O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 8

Komentarze

0

Griezmann też dał show w meczu z Betisem, tuż po swoim przyjściu do Barcy (były konfetti i te sprawy). Co było dalej wiemy wszyscy. Man nadzieje, że w przypadku Felixa będzie tylko lepiej.

0

@bleble123 Miałem podobny problem u mnie z laptopem. Rozwiązaniem problemu była zmiana urządzenia audio z zestaw słuchawkowy (nie wiem czemu takie urzadzenie było jako domyślne) na te słuchawki konkretnie. Wyboru urządzenia dokonywałem klimając głośnik na pasku zadań.

0

Nękana wojną i biedą Ukraina - 2 drużyny w Lidze Mistrzów
Czy rzeczywiście jesteśmy takimi niedorajdami piłkarskimi ?

8

wczoraj chcialem zjechac MD za brak wzmianki o odejściu Rakiety. Dzisiaj stanęli na wysokości zadania. Bravo, Ivanowi się taka okładka poprostu należała.

0

@Admin030 człowieku, śpij póki możesz - wspomnisz moje słowa.

Zobacz wszystkie

8

wczoraj chcialem zjechac MD za brak wzmianki o odejściu Rakiety. Dzisiaj stanęli na wysokości zadania. Bravo, Ivanowi się taka okładka poprostu należała.

0

Bardzo cieszy wczorajszy występ Henry'ego, pozwoli mu uwierzyć w swoje możliwości no i zapomnieć chociaż na chwilę o problemach związanych z rozwodem. Udowodnił, że jest bardzo dobrą alternatywą dla Eto, który jak wiadomo potrafi czasem złapać głupie kartki, o PNA nie wspominając.

0

Zdecydowanie mój ulubiony zawodnik FCB. Bardzo chciałem aby go kupili obawiając się jednocześnie czy sprosta oczekiwaniom i presji jaka nad nim zawiśnie. Notabene wcześniej lubiłem Deco - jakoś tak te 20-tki na mnie działają :). No diabeł nie człowiek Chelsea i inne kluby już pewnie plują sobie w brodę, że przeszedł im koło nosa. Tak trzymaj Dani.

0

Cieszę się z każdego sukcesu tego zawodnika. Byłem przeciwny jego odejściu z Barcelony i nadal uważam, że wniósł by wiele do zespołu Guardioli.

0

Na takiego newsa czekałem. Oglądając wcześniejszą grę Toure chociażby w Monaco odnosiłem wrażenie, że w Barcelonie nie pozwalają mu w pełni rozwinąć skrzydeł. Poza świetną postawą w defensywie ma wielki potencjał ofensywny i powinien być wręcz zachęcany przez trenera do odważniejszych wypadów do przodu. Taka ma opinia. Pozdrawiam...

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?