directedbyfcb
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wygramy 3 mecze i jesteśmy w top8
0
@tbas no zobacz ile zespołów ma 10 pkt i jakie to są zespoły
4
Bayern przegrywa i to kolejny raz pokazuje jak ciężkie są te topowe wyjazdy w lidze mistrzów, a jak dodatkowo gra się w 10 to już w ogóle, także spokojnie z tą paniką po wczoraj, będzie dobrze w tym sezonie jeszcze
0
@tbas obserwacji, ewentualnie bramki mogą decydować, więc trzeba nastrzelać
0
@tbas jak zdobędziemy 9 pkt to będziemy w ósemce
0
@Faro ale ja już nawet nie o tym, po prostu z twoich komentarzy można by dojść do wniosku, że spadamy z ligi
0
@Faro chłopie milion komentarzy o tym jak beznadziejni jesteśmy, wszystko jest u nas źle, a u innych wszystko dobrze, no bez przesady, nie mamy formy, ale nie jesteśmy jakimś leganes czy tak Liverpoolem ;)
0
@ViscaelBarca2007 ja mam pretensje, bo Nico nie był słabszy od nich, a młodszy kilkanaście lat
3
@Criss18Barca i Kane, Kimmich, Ricie i Enzo do tego ;)
1
@ViscaelBarca2007 to prawda, chociaż np. Nico Gonzaleza nie docenił, to samo z Casado, wolał grać Oriolem Romeu i Roberto
1
@Filipem przecież my z nimi 6:1 wygraliśmy, mecz ruszył po czerwonej, ale mimo wszystko, daleko było do męczenia buły
4
@Faro to co powiedzieć o Deco, chciał Luisa Diaza, Estevao
0
@Marcelinho132 o matko, no bez przesady, jakoś w zeszłym sezonie pasowaliśmy i nawet Bayern jechaliśmy 4:1, parę meczy słabych i już tragizm
0
@Wossi61FCB nie ten poziom
1
@reloaded no akurat Cucu rzeczywiście świetny mecz, ale Balde u nas najlepszy, tak naprawdę najczęściej pressing Chelsea omijały właśnie jego rajdy
1
@Messibestplayerintheworld w końcu ktoś o Balde napisał, najlepszy wczoraj u nas, a ludzie po nim jadą
0
@ShawnC i myślisz, że będzie chciał przyjść na ławkę i strzeli 20 goli w sezonie? To jest jedna wielka niewiadoma, po co sobie komplikować coś co działa? Bo Ferran jako rezerwowa 9 działa, potrzebny nam pierwszy napastnik i obrońcy
3
@SirBobby i co nam da odejście Ferrana, kogo na rezerwową 9 weźmiemy?
0
@Azi Barcelona bez Puyola zdobyła nawet tryplet, najlepszy kapitan w historii, ale z tym nie istnieje bez niego to przesadziłeś
0
@Messibestplayerintheworld czyli przy drugiej bramce też Simon zawalił? Ale kolega w poście z x pisał
1
@Messibestplayerintheworld Ferran to dobry rezerwowy, bez sensu go sprzedawać bo kogo weźmiemy na ławkę? Jacksona?
0
@partymaker to jest na tyle dobry zawodnik, że sobie poradzi wszędzie, co nie zmienia faktu, że często w tym sezonie swoje akcja zaczyna 50 metrów od bramki z boku boiska, ciężko stamtąd wiele wyczarować, z resztą on na 9 też grywał w juniorach. Większość takich zawodników przechodzi do środka, bo to jest kluczowy sektor boiska i łatwiej stamtąd decydować o wyniku, przykładów jest mnóstwo, choćby: Messi, Cristiano, Mbappe, Neymar, Dembele też jak przeszedł do środka zaczął strzelać bramki i zdobył złotą piłkę
0
@partymaker najlepszy to on jest między kilkoma piłkarzami atakując ze środka, im bliżej lini tym trudnej mu być decydującym, patrz wczorajszy mecz, przeciwnicy wypychają go na połowę boiska i tyle z tego, on nie był by uwiązany do pola karnego jako 9
3
@TR3YWAY dla Chelsea grał nieźle wczoraj, więc nawet testować nie trzeba ;)
1
Fajnie byłoby w jakimś meczu przetestować Yamala na 9, myślę, że i tak w końcu tam wyląduje, bo to naturalne jeśli chce zdobywać złote piłki i mógłby się tam fajnie odnaleźć. Tylko wtedy problem z prawym skrzydłem się pojawia, ale przetestować warto
2
@Pawel13sz niech się nie wygłupia i wraca
0
@MesQueUnClub_87 no dobrze, tylko, że w tym planie jest jednen problem, De Jong jest podstawowym zawodnikiem dla Flicka, a ilość zawodników na poziom Barcelony jest ograniczona, plus rywalizujemy o nich z drużynami premiere league czy Psg. Jak ściągniemy młody talent to po paru miesiącach będzie tu jechany, bo to nie są jeszcze ukształtowani piłkarze, patrz np. Cubarsi czy Balde
0
@Faro nie za słaba, a nie tak szeroka jak topka ligi angielskiej
0
@ShawnC to będzie Casado, a kto na zmianę?
0
@Faro przecież ja napisałem zupełną odwrotność chłopie, nie jest słaba, nie jest też na poziomie topki premier league i nie będzie, a la masia nadal musi być nasz podstawową