fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wielka szkoda, ale może dzięki temu z większym zrozumieniem będzie przyjmował potrzebę rotacji i opuszczanie murawy.
Bo ma wrażenie, że Flick nie chciał go drażnić częstszymi zmianami.
Oby na Mundialu czarował już w pełni sił.
16
Jedyny plus w tej sytuacja, że ta decyzja nie wypaczyła wyniku meczu, ale powinien pójść kolejny, oficjalny protest.
Pewnie niewiele da, ale przynajmniej podbijemy fakt, że Barcelona jest poszkodowana przez nieudolne sędziowanie
2
Getafe, 32 mecze, 44 punkty, 28 bramek strzelonych (!), 32 stracone.
Kolejna w tabeli Celta ma tyle samo punktów, przy czym bramki to 44-41
Ci to grają antyfutbol...
Szykuje się porywające widowisko w sobotę...
25
Dziękuję teraz za te 9 pkt przewagi
0
@Elvisek Ale miał parę przechwytów, trochę piłką grał.
1
Zmiana Rashforda za Ferrana stracona.
Chłop wszedł i znikł.
A jak się pokazał, to jakby grał za karę.
Serio, Lewy bardziej by się postarał
0
Szkoda, ze to nie siadło Roonemu bliżej słupka.
Życzę mu dziś jakiegoś konkretu do statystyk
0
@novy1899 OK, ale w tamtej częścii sezonu generalnie gorzej wyglądał, niż teraz
26
Mam nadzieję, że to tylko profilaktyka.
Klasyk coraz bliżej i fajnie, jakby mógł się zrewanżować za nieudany mecz z jesieni.
Zresztą, wtedy też grał z dolegliwościami.. (pubalgia)
1
Fermin przyda się w tym meczu. Dla Olmo ten mecz jest zbyt intensywny
0
@JaCules1211 To co, gramy na 5 obrońców ?
1
Dobrze. Jeszcze FdJ za Erica i byłoby optymalnie.
Olmo i Fermin w tej chwili prezentują podobny poziom, ale to dobrze, że na ławce jest ktoś taki, jak Fermin
1
Trzeba wygrać i jeszcze przed Klasykiem odebrać białym ochotę do gry, choć po wczorajszym meczu widać, aż tak wiele jej nie mają…
6
@derus ale też od dłuższego czasu nikt Ligi nie obronił.
1
Podejmować próby mogą, my mamy grać swoje
0
"Gole samobójcze 2"
Mamy już specjalistów od czerw, to teraz trzeba klepnąć jakiegoś od swojaków
:)
0
@michal26 Będą szukali tych bitcoinów teraz, jak ten i brytyjski informatyk na wysypisku śmieci :))
I pewnie z takim samym skutkiem
10
Ten człowiek jest chory, a wraz z wiekiem to się pogłębia…
0
No i znów, zamiast żywiołowego dopingu będzie piknik na trybunach...
2
Niech ktoś wyjaśni temu trepowi, że w meczu z Gironą Barcelona też została przekręcona i straciła punkty.
Widzę, że jak nie idzie to zaczynaja się absurdalne wymowki
1
Jeśłi "Milan szuka formuły na przełamanie dominacji Interu" i zatrudnia 39-letniego Lewego, żęby tego dokonać, to dla Seria A nie ma juz ratunku...
2
Joan, z nazwiska jak chimeryczny Francuz, z twarzy, jak płaczliwy Brazol... To musi jebnąć....
3
A co z zapachem świeżo skoszonej trawy ?
Czy dziś też czuć go było w Madrycie o poranku ?
1
@AdrianFCB10 Jak będzie w kadrze na przyszły sezon, a Rafa znów wypadnie ze dwa razy na parę tygodni, to innej opcji nie będzie.
2
Ale czy to Barcelona ma negocjować pensję Fatiego w Monaco ?
:)
20
No jednak po 11 na 11 gra się trochę trudniej, co Cholo ?
0
@shinthps "słusznie, bo to defensywne Atletico, autobusy w tym sezonie to taki mit, że głowa mała."
Słabo im inna gra wychodzi, skoro w 31 meczach 51 bramek...
8
Torres, jako zmiennik jest OK, w La Liga z gry trafia częściej, niż Mbappe, nie robi kwasu, kiedy nie dostaje pełnych meczów do rozegrania.
Dla mnie ok, jako ten "drugi"
13
To jest rener, jakiego potrzebowaliśmy...
1
Trudno, żeby 19 latek z dość przeciętnym 24 latkiem, przekwalifikowanym z bocznego obrońcy, potrafili dobrze zarządzać tak wysoko postawioną linią obrony.
Tu trzeba dwóch klasowych stoperów - jeden do zarządzania linią obrony, drugi o szybkości Usaina Bolta do kasowania kontr, które nie złapią się na spalone