kcule14
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Dobry agent, ogólnie trudne się wylosowało, więc tym bardziej cieszy, że odgadłem zanim zobaczyłem podpowiedź z JD
1
@Herato Była lata temu jakaś akcja chyba że szukał kogoś do dbania o porządek w jego domu i o pełną lodówkę jak wraca hahah
1
@Herato Jermain Defoe :D
0
@takisobiektos Wał czy nie wał ale że to jest drugi najdrożej sprzedany przez Barcę zawodnik w historii to jest mocne xD
2
Fernando Muslera daje taki mundialowy vibe, szczególnie RPA 2010, jak sobie człowiek pomyśli że to już 8 lat temu było.. a nie czekaj, jak to ku*wa 16 :(
21
Ej Mati już nie jesteśmy za Hiszpaniom
2
Na świecie nie ma już słabych drużyn
0
Joan Garcia - Eric, Cubarsi, Martin, Balde - Bernal, Pedri, Gavi - Fermin, Olmo, Yamal
Taka repka Hiszpanii to by chodziła dopiero
12
Flick pisz zmiany jakieś
3
40 letni Vozinha z drugoligowego portugalskiego Chaves to też nie jest jakiś bramkarz z pierwszej łapanki
0
@PIWOSZ89 Chyba że akurat nie
0
Rekin oddawaj 20 złotych za kupon
4
Przydałby się taki David Villa w prime
1
@Comentateiro Wybrzeże Klatki Schodowej zweryfikuje Potężnych Niemców
1
@Derpowsky Wszystkich boli wielka Hiszpania
1
@Gibbon_FCB Mógłby się z Merino wymienić 6-9, Mikelowi jednak zdarza się wyżej grać
1
Przeszło 5 minut a La Furia Roja wciąż bez bramki.. nie wiem czy ta drużyna jest jednak gotowa na powtórzenie sukcesu z 2010
3
Niech nie zwiedzie Was fakt, że sobie teraz reprezentacja Hiszpanii gra jak gdyby nigdy nic, Real Madryt to wciąż najobrzydliwszy klub na świecie
0
@Batys W trakcie, ale kusi
0
@Batys Dołożyć bramkę Rekina to jak zwiększenie kursu za darmo
2
Hiszpania wygra obie połowy sympatyczny kurs ok 1.7 na inwestycję
18
Nie śpię bo za 2 godziny Polska - Tunezja..
2
@blakkudium 7-1=6
0
Poza tym że tu jest dużo walki i intensywność to chyba przyjemniej piłkarsko oglądało mi się baraż Wieczystej z Polonią xD
3
Kurła prawie 2godziny do nadrobienia…
SCROLLLUJEMY!!!
2
Macie jakieś gównoposty wygenerowane przez AI do poczytania? :(
0
Tak będzie wyglądać koniec świata
4
Potężna awaria łamiąc duże social media LaBambą zaledwie tylko kołysze
3
Jeszcze tylko 1,5h i MECZYCHO Korea-Czechy
1
@qbsonFCBarca
Nie no
Tyle to nie