0

@turhiay jak lewy tak gra, to mówcie, że od tego jest napastnik

0

@Laminedependencia i wszystkie dzięki lewemu

0

@MirusAmisz nie byłby ten sam, gdzie ci Lewy obrońcę odciągnął w drugiej sytuacji, naprawdę lewy nie potrzebuję takiego usprawiedliwienia, będzie jescze przydatny w tym sezonie, ale obecnie forma jest bardzo słaba, a Ferran bez Lewego też gole strzela, nawet z interem, Realem czy Borussia i Atletico

1

1

@MirusAmisz no tak wina wszystkich tylo nie lewego, może jakby wychodził na wolne pole jak Ferran to by miał okazję

0

@ali3gator po prostu świetnie się porusza. Lewy jest bardzo statyczny i szybkość już nie ta

0

@Dankho94isback ogólnie jest lepszy, ale w obecnej formie w czym jest lepszy?

0

@turhiay ale jako napastnik on też strzela gole, Lewy to klasa sama w sobie i załaduje dużo goli w tym sezonie, ale to nie jest takie oczywiste, że tym momencie jest dla nas lepsza 9, a wyśmiewanie Ferrana to już w ogóle jest śmieszne po zeszłym sezonie i starcie tego

0

Jak to było tydzień temu? Lewy w 20 minut pokazał Ferranowi dlaczego powinien grać w wyjściowym składzie?

0

Ach tek cienias Ferran ;)

0

Potężny rekin!

0

@Gary widzę kolega zna ja doskonale ;)

0

@Gacek5 tak, wszedł w przerwie i od razu wsadził jedną, a potem bardzo ładną drugą, z główki

2

@Luciano99 spekuluje się o kobiecie o polsko brzmiącym imieniu: Renata

1

@Gacek5 właściwie 3:2 dla Fatiego, w lm też trafił

2

@Andi18 wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, każdemu się zdarzyło spóźnić, co w tym dziwnego?

2

Ależ to by była piękna sprawa jakby Ansu się odbudował

1

@th@les 2 punkty w 5 meczach to raczej słaby początek sezonu Mallorcii

0

@Marcelinho132 no w tamtym momencie nie, ale grając w przewadze to jednak strzelili 2 bramki

0

@Marcelinho132 ale grają po 10

0

@Pedri16Future no widzisz, ja akurat tutaj mogę wykazywać się ignorancją, bo książeknie czytałem, choć zbieram się do tego. Po prostu jakoś ta część mi siedzi, cały ten turniej, pamiętam, że jak byłem mały to się tych syren bałem

0

@Czyhrynski to prawda, choć Czara ognia też jak dla mnie top

0

@norbi77 czy ja wiem, 1 celny strzał i 30% posiadania piłki nie robi wrażenia, generalnie bardzo słaby mecz

8

@gumaz z żoną na plecach

4

@TR3YWAY stojąc tyłem

0

@Criss18Barca ale za to na Bernabeu nie wygrali od 30 lat

0

@Pawlak1992 no bo ich w brzuchach szprycowali, zobacz jak na Akilinie stracili oddech to jakie cieniasy byli

0

@Pawlak1992 ale w Galactic football na dopingu grali

0

@PatrychoO klasyk, chociaż tam za kulisami to się dużo dziwnych rzeczy działo

2

@PatrychoO ale nostalgia mi wjechała w ten piątkowy wieczór..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?