draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
w normalnym państwie, prezydenci, premierzy po takich aferach składają dymisję, ale nie w Polsce xD
0
a Borek doszedł przy golu Ronaldo?
1
Pięknie Ronaldo, nie spierdolił tego
0
Ładny ɓył ten gol czy w stylu Ronaldo dobitka do pustej?
6
@orgazm44 Nie jestem wścibski, bardzo mnie poruszają i dotykają takie posty na la rambli i autentycznie jest mi przykro.
2
>BMW jest
>kompletny brak mózgu jest
4
@Dari0G Przydałaby się jakaś wtyczka do Chrome, która poprzez GPT/ Gemini automatycznie tłumaczy posty z języka @Borneo na Polski.
0
@Zoker
Oj nie miło mi życzysz. Trudno w takiej sytuacji będę musiał dopełnić najwyższej obywatelskiej postawy i złożyć donos.
0
@Zoker Taki jestem nudny, że tracisz tutaj swój czas xD
Zablokuj mnie i w ogóle nie patrz na te wątki, serio jesteś tutaj zbędny.
Jest dodatkowo wtyczka, która ukrywa wątki polityczne, idealne dla płatków śniegu.
6
@kodi77 o cholera, wyrazy współczucia, jak mogę zapytać to jaki wiek?
0
@Zoker Ale jesteście nudni xD Od tego jest la rambla by pisać o wszystkim gościu.
Nawet mogą być tutaj osoby kompletnie nie interesujące się mundialem, pewnie Ci to rozwali łeb, nie?
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xD
10
Słowik co gotuje :D
0
Dokładnie, za taką głupotę to samo powinno czekać rodziców, masakra
1
38-40 stopni, klimatyzacja to chyba jedne z najlepszych wynalazków człowieka
4
@Hosh
oczywiscie, że wykrwawianie rossji rękoma ukrainy jest w naszym interesie.
I my bardzo dużo zyskaliśmy na tej wojnie, ale nie możemy być miękką fają do obrażania i bicia.
8
patologia xD dobrze wiedzieć, że taka strona jest by na przyszłość lokali unikać z kulturą "napiwkową".
Dostają pensję i jeszcze doliczają usługę serwisową lub za rozmowę po angielsku, cyrk.
2
@Hosh
Nie interesuje mnie to za bardzo, serio xD
Nie jest to w interesie Polski a dla mnie jako obywatela nasz interes jest najważniejszy.
Czas na remont Jasionki i tyle.
11
ale jakie łagodzenie xD Oni będą nam jeszcze warunki stawiać.
Jedyne wyjście to było przeproszenie, posypanie głowy popiołem i wycofanie się z nazwy jednostki na cześć UPA.
Niech biorą przykład z Niemców, którzy całkowicie odcieli się od przeszłości jakby jej nie było
1
@Dari0G Pamiętam nasze zaszłości, dalej jesteś zły czy już sztama?
Pamiętaj, że łączy nasz nienawisć do Tuska.
1
i tak to cała koalicja, tak krytykowali a potem ze skulonym ogonem grzecznie realizują.
Dla mnie jako obywatela dobrze, ale nie widzę by teraz opozycja przeszkadzała w pracy na granicy, krytykowała zasadność (nie mówię o formie) CPK czy Izerre.
Szkoda, że oprócz SAFE platforma nie ma nic takiego swojego co mogłyby dalsze rządy realizować ponad podziałami.
11
niby jestem za wolnością słowa, ale jak myślę o pisowskiej szczujni kurskiego lub gazecie wyborczej, to nóż się w kieszeni otwiera.
Niestety nie ma tutaj idealnego rozwiązania
10
oby Nawrocki zawetował podwyżkę pisowskiego podatku
8
po takim czymś osoba jak Wipler powinna być trwale usunięta z polityki, ale nie w Polsce..
0
no przyszłe tygodnie to rzeczywiscie jedyna ulga w południowym mieszkaniu, nawet rachunki mnie nie powstrzymają by używać :D
0
@Dankho94isback no to wtedy trzeba zaparkować 500metrów, kilometr dalej i dojechać komunikacją miejską wiesz?
2
Ryzykować 1500zł by tylko nie zapłacić 10zł za płatny parking xD
Głupota ludzka jest bezgraniczna
3
Wredni pracodawcy
1
@Comentateiro Janusz, dalej się gniewasz?
2
Ancelotti, kiedy sędzia zagwizdał spalonego przy golu Endricka :D