcia - Eric, Cubarsi, Martin, Balde - Bernal, Pedri, Gavi - Fermin, Olmo, Yamal
Taka repka Hiszpanii to by chodziła dopiero

12

Flick pisz zmiany jakieś

3

40 letni Vozinha z drugoligowego portugalskiego Chaves to też nie jest jakiś bramkarz z pierwszej łapanki

0

@PIWOSZ89 Chyba że akurat nie

0

Rekin oddawaj 20 złotych za kupon

4

Przydałby się taki David Villa w prime

1

@Comentateiro Wybrzeże Klatki Schodowej zweryfikuje Potężnych Niemców

1

@Derpowsky Wszystkich boli wielka Hiszpania

1

@Gibbon_FCB Mógłby się z Merino wymienić 6-9, Mikelowi jednak zdarza się wyżej grać

1

Przeszło 5 minut a La Furia Roja wciąż bez bramki.. nie wiem czy ta drużyna jest jednak gotowa na powtórzenie sukcesu z 2010

3

Niech nie zwiedzie Was fakt, że sobie teraz reprezentacja Hiszpanii gra jak gdyby nigdy nic, Real Madryt to wciąż najobrzydliwszy klub na świecie

0

@Batys W trakcie, ale kusi

0

@Batys Dołożyć bramkę Rekina to jak zwiększenie kursu za darmo

2

Hiszpania wygra obie połowy sympatyczny kurs ok 1.7 na inwestycję

18

Nie śpię bo za 2 godziny Polska - Tunezja..

2

@blakkudium 7-1=6

0

Poza tym że tu jest dużo walki i intensywność to chyba przyjemniej piłkarsko oglądało mi się baraż Wieczystej z Polonią xD

3

Kurła prawie 2godziny do nadrobienia…
SCROLLLUJEMY!!!

2

Macie jakieś gównoposty wygenerowane przez AI do poczytania? :(

0

Tak będzie wyglądać koniec świata

4

Potężna awaria łamiąc duże social media LaBambą zaledwie tylko kołysze

3

Jeszcze tylko 1,5h i MECZYCHO Korea-Czechy

1

@qbsonFCBarca
Nie no
Tyle to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?