0

nie wiem co chcecie od Henry'ego

ładnie gra i sporo podaje i nie ma praktycznie strat... jakbym miał oceniać to w porównaniu do meczów ostatnich widzę progres formy

0

Najlepsze:

Gra Barcy w pierwszych 40 min i w końcówce 2 połowy po wejściu Andresa Iniesty

Najgorsze: Sposób tracenia goli/ Sposób strzelania goli przez Aguero i Forlana

0

już w 1 meczu w derbach z Milanem kiedy to z samolotu udał się na mecz wyróżniał się na boisku

i nie zapominajmy o jego strzałach z dystansu czy dośrodkowaniach - tego się nie zapomina i nie trzeba być w super formie żeby strzelić gola z wolnego czy zaliczyć asystę

0

nuter27------

Sneijder to mało wartościowy rozgrywający??

0

w ogóle to mam nadzieję że Puyol Pique ( który i tak chyba nie zagra ) Xavi Busquets posiedzą na ławie. niech z Estonią grają rezerwowi

0

dwie nasze największe gwiazdy - piłkarze tzw:" nie do ruszenia" więc zarząd musi zrobić wszystko żeby przedłużyć kontrakty :)

0

dla mnie Keita 8, Sergio 4 niestety i dla Alvesa oczko w dół, bo 1 połowę miał fatalną,

tak poza tematem - wg mnie jak wróci Iniesta to powninen być wystawiony na lewym skrzydle, bo szkoda sadzać Keitę w takiej formie, Iniesta moim zdaniem będzie częściej rozgrywał w 2 linii czego Henry niestety robić nie umie. Oczywiście nie chcę aby Henry siedział na ławie ale moim zdaniem do rotacji w składzie takie rozwiązanie by się przyjęło

pozdro

0

powodzenia Guddy!

0

dajcie sobie spokój narazie z Ibrą, nie pamiętacie że miał praktycznie zerowy pre-sezon ??

i zobaczcie ile ma celnych odegrań i cofa się do 2 linii, Eto'o też od razu kanonady nie zaczął sezon temu

dajcie Zlatanowi czas, a póki co jest 2 połowa więc będzie miał jeszcze swoje syt jak wejdzie Henry czy Yaya

0

Messi wyjechał wcześniej na zgrupowanie Argentyny na prośbę Diego

0

nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!! PEDRO!!!!

0

idę do spowiedzi w niedziele -

i pewnie będzie pokuta - obejrzyj synu 4 powtórki meczu Barca - Szachtar :P

0

powiem tyle-

jak nie będzie gola dla Nas w dogrywce to karne mamy w plecy :/

0

Szachtar chce karne i pewnie je będzie miał, a jakie są jedenastki to wie każdy i Lech Poznań przy okazji

0

Rozwad ---- a czego Ty oczekujesz ?? hura optymizmu ?? daj mi jeden argument to się z Tobą zgodzę, może to że nie przegrywamy z ukraińcami ??

0

takich karnych się w piłce ręcznej nie dyktuje... co wy gadacie ?? :/

0

czym w się podniecacie ?? że Ibra gra na pałe ??

0

arkady----

idź Bravo Sport poczytać, albo spać

0

zero ruchu, zero gry - co oni odwalają ??

0

coś trzeba w środku zmienić :/ bo na tym kartoflisku sam Xavi nic nie zdziała

0

narazie padaka... :)

ale myślę że do 1 naszego gola :)

0

Boże co to za komentator ??

Borek z Kołtoniem i Ivanovem na baletach i nie ma komu komentować i pewnie woźnego trzeba było wziąć :P

0

Robben w Bayernie tak poza tematem... heh w sumie to jestem zadowolony

a grupa ok, damy radę

0

wyjazdy do Rosji i Ukrainy :/

oby nie zimą albo późną jesienią :P

0

dawać Debreczyn :P

0

Barca - Inter :) Eto'o vs Zlatan :))

0

Messi nie zagra z Gijonem więc nic nie strzeli

wraca do składu Iniesta

0

Zielony---->

Ty lepiej wypoRZycz słownik w bibliotece a może lepsza to będzie Twoja ortografia

0

czarny kot na Camp Nou, nan nadzieję że to nie jest zapowiedź czegoś złego :)

0

tylko nie Messi :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?