deejay20092
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Goleniów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh ale Bojan ma wejście :))
0
tak apropop ---- chyba Messi strzelił 1 raz pod poprzeczkę, a zawsze po ziemi szczury z karnych strzela :)
0
karny nam się NIE należał bo Ustariz trafił w piłkę ale Ibra to i tak by skończył
0
karny :)
0
heh zawinał bym taki kawałek murawy z CN :))
0
kapitalnie LEO :))
mówiłem że się obudzi :P
0
Maxwell najgorszy na boisku ?? bez przesady - dla mnie niestety najsłabiej Keita i Messi
ale się rozkręcą :)
0
fajny meczyk - brakuje trochę szybkości akcjom Barcy ale powinno być spokojnie ze 2:0
fajnie prezentuje się Ibra troszkę słabiej Messi z Alvesem, tak mi się wydaje że Henry z Maxwellem lepiej sobie radzą
0
Alves 2 bo Caceres poszedł do Juve
0
ładne te odegrania ma Ibra :)
0
polecam program PLIPTV.pl i stronę o tej samej nazwie
śmiga bez problemu i nie tnie POZDRO
co do meczu powinno być ok
0
tu nie ma nad czym się zastanawiać - dla mnie Andres jest nr 1 na równi z Messim jeżeli chodzi o kreowanie gry i niezastąpienie w drużynie
dla mnie Iniesta jest wart każdych pieniędzy - jak widzę jak On prowadzi piłkę przy nodze to orgazm normalnie :)) Heh
0
fota genialna :)
0
gratulacje :))
0
heh może Pedro nie ma Ledesma tylko Laporta :)
co do newsa to fajnie że zostaje - jako zmiennicy z Jeffrenem będą ok
0
horang---->
wyjąłeś mi to z ust i Zlatanie :))
co do meczu to nie ma lipy poza wynikiem było naprawdę ok... optymistycznie patrzę na Superpuchary Hiszp i Europy i start ligi
0
tych co piszą - Ibra , Txiki, Pep i inni że Dno - niech ku*wa idą spać bo jutro zeszyty trzeba kupowac i do podstawówki i gimanazjum trzeba się szykować!
0
jeszcze raz KU**WA mać ktoś napisze że Barca w 1 połowie dno... ludzie wy chcecie co mecz 6:0 ?? to Rangers albo Sabres w NHL kibicujcie !!!
0
myślę że Pep wie co robi
mamy w przeciągu 2 tygodni mecz o Superpuchary - Hiszpanii i Europy - oraz 1 mecz z Gijon w lidze - wtedy na pewno zagrają nasze największe gwiazdy w tym Ibra Messi i Iniesta POZRO
0
wyluzujcie niektórzy - mecz o pietruchę kompletną - pamiętacie mecz o trofeum Gampera jakieś 2 sezony temu a może i ostatni - pamiętam że kontuzje odnieśli ważni dla Nas zawodnicy - bodajże Messi i Iniesta
0
a co z Iniestą ?? wie ktoś czy już normalnie trenuje ??
0
zwycięstwo cieszy, praktycznie puchar jest bardzo blisko,ale gra już mniej,
0
bo Maxwell prezentował się 3 razy lepiej od Abidala więc to chyba zrozumiałe, pozdro
0
myky---
heh no oczywiście "zjadłem" Maxwella :))
0
VV- Alves Pique Puyol - Yaya Busquets/Keita Xavi - Pedro Henry Bojan
pewnie taki będzie skład
0
Boże jak pamiętam Dutruel'a co on wyrabiał w bramce to masakra, Albertini chyba strzelił mu z 40 metrów (PO ZIEMI!)
do tego rankingu można dodać Rustu ( wtedy nie mieliśmy szczęścia do bramkarzy), niepotrzebnie oddaliśmy Reinę
0
moja piątka:
1. DUTRUEL!!! 2. Litmanen ( miał już wtedy najlepszy okres za sobą ) 3. Abelardo 4. Bonano 5. Petit
0
czyli z Bilbao na San Mames - VV Alves Pique Puyol Maxwell - Yaya Keita Xavi - Pedro Bojan Jeffren
ciekawe jak nasze "młode" tridente zagra z przodu :))
0
oczywiście uwagę z Milito kieruję do morrisona :)) sorki
0
Zlatan niech poczeka do tego rewanżu z Bilbao, wolę żeby w takim meczu o trofeum Gampera z City lepiej nie grał, wystarczy jeden upadek i podtrzymanie się tą ręką i... bieda znowu
co do Milito to nie przesadzaj Xendriel ( chyba że to żart ), ja bym na występ Gabiego liczył na początku rundy wiosennej, bo dopiero co ustąpił ból kolana po roku