deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jutro nie chce widzieć na boisku żadnej Naszej gwiazdy!!!
niech grają : Sanchez, Hleb, Bojan , Pedro , Caceres, Guddy i reszta z ławki i Barcy B!!!
0
Luke---->
mecz o Superpuchar Hiszpanii zagramy też z Bilbao... bo jeśli drużyna wygrywa mistrzostwo i puchar to gra z finalistą pucharu
0
heh z Mallorca to Toure taką bramę strzelił że pewnie dzień wcześniej z Messim trenował dryblingi i rajdy :D
0
jak dla mnie nie ma co wystawiać rezerwy.... może się mylę ale coś czuję że Bilbao to nie będzie team z ligi tylko zupełnie inna drużyna która zagra o kilka razy ambitniej niż w lidze.....
dla mnie składzik najmocniejszy na dzień dziś ( bez Valdesa )
Pinto - Alves Pique Puyol Sylvinho - Yaya Keita Xavi - Bojan/Hleb Eto'o Messi
0
a ja miałem 28 lat i czekałem na narodziny swojego 2 potomka :D :P || który jest teraz kibicem Blaugrana!!!
0
Valdes - Alves Pique Puyol Sylvinho - Yaya Keita Xavi - Bojan Eto'o Messi na finał Copa del Rey.... ew Pinto za Valdesa
martwi najbardziej kontuzja Iniesty... jak go zabraknie także w Rzymie to po LM... :/ ale mam nadzieję że razem z Henry się wykurują VAMOS!!!
0
czy może ktoś rozwiać anulownie kartki dla Daniego na finał ??
bo jeśli nie ma takiego przepisu to nasza obrona znowu mocno osłabiona będzie... ale za to Henry zagra :D :D
0
może ktoś napisać tak poza tematem - gdzie gramy finał Copa del Rey ??
Mestalla ??
0
khorints---->
pamiętaj że to zawodowiec i takie kontuzje szybciej leczą - wiadomo - wytrzymałość kondycja no i sztab medyczny
mój znajomy zerwał wiązadła na hali i 3 operacje przeszedł i lekarz zabronił mu grać w piłkę do końca życia...
0
dobrze że nie wiązadła.... szybkiego powrotu na boisko Rafa!!!!
0
brawo Dudi !!! w końcu na coś się przydał :))
tak poza tematem : kto nie zagra w Realu oprócz Pepe Sneijdera i Gutiego ?? bo coś tam czytałem że Robben podobno będzie gotowy
0
dla mnie obrona na Chelsea:
Alve Pique Yaya Abidal
dlaczego Yaya - gość to kawał chłopa - to raz
umnie się ustawić - to dwa
grał większość meczów i ma sezonowe doświadczenie - to trzy
0
oby nie zmienił Gabiego Milito w klinice Barcy...:/
0
to Martin Caceres będzie miał mecz ostatniej szansy na Stamford :))
a tak na marginesie - czemy by nie spróbować Yaya na stoperze z Pique ?? kawał chłopa no i ustawić się potrafi!!!
0
rav---> nie ma co ukrywać że Tarzan było ostatnio najsłabszym środkowym obrońcą
co do składu to myślę że najoptymalniejszy na dzień dzisiejszy
myślę że Pep na Real szykuje środek Keita Yaya i Xavi a Iniesta kosztem Henry'ego w ataku, ale o tym pogadamy od jutra:)) dziś trzeba pokonać Chelsea.
0
Cech - Ivanovic Terry Alex Bosingwa - Mikel Essien Ballack - Malouda Lampard - Drogba
0
VV - Alves Marquez Pique Abidal - Yaya Xavi Iniesta - Messi Henry Eto'o
z oficjalnej
0
kapitalny mecz!! 1 mały krok z kilku które Nas czekają do mistrzostwa zwycięstwa w LM i CdR :) myślę że te 4 mecze co mamy przed sobą czyli Valencia Chelsea Real Chelsea to są zdecydowanie kluczowe... jak zwyciężymy/zresmisujemy ( wtedy kiedy remis będzie ok) to 3 tytuły są nasze!!!!
i proszę dać sobie spokój z najeżdżaniem na Eto'o i Henry'ego.
0
bilixx
jeśli Marcelo nie zagra to ślicznie bedzie wyglądał skład realu na Sewille:
bez Robbena Pepe Sneijdera i Higuaina ( chyba 5 żółtko )
0
Dani nie 5 czy 9 kartka tylko 8!!!
0
heh jaka ławka :)))) Messi Puyol Busquets Bojan Hleb :)))) od razu przypomina mi się bodajże mecz z Oviedo sprzed lat : ławka Rivaldo F de Boer Kluivert Litmanen Overmars Petit :)))
0
heh niech ten cytat będzie odzwierciedleniem 1 połowy - " oddam kolonie Holendrów za Iniestę" ( Florentino Perez ) nie wiem czy to autentyk :)))
0
Terapuls
i co z tego ??? Nie ma u nich Palopa i Adriano ( Kanoute na ławie ale to wybór trenera)...
a u Nas można powiedzieć że nie ma Messiego i Puyola
0
heh dziś się rozpisałem na temat małej rotacji w zespole... i chyba Pep czyta fcbarca.com :)))
0
ehh te piwko :))) zrozumiałem na pierwszy rzut oka że Guardiola i Seydou tak powiedział :)))
0
oby to dziś potwierdził w meczu ze swoimi byłymi kolegami :)
0
jak dla mnie zagramy takie "fałszywe" 4-4-2: Iniesta pewnie często będzie wracał do rozegrania do 2 linii
0
dobry składzik... ciekawe kto na prawej zagra... kiedyś grał Iniesta ale ostatnio idzie mu lepiej na lewej... może Eto'o na prawej Titi w środku ?? :P
0
^matirix20^
pewnie nasz wychowanek Fernando Navarro... bo jeśli chodziło Ci kto zagra za Adriano ( a On gra od jakiegoś czasu na prawej obronie ) to pewnie Mosquera
0
Szybki
w tvp 2 to będą pewnie bramki drugiego dnia po meczu w Panoramie albo Sport Telegram :)... nie ma meczów La Liga w naszej tv publicznej i pewnie długo nie bedzie... z tego co pamiętam to bedzie ale finał Copa del Rey z Bilbao ale chyba retransmisja...
a tak apropo CdR gdzie gramy finał ?? Bo z tego co pamiętam na Mestalla ale nie jestem pewien