0

@MarioVeB! W Football Managerze robi robotę, aż będę obserwował jak mu idzie w tej Benfice :D

0

@MESSIah16 Ostatnio gdzieś przeczytałem wlaśnie taki komentarz i właśnie trzeba chyba by było się zastanowić gdzie są młodzi :D

1

1

Oby Atletico nie wyszło z grupy, ile można grać tak przeciętnie co rok

1

@HarveySpecter Cholerni rowerzyści, wszyscy tacy sami! Eh...

6

Swoją drogą dobrze strzelają te karne w tej Ameryce

0

Messi mega zmęczony, ciekawe czy trafi karnego

1

Farias fajny chłopak

2

Gomez na boisku to istny sabotaż przez Martino

1

Swoją drogą ciekawe co wymyślił Tata Martino na ten mecz, bo kompletnie nie istnieją w ataku

0

Jean Mota mój nowy idol

2

Mocny zawodnik ten Jean Mota

3

Ale Alba musi mieć zrytą psychę, że nawet w takiej Ameryce nie podchodzi do karnego xD

0

Jak Messi czegoś nie wyczaruje, to Nashville to skończy raczej

1

Ciekawe kiedy ten Martinez zacznie grac

0

Ta walka od początku nie miała sensu, no ale trzeba nabić rekord Dubielowi

3

@Essos 175cm / 60kg

1

@antymadridista100 Odezwać się do jakiejkolwiek dziewczyny w moim wieku

6

@A4ron XD Ten przykład z Puyolem nigdy nie przestanie śmieszyć

0

@Albatros Chelsea gra na easy mode jeśli chodzi o transfery xD

0

@Danny Gaucho Lukaku 30 lat, a sporo nabił tych bramek jak na to, że nie jest raczej uwzględniany w topkach napastników :D

1

@DonCarletto No to są jego ziomki xD

2

@Kgorecki2500 Wolę chipsy, bo chrupki się lepią

12

@Azrik Miał swoją szansę i jej nie wykorzystał.

1

Haaland chociaż nie przeszkadza aż tak jak Lukaku w tym finale :D

2

Inter co chciało wygrać z Dzeko i Lukaku na ataku xD

0

Lakaka xDDDD klasyczek

3

Rodri piękny strzał

1

No i super, to jak "grał" Inter w obronie to śmiech na sali :D

0

Lautaro jest tak tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?