directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback to sprawdź ile w tym sezonie już Bayern ich nastrzelał
1
@regatta52 powrót Mou do lm i na stadion Chelsea
3
@Lanosss ja uważam, że nie ma się z czego leczyć, jest mnóstwo cudownych Polek, tak samo jak i czarnoskórych kobiet
0
@ranger3120 a np jest taką piosenkarka Tyla, ona też ci się nie podoba?
0
@Lanosss jedną sprawą jest częsta naiwność Polek wobec tych mężczyzn, a drugą, że fizycznie oni po prostu mogą się im podobać. Chyba mi panowie nie powiecie, że nigdy wam się jakaś ciemniejsza kobieta fizycznie nie spodobała, albo mulatka jakaś np
19
@Rastafarnianin nie wymigasz się od naszego Brajana kochanie…
15
Hansi Flick nie umie wybrać dobrego wyjściowego składu. Hans do grudnia!
1
Ale się Polacy rozstrzelali: Lewy, Skóraś(+2 asysty), Kamiński, Włodarczyk, Szymański, Kownacki, do tego warto odnotować piękną bramkę Pietuszewskiego
3
@Derean najciekawsza liga po tym względem obok Anglii
1
@Piotrek1993 no dobrze, ale jak na wejście 19 do zespołu to dobrze
4
@APTAPT w tym sezonie jest o wiele więcej rotacji, no oprócz Pedriego, chociaż on też wszystkiego nie zagrał
1
@Piotrek1993 Zalewski kontuzja, więc potężny Grosik wjedzie na pełnej, ale jest jeszcze Faberski, który kapitalne zaczął sezon w Holandii
49
Niesamowite jak Flick zbudował ten zespół , niezależnie jaki skład wystawi, to gra wygląda bardzo dobrze, wszyscy trzymani pod prądem, każdy wchodzi i po prostu wie co ma robić
0
@malypuzon zaleciało hipokryzją
0
Do lewego gramy tylko na dyńkę
0
@MirusAmisz trzymam kciuki, że trafi w drugiej połowie, ale ciężko się go ogląda, a kolega wyżej Ferrana wyzywa xd
0
@MirusAmisz czyli jak zawsze wina wszystkich tylko nie lewego, co oni mu mają za każdym razem na 5 metr idealna piłkę dograć, może po prostu się źle ustawia…
1
@MirusAmisz dobrze, że lewy nie marnuje, woli po prostu nie przyjąć
2
@Pedri16Future Ronny i Rashford też
0
@Gibbon_FCB kogo nazywasz partaczem? Xd
1
@Lucyffffer1922 Marek to jest od prawie 2 miesięcy kontuzjowany i będzie przez następnych parę, nie jest nawet zarejestrowany
4
@Luciano99 Lucek, ktoś już był czy ty na tym chodniku tak tylko odpoczywasz?
3
Przypominam, że Real teraz leci do Azji, a potem grają z Villiarealem, co prawda u siebie, ale i tak
0
@Roobo jakoś teraz nie trafił i były tu opinie wyśmiewające go
2
Ale karnego nie trafił w zeszłym meczu więc i tak jest słaby ;)
0
Tak jest!!
0
@VegetaPolska Le Normand
0
Real w tym meczu tak samo fatalny jak w zeszłym sezonie jeśli chodzi o wyprowadzenie
7
Brawo Atletico, tylko teraz po drugą bramkę, a nie się cofać
0
@kejdzi tego już nie dopisałeś ;)
Piłkarze też zdobywali wtedy mistrzostwo i vicemistrzostwo olimpijskie