ennuye
Dołączył/a: styczeń 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! W Football Managerze robi robotę, aż będę obserwował jak mu idzie w tej Benfice :D
0
@MESSIah16 Ostatnio gdzieś przeczytałem wlaśnie taki komentarz i właśnie trzeba chyba by było się zastanowić gdzie są młodzi :D
1
@Fantastyczny Chłopiec żadnego
1
Oby Atletico nie wyszło z grupy, ile można grać tak przeciętnie co rok
1
@HarveySpecter Cholerni rowerzyści, wszyscy tacy sami! Eh...
6
Swoją drogą dobrze strzelają te karne w tej Ameryce
0
Messi mega zmęczony, ciekawe czy trafi karnego
1
Farias fajny chłopak
2
Gomez na boisku to istny sabotaż przez Martino
1
Swoją drogą ciekawe co wymyślił Tata Martino na ten mecz, bo kompletnie nie istnieją w ataku
0
Jean Mota mój nowy idol
2
Mocny zawodnik ten Jean Mota
3
Ale Alba musi mieć zrytą psychę, że nawet w takiej Ameryce nie podchodzi do karnego xD
0
Jak Messi czegoś nie wyczaruje, to Nashville to skończy raczej
1
Ciekawe kiedy ten Martinez zacznie grac
0
Ta walka od początku nie miała sensu, no ale trzeba nabić rekord Dubielowi
3
@Essos 175cm / 60kg
1
@antymadridista100 Odezwać się do jakiejkolwiek dziewczyny w moim wieku
6
@A4ron XD Ten przykład z Puyolem nigdy nie przestanie śmieszyć
0
@Albatros Chelsea gra na easy mode jeśli chodzi o transfery xD
0
@Danny Gaucho Lukaku 30 lat, a sporo nabił tych bramek jak na to, że nie jest raczej uwzględniany w topkach napastników :D
1
@DonCarletto No to są jego ziomki xD
2
@Kgorecki2500 Wolę chipsy, bo chrupki się lepią
12
@Azrik Miał swoją szansę i jej nie wykorzystał.
1
Haaland chociaż nie przeszkadza aż tak jak Lukaku w tym finale :D
2
Inter co chciało wygrać z Dzeko i Lukaku na ataku xD
0
Lakaka xDDDD klasyczek
3
Rodri piękny strzał
1
No i super, to jak "grał" Inter w obronie to śmiech na sali :D
0
Lautaro jest tak tragiczny