13

w normalnym państwie, prezydenci, premierzy po takich aferach składają dymisję, ale nie w Polsce xD


0

a Borek doszedł przy golu Ronaldo?

1

Pięknie Ronaldo, nie spierdolił tego

0

Ładny ɓył ten gol czy w stylu Ronaldo dobitka do pustej?

6

@orgazm44 Nie jestem wścibski, bardzo mnie poruszają i dotykają takie posty na la rambli i autentycznie jest mi przykro.

2

>BMW jest
>kompletny brak mózgu jest


4

@Dari0G Przydałaby się jakaś wtyczka do Chrome, która poprzez GPT/ Gemini automatycznie tłumaczy posty z języka @Borneo na Polski.

0

@Zoker
Oj nie miło mi życzysz. Trudno w takiej sytuacji będę musiał dopełnić najwyższej obywatelskiej postawy i złożyć donos.

0

@Zoker Taki jestem nudny, że tracisz tutaj swój czas xD
Zablokuj mnie i w ogóle nie patrz na te wątki, serio jesteś tutaj zbędny.
Jest dodatkowo wtyczka, która ukrywa wątki polityczne, idealne dla płatków śniegu.

6

@kodi77 o cholera, wyrazy współczucia, jak mogę zapytać to jaki wiek?

0

@Zoker Ale jesteście nudni xD Od tego jest la rambla by pisać o wszystkim gościu.
Nawet mogą być tutaj osoby kompletnie nie interesujące się mundialem, pewnie Ci to rozwali łeb, nie?

1

Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xD


10

Słowik co gotuje :D


0

Dokładnie, za taką głupotę to samo powinno czekać rodziców, masakra


1

38-40 stopni, klimatyzacja to chyba jedne z najlepszych wynalazków człowieka


4

@Hosh
oczywiscie, że wykrwawianie rossji rękoma ukrainy jest w naszym interesie.
I my bardzo dużo zyskaliśmy na tej wojnie, ale nie możemy być miękką fają do obrażania i bicia.

8

patologia xD dobrze wiedzieć, że taka strona jest by na przyszłość lokali unikać z kulturą "napiwkową".
Dostają pensję i jeszcze doliczają usługę serwisową lub za rozmowę po angielsku, cyrk.


2

@Hosh
Nie interesuje mnie to za bardzo, serio xD
Nie jest to w interesie Polski a dla mnie jako obywatela nasz interes jest najważniejszy.
Czas na remont Jasionki i tyle.

11

ale jakie łagodzenie xD Oni będą nam jeszcze warunki stawiać.
Jedyne wyjście to było przeproszenie, posypanie głowy popiołem i wycofanie się z nazwy jednostki na cześć UPA.
Niech biorą przykład z Niemców, którzy całkowicie odcieli się od przeszłości jakby jej nie było


1

@Dari0G Pamiętam nasze zaszłości, dalej jesteś zły czy już sztama?
Pamiętaj, że łączy nasz nienawisć do Tuska.

1

i tak to cała koalicja, tak krytykowali a potem ze skulonym ogonem grzecznie realizują.
Dla mnie jako obywatela dobrze, ale nie widzę by teraz opozycja przeszkadzała w pracy na granicy, krytykowała zasadność (nie mówię o formie) CPK czy Izerre.
Szkoda, że oprócz SAFE platforma nie ma nic takiego swojego co mogłyby dalsze rządy realizować ponad podziałami.


11

niby jestem za wolnością słowa, ale jak myślę o pisowskiej szczujni kurskiego lub gazecie wyborczej, to nóż się w kieszeni otwiera.
Niestety nie ma tutaj idealnego rozwiązania


10

oby Nawrocki zawetował podwyżkę pisowskiego podatku


8

po takim czymś osoba jak Wipler powinna być trwale usunięta z polityki, ale nie w Polsce..


0

no przyszłe tygodnie to rzeczywiscie jedyna ulga w południowym mieszkaniu, nawet rachunki mnie nie powstrzymają by używać :D


0

@Dankho94isback no to wtedy trzeba zaparkować 500metrów, kilometr dalej i dojechać komunikacją miejską wiesz?

2

Ryzykować 1500zł by tylko nie zapłacić 10zł za płatny parking xD
Głupota ludzka jest bezgraniczna


3

Wredni pracodawcy


1

@Comentateiro Janusz, dalej się gniewasz?

2

Ancelotti, kiedy sędzia zagwizdał spalonego przy golu Endricka :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?