Tak jak pisałem wcześniej. Gdyby było normalne sędziowanie to o tej porze powinno być już 9+ pkt przewagi nad białymi, liga powinna być praktycznie rozstrzygnięta i powinien się wydarzyć kataklizm żebyśmy taką przewagę przewalić, a tutaj praktycznie punkty na styku i jakby ktoś nie oglądał tych meczy i zobaczył tylko tabele to by powiedział że wyrównana walka o LL, a jest innaczej.
@EzioAuditoreDF Ronaldinho pod względem charakteru był akurat sporo lepszy niż Neymar, bo nasz były crack dużo prowokował, ale Vinicius tutaj pozamiatał i pod względem prowokacji i niechęci do niego, to mogą mu buty czyścić.
I porównywali Viniciusa z Ronaldinho? Jego nie można porównywać do Neymara, który był trochę groszy niż Gaucho. Ronaldinho nie był aż tyle lepszy od Neymara, co Neymar był lepszy od Viniciusa. Vinicius to taki piłkarz z Temu, porównując go do tamtej dwójki. Nie ma podjazdu i nigdy mieć nie będzie.
Tak słodko to chyba nie będzie. Real gdyby dzisiaj przewalił mecz, to by tam było trzęsienie ziemi i sezon mogli by praktycznie spisywać na straty, a tak to jeszcze się trzymają.
@sebasarna Rok z nią byłem, ale to był tak intensywny rok, jak z inną, co bym przeżył 10 lat. Rozstaliśmy się pod koniec 2024 i przypomniała o sobie ostatniego sylwestra i uczucia odżyły, ale wszystko zostało rozbite już ostatnio i szans powrotu nie widzę, mimo że nie przestałem jej kochać.
@sebasarna Chłopie to u mnie lepsza historia z Stycznia tego roku. Była się przypomniała i dalej dążyłem ją uczuciem pierwsza do mnie pisząc. Już mieliśmy do siebie wracać, a tutaj koniec w połowie Lutego i to grubo skończone.
@tadzik447 Akurat bracia Kot to nie sprawdzony argument. Starszy był za słaby na cokolwiek, a teraz "Wielki" ekspert w telewizji, a drugi pewnego poziomu nie potrafił przeskoczyć i był nazywany wiecznie młodym talentem. Do poziomu Żyły i Kubackiego brakowało mu sporo, a nie ma co mówić o dwójce Małysz/Stoch.
Vitinha mówi prawdę. Pedri to najlepszy pomocnik na świecie i jeden z najlepszych piłkarzy obecnie. Sam jest kozakiem, ale jednak Hiszpan to klasa wyżej od niego i od innych.
@Kgorecki2500 Ja zawsze gram na średnim. To za niego było trofeum? Trzeba będzie wrócić i go ubić, ale waliłem do dziada praktycznie z wszystkiego i nic. Pod koniec nie miałem szans, bo tylko noża miałem. :D
@Kgorecki2500 Mi się gdzieś chowała i to w takich miejscach, gdzie oni byli blisko :D Przeszedłem grę, ale z sporym trudem. Jednego bosa nie zabiłem, tego co wyglądał jak Skorpion. Uciekłem przed nim, bo wystrzelałem całą amunicję :))
@clyde A co to twój crush jeśli chodzi o gry? :D Moja dziewczyna stwierdziła że jest nieziemsko przystojny. @Kgorecki2500 Mnie wkurzał ten etap, co trzeba było zamrażać tych dziadów w tych zbrojach i jak sterowałem Leonem, to wkurzało mnie jak łatwo się dała łapać .
@Kgorecki2500 Jak grałem nim w 4 remake, to był sztos. Denerwowało mnie tylko sterowanie tą dziewczyną, bo ona w sumie mogła tylko uciekać. Bardzo to było irytujące. Tak jak ratowanie jej tyłka milion razy. Nie dziwię się że Leon nie chciał jej zaliczyć, bo była bardzo irytująca.
@clyde@Kgorecki2500 Leon jest w tej grze po 50? Chyba jakieś kontakty z Ibiszem miał, bo wygląda cały czas bardzo młodo :D To jest dla mnie najlepsza postać w całej serii.
Już czuć przedwiośnie. Dla mnie to idealna pogoda nie za ciepło nie za gorąco. Ja się urodziłem w pierwszy dzień wiosny i mogę się poszczycić, że tak samo jak Legenda piłki Ronaldinho czy inna Legenda Barcelony Jordi Alba. Już widać że nie ma tej ponurej aury pogodowej.
Jak on już mógłby być dobry gdyby nie ta pechowa kontuzja na początku sezonu? To jest czysty talent z pokolenia Yamala. Na jego kontuzji zyskał Casado, który u Xaviego nie dostawał szans, ale u Flicka już coś innego. Grał bardzo dobrze, ale przygasł. Marc talent ma, ale to zupełnie inna liga niż Bernal.
Oj rudy rudy... Czy tobie sufit czasem na łeb się nie spadł? Z całą sympatią do tego zawodnika, bo pokazał w Barcelonie, że nie można oceniać zbyt pochopnie, ale mu się odkleja na tej emeryturze i to grubo.
@Criss18Barca Myślę że nie byłby napewno tak zepsuty jako człowiek. Początkowo taki nie był w Realu. Odwaliło mu jak trenerem został Ancelotti, a dziadek przymykał na wszystko oko i głaskał go po głowie, to teraz mamy zawodnika, którego 3/4 osób którzy interesują się piłka nożna go nie cierpi. Taki zawodnik się już nie zmieni. Mam nadzieję, że odejdzie z Realu. Nie chodzi mi o jego poziom, bo byli Brazylijczycy lepsi niż on i to sporo, ale chodzi o te pajacowanie już od 3 lat świruje.
@AduŚ07 Też widziałem i to jak rodem z horroru. Co ten łebek miał w głowie, żeby takie coś zrobić? On nigdy z więzienia nie powinien wyjść. 92 letnią bezbronna kobitę w taki sposób zabić...
1
@Pawlak1992 Może i masz rację media nakręciły aferę z niczego. Widziałem to tylko raz.
3
@Kapitan hawk Podobnie w sezonach 2022/23 i ostatnie, ale teraz nawet bardziej.
1
Tak jak pisałem wcześniej. Gdyby było normalne sędziowanie to o tej porze powinno być już 9+ pkt przewagi nad białymi, liga powinna być praktycznie rozstrzygnięta i powinien się wydarzyć kataklizm żebyśmy taką przewagę przewalić, a tutaj praktycznie punkty na styku i jakby ktoś nie oglądał tych meczy i zobaczył tylko tabele to by powiedział że wyrównana walka o LL, a jest innaczej.
1
Co on 50 minut doliczył?
0
@Encore Mało razy się tak popisywało za młodu na W-fie jak panny były?
0
@EzioAuditoreDF Ronaldinho pod względem charakteru był akurat sporo lepszy niż Neymar, bo nasz były crack dużo prowokował, ale Vinicius tutaj pozamiatał i pod względem prowokacji i niechęci do niego, to mogą mu buty czyścić.
2
I porównywali Viniciusa z Ronaldinho? Jego nie można porównywać do Neymara, który był trochę groszy niż Gaucho. Ronaldinho nie był aż tyle lepszy od Neymara, co Neymar był lepszy od Viniciusa. Vinicius to taki piłkarz z Temu, porównując go do tamtej dwójki. Nie ma podjazdu i nigdy mieć nie będzie.
0
Tak słodko to chyba nie będzie. Real gdyby dzisiaj przewalił mecz, to by tam było trzęsienie ziemi i sezon mogli by praktycznie spisywać na straty, a tak to jeszcze się trzymają.
0
@Pawlak1992 Tak? To dlaczego Casemiro szybko mu tą rękę blokował i trzymał?
1
@sebasarna Rok z nią byłem, ale to był tak intensywny rok, jak z inną, co bym przeżył 10 lat. Rozstaliśmy się pod koniec 2024 i przypomniała o sobie ostatniego sylwestra i uczucia odżyły, ale wszystko zostało rozbite już ostatnio i szans powrotu nie widzę, mimo że nie przestałem jej kochać.
0
@sebasarna Chłopie wiem że to i tak denerwuje, ale u mnie za daleko to zaszło a na koniec ja i tak byłem winny.
7
@Czajka90 Raczej nie, bo Vegeta nie miał nigdy dziewczyny.
0
@sebasarna Chłopie to u mnie lepsza historia z Stycznia tego roku. Była się przypomniała i dalej dążyłem ją uczuciem pierwsza do mnie pisząc. Już mieliśmy do siebie wracać, a tutaj koniec w połowie Lutego i to grubo skończone.
0
@liberoFCB Trener zatrudniony przez tego Prezesa go nie poparł i wolał poprzeć kontrkandydata, mimo tego że miał kredyt zaufania u pracodawcy.
0
@tadzik447 Może mi się pomyliło, ale Kot też nie zrobił takiej kariery na jaką się zapowiadało.
0
@tadzik447 Akurat bracia Kot to nie sprawdzony argument. Starszy był za słaby na cokolwiek, a teraz "Wielki" ekspert w telewizji, a drugi pewnego poziomu nie potrafił przeskoczyć i był nazywany wiecznie młodym talentem. Do poziomu Żyły i Kubackiego brakowało mu sporo, a nie ma co mówić o dwójce Małysz/Stoch.
23
Vitinha mówi prawdę. Pedri to najlepszy pomocnik na świecie i jeden z najlepszych piłkarzy obecnie. Sam jest kozakiem, ale jednak Hiszpan to klasa wyżej od niego i od innych.
9
Myślę, że gdyby nie to sędziowanie to spokojnie by było 9 pkt przewagi nad tym Realem, to co się wyprawia to są jaja Czeski film.
0
@Kgorecki2500 Ja zawsze gram na średnim. To za niego było trofeum? Trzeba będzie wrócić i go ubić, ale waliłem do dziada praktycznie z wszystkiego i nic. Pod koniec nie miałem szans, bo tylko noża miałem. :D
1
@Kgorecki2500 Mi się gdzieś chowała i to w takich miejscach, gdzie oni byli blisko :D Przeszedłem grę, ale z sporym trudem. Jednego bosa nie zabiłem, tego co wyglądał jak Skorpion. Uciekłem przed nim, bo wystrzelałem całą amunicję :))
1
@clyde A co to twój crush jeśli chodzi o gry? :D Moja dziewczyna stwierdziła że jest nieziemsko przystojny. @Kgorecki2500 Mnie wkurzał ten etap, co trzeba było zamrażać tych dziadów w tych zbrojach i jak sterowałem Leonem, to wkurzało mnie jak łatwo się dała łapać .
1
@Kgorecki2500 Jak grałem nim w 4 remake, to był sztos. Denerwowało mnie tylko sterowanie tą dziewczyną, bo ona w sumie mogła tylko uciekać. Bardzo to było irytujące. Tak jak ratowanie jej tyłka milion razy. Nie dziwię się że Leon nie chciał jej zaliczyć, bo była bardzo irytująca.
1
@clyde @Kgorecki2500 Leon jest w tej grze po 50? Chyba jakieś kontakty z Ibiszem miał, bo wygląda cały czas bardzo młodo :D To jest dla mnie najlepsza postać w całej serii.
1
Już czuć przedwiośnie. Dla mnie to idealna pogoda nie za ciepło nie za gorąco. Ja się urodziłem w pierwszy dzień wiosny i mogę się poszczycić, że tak samo jak Legenda piłki Ronaldinho czy inna Legenda Barcelony Jordi Alba. Już widać że nie ma tej ponurej aury pogodowej.
0
Jak on już mógłby być dobry gdyby nie ta pechowa kontuzja na początku sezonu? To jest czysty talent z pokolenia Yamala. Na jego kontuzji zyskał Casado, który u Xaviego nie dostawał szans, ale u Flicka już coś innego. Grał bardzo dobrze, ale przygasł. Marc talent ma, ale to zupełnie inna liga niż Bernal.
1
@July_6_BcN Dla mnie to on ma kilka lat i w sumie jest najmłodszym strzelcem w historii Barcelony i już nikt go nie pobije :D
0
Oj rudy rudy... Czy tobie sufit czasem na łeb się nie spadł? Z całą sympatią do tego zawodnika, bo pokazał w Barcelonie, że nie można oceniać zbyt pochopnie, ale mu się odkleja na tej emeryturze i to grubo.
29
Na 99% te wybory wygra Laporta. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby było innaczej.
1
@Criss18Barca Myślę że nie byłby napewno tak zepsuty jako człowiek. Początkowo taki nie był w Realu. Odwaliło mu jak trenerem został Ancelotti, a dziadek przymykał na wszystko oko i głaskał go po głowie, to teraz mamy zawodnika, którego 3/4 osób którzy interesują się piłka nożna go nie cierpi. Taki zawodnik się już nie zmieni. Mam nadzieję, że odejdzie z Realu. Nie chodzi mi o jego poziom, bo byli Brazylijczycy lepsi niż on i to sporo, ale chodzi o te pajacowanie już od 3 lat świruje.
1
@AduŚ07 Też widziałem i to jak rodem z horroru. Co ten łebek miał w głowie, żeby takie coś zrobić? On nigdy z więzienia nie powinien wyjść. 92 letnią bezbronna kobitę w taki sposób zabić...