jak Yaya nie dostanie za ten mecz 10 to sam powiedzę się za swoje pod sufitem :)
a tak poza tym to dziękujemy za piękny sezon, za wspaniały triumf w lidze, a LM poczeka do następnego sezonu!! Dziś świętuję całą noc bo jutro wolne :D POZDRO !!!
ok super , ale podaj naprawdę argumenty żeby sadzać kogoś z obecnej 11 na ławkę - i przypuśćmy że Iniesta i Xavi są zdrowi - kto usiądzie na ławie kosztem Cesca ?? Bo jak podałem niżej linii Xavi - Iniesta - Cesc sobie nie wybrażam. I zrozum Ibra nie odejdzie bo był za drogi żeby zarząd nie dał mu 2 szansy. A Bojana Ci nie szkoda względem Villi np ??
Chyba że się nie rozumiemy. Co do starej prawdy o ławce to nie była by silna ewentualnym 1 wzmocnieniem - Silva/Mata ?? Może zaprzeczam sobie słowom w/w ale np Pedro na ławie by nie siedział bo Silva potrafi grać w środku ( pozycja Iniesty ) i na skrzydle lewym więc dla mnie takie wzmocnienie uniwersalnym zawodnikiem było by ok.
proste pytanie - Człowieka ( Pedro ) który może wyjechać na MŚ do RPA skreślasz z pierwszej 11 ?? To gratuluję - widzę że masz dobre zdanie o Pedro dzięki któremu mamy 3 tytuły z zeszłego sezonu + dalszą możliwość walki o Mistrza Hiszpanii. Iniesta na skrzydle - miał kilka fajnych meczów - ale Andres pokazuje swój kunszt i klasę w środku klepiąc na małej przestrzeni z Xavi'm więc Twoje argumenty do mnie nie trafiają. Sorry
tak na marginesie - wiem, że zwolenników Ibry jest tyle samo co przeciwników - ale kto nam dał zwycięstwo w GD z Realem po kapitalnym woleju czy piękne chwile z Arsenalem na Emirates ?? Wiem że macie ( ja sam nieraz kląłem ) że Ibrahimovic notuje multum strat czy nieprzemyślanych zagrań - ale czy nie jest to genialny zawodnik ?? Nie pamiętacie Ajaxu ?? Juve ?? czy Interu ?? Wiem - powiecie że teraz jest Barca i nie przypominaj człowieku historii - ale ja Wam Fani Balugrany w Polsce i nie tylko mówie - On się odrodzi i pokaże na co go stać. I wcale nie uważam że ten sezon był zły w jego wykonaniu.
PS sorki z ort czy literówki ale odwiedził mnie kolega Johnny Walker i może delikatnie w klawiaturę nie trafiam :)
Co do jutra to - Boże zrezygnowałem z wyjazdu na Camp Nou bo myślałem że będzie o pietruchę - VAMOS BLAUGRANA!!!!!!!!!!!
Komentarze
0
moja 11:
VV - Alves Pique Puyol Azpiliqueta - Xavi Xabi Alonso Messi Ronaldo - Villa Higuain - i mamy 7 z Villą Barcelonistów.
Z szacunkiem dla Maty i Filipe - za co ta nominacja ?? Mata w kratkę grał a Kasmirsky pół sezonu leczył złamaną nogę
0
tak "żądzą" z pewnością.... :/
jak Yaya nie dostanie za ten mecz 10 to sam powiedzę się za swoje pod sufitem :)
a tak poza tym to dziękujemy za piękny sezon, za wspaniały triumf w lidze, a LM poczeka do następnego sezonu!! Dziś świętuję całą noc bo jutro wolne :D POZDRO !!!
0
pomarancz33--->
ok super , ale podaj naprawdę argumenty żeby sadzać kogoś z obecnej 11 na ławkę - i przypuśćmy że Iniesta i Xavi są zdrowi - kto usiądzie na ławie kosztem Cesca ?? Bo jak podałem niżej linii Xavi - Iniesta - Cesc sobie nie wybrażam. I zrozum Ibra nie odejdzie bo był za drogi żeby zarząd nie dał mu 2 szansy. A Bojana Ci nie szkoda względem Villi np ??
Chyba że się nie rozumiemy. Co do starej prawdy o ławce to nie była by silna ewentualnym 1 wzmocnieniem - Silva/Mata ?? Może zaprzeczam sobie słowom w/w ale np Pedro na ławie by nie siedział bo Silva potrafi grać w środku ( pozycja Iniesty ) i na skrzydle lewym więc dla mnie takie wzmocnienie uniwersalnym zawodnikiem było by ok.
0
AntyRealM
proste pytanie - Człowieka ( Pedro ) który może wyjechać na MŚ do RPA skreślasz z pierwszej 11 ?? To gratuluję - widzę że masz dobre zdanie o Pedro dzięki któremu mamy 3 tytuły z zeszłego sezonu + dalszą możliwość walki o Mistrza Hiszpanii. Iniesta na skrzydle - miał kilka fajnych meczów - ale Andres pokazuje swój kunszt i klasę w środku klepiąc na małej przestrzeni z Xavi'm więc Twoje argumenty do mnie nie trafiają. Sorry
0
tak na marginesie - wiem, że zwolenników Ibry jest tyle samo co przeciwników - ale kto nam dał zwycięstwo w GD z Realem po kapitalnym woleju czy piękne chwile z Arsenalem na Emirates ?? Wiem że macie ( ja sam nieraz kląłem ) że Ibrahimovic notuje multum strat czy nieprzemyślanych zagrań - ale czy nie jest to genialny zawodnik ?? Nie pamiętacie Ajaxu ?? Juve ?? czy Interu ?? Wiem - powiecie że teraz jest Barca i nie przypominaj człowieku historii - ale ja Wam Fani Balugrany w Polsce i nie tylko mówie - On się odrodzi i pokaże na co go stać. I wcale nie uważam że ten sezon był zły w jego wykonaniu.
PS sorki z ort czy literówki ale odwiedził mnie kolega Johnny Walker i może delikatnie w klawiaturę nie trafiam :)
Co do jutra to - Boże zrezygnowałem z wyjazdu na Camp Nou bo myślałem że będzie o pietruchę - VAMOS BLAUGRANA!!!!!!!!!!!
0
Iniesta1899
to widzę że wiara Twoja wiara jest z nami, Sewilli czy Villareal nie da się pokonać ?? Nie mówię już o Tenerife Xerez czy Valladolid na Camp Nou
0
czyli Luis jak Villa - z całego serca chce do Barcy a działacze robią cyrki :/
0
Szachtar chce karne i pewnie je będzie miał, a jakie są jedenastki to wie każdy i Lech Poznań przy okazji
0
krótko:
Valdes 5 - nic nie obronił, ale też nie zawinił ( ocena wyjściowa)
Alves 8 - dobra forma
Pique 7 - poprawnie
Milito 8 - dla mnie cichy bohater
Yaya 6 - średnio
Keita 6 - trochę za wolno widać że długo nie grał
Busquets 7 - dobry występ
Messi 10 - po prostu brak słów ( ten 2 gol i akcja przy karnym to poezja!)
Ibra 7 - byłaby 9 jakby strzelił te 2-3 setki, ale występ poprawny
Pedro 7 - kilka ładnych akcji i rajdów
Marquez 2 - po prostu katastrofa, rusza się jak okręt na morzu
Puyol 5 - 2 stracone gole mówi wszystko
Iniesta 7 - rozruszał grę po przerwie
0
ZbigniewWodecki
co to jest Valdest ?? nowa pasta do zębów ??