5

Wygramy 3 mecze i jesteśmy w top8

0

@tbas no zobacz ile zespołów ma 10 pkt i jakie to są zespoły

4

Bayern przegrywa i to kolejny raz pokazuje jak ciężkie są te topowe wyjazdy w lidze mistrzów, a jak dodatkowo gra się w 10 to już w ogóle, także spokojnie z tą paniką po wczoraj, będzie dobrze w tym sezonie jeszcze

0

@tbas obserwacji, ewentualnie bramki mogą decydować, więc trzeba nastrzelać

0

@tbas jak zdobędziemy 9 pkt to będziemy w ósemce

0

@Faro ale ja już nawet nie o tym, po prostu z twoich komentarzy można by dojść do wniosku, że spadamy z ligi

0

@Faro chłopie milion komentarzy o tym jak beznadziejni jesteśmy, wszystko jest u nas źle, a u innych wszystko dobrze, no bez przesady, nie mamy formy, ale nie jesteśmy jakimś leganes czy tak Liverpoolem ;)

0

@ViscaelBarca2007 ja mam pretensje, bo Nico nie był słabszy od nich, a młodszy kilkanaście lat

3

@Criss18Barca i Kane, Kimmich, Ricie i Enzo do tego ;)

1

@ViscaelBarca2007 to prawda, chociaż np. Nico Gonzaleza nie docenił, to samo z Casado, wolał grać Oriolem Romeu i Roberto

1

@Filipem przecież my z nimi 6:1 wygraliśmy, mecz ruszył po czerwonej, ale mimo wszystko, daleko było do męczenia buły

4

@Faro to co powiedzieć o Deco, chciał Luisa Diaza, Estevao

0

@Marcelinho132 o matko, no bez przesady, jakoś w zeszłym sezonie pasowaliśmy i nawet Bayern jechaliśmy 4:1, parę meczy słabych i już tragizm

0

@Wossi61FCB nie ten poziom

1

@reloaded no akurat Cucu rzeczywiście świetny mecz, ale Balde u nas najlepszy, tak naprawdę najczęściej pressing Chelsea omijały właśnie jego rajdy

1

@Messibestplayerintheworld w końcu ktoś o Balde napisał, najlepszy wczoraj u nas, a ludzie po nim jadą

0

@ShawnC i myślisz, że będzie chciał przyjść na ławkę i strzeli 20 goli w sezonie? To jest jedna wielka niewiadoma, po co sobie komplikować coś co działa? Bo Ferran jako rezerwowa 9 działa, potrzebny nam pierwszy napastnik i obrońcy

3

@SirBobby i co nam da odejście Ferrana, kogo na rezerwową 9 weźmiemy?

0

@Azi Barcelona bez Puyola zdobyła nawet tryplet, najlepszy kapitan w historii, ale z tym nie istnieje bez niego to przesadziłeś

0

@Messibestplayerintheworld czyli przy drugiej bramce też Simon zawalił? Ale kolega w poście z x pisał

1

@Messibestplayerintheworld Ferran to dobry rezerwowy, bez sensu go sprzedawać bo kogo weźmiemy na ławkę? Jacksona?

0

@partymaker to jest na tyle dobry zawodnik, że sobie poradzi wszędzie, co nie zmienia faktu, że często w tym sezonie swoje akcja zaczyna 50 metrów od bramki z boku boiska, ciężko stamtąd wiele wyczarować, z resztą on na 9 też grywał w juniorach. Większość takich zawodników przechodzi do środka, bo to jest kluczowy sektor boiska i łatwiej stamtąd decydować o wyniku, przykładów jest mnóstwo, choćby: Messi, Cristiano, Mbappe, Neymar, Dembele też jak przeszedł do środka zaczął strzelać bramki i zdobył złotą piłkę

0

@partymaker najlepszy to on jest między kilkoma piłkarzami atakując ze środka, im bliżej lini tym trudnej mu być decydującym, patrz wczorajszy mecz, przeciwnicy wypychają go na połowę boiska i tyle z tego, on nie był by uwiązany do pola karnego jako 9

3

@TR3YWAY dla Chelsea grał nieźle wczoraj, więc nawet testować nie trzeba ;)

1

Fajnie byłoby w jakimś meczu przetestować Yamala na 9, myślę, że i tak w końcu tam wyląduje, bo to naturalne jeśli chce zdobywać złote piłki i mógłby się tam fajnie odnaleźć. Tylko wtedy problem z prawym skrzydłem się pojawia, ale przetestować warto

2

@Pawel13sz niech się nie wygłupia i wraca

0

@MesQueUnClub_87 no dobrze, tylko, że w tym planie jest jednen problem, De Jong jest podstawowym zawodnikiem dla Flicka, a ilość zawodników na poziom Barcelony jest ograniczona, plus rywalizujemy o nich z drużynami premiere league czy Psg. Jak ściągniemy młody talent to po paru miesiącach będzie tu jechany, bo to nie są jeszcze ukształtowani piłkarze, patrz np. Cubarsi czy Balde

0

@Faro nie za słaba, a nie tak szeroka jak topka ligi angielskiej

0

@ShawnC to będzie Casado, a kto na zmianę?

0

@Faro przecież ja napisałem zupełną odwrotność chłopie, nie jest słaba, nie jest też na poziomie topki premier league i nie będzie, a la masia nadal musi być nasz podstawową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?