capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na RM trwa dyskusja o tym jak Messi jest zajebisty i jakim sposobem on mija tak rywali, pojawiła się nawet teoria o polu magnetycznym, hahaha xD
2
Masz na stronie głównej - TVP1
0
W fifie też trudno xD
0
Gdzie jest ten ziomek ze swoją koszulką? Przydałby się dzisiaj oraz z Juve :D
0
Siemka,
Mam małe pytanie do posiadaczy Cyfry +, czy po wczorajszej aktualizacji doszły wam nowe kanały? Mi właśnie doszły wszystkie sportowe oraz filmowe, poza tym dekoder nie włącza się 5 minut tylko od razu.
0
Marca's Liga Team Of The Season
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11215713_10152964155907684_3681521533782598894_n.jpg?oh=9a5a52af252506bd1af67700ce7631e2&oe=55FFDC8E
0
Okładka nowej fify:
http://img.wiocha.pl/images/e/d/ed05b7ae15ff23038a555f519eac0a1a.jpg?s=1432887721
0
Na papierze tak, a w rzeczywistości? Było widać na mundialu.
4
pax
5
Wiecie co jest najlepsze? że w lidze angielskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej są tylko 2 zespoły co mają więcej goli niż MSN - Manchester City i PSG (Oboje mają po 83 gole)
0
Tak patrzę na to zdjęcie i nawet, nawet. Na tym zdjęciu to jak piżama wygląda http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/63715_1432311978.jpg
Trzeba czekać to meczu, miejmy nadzieję, że jakoś to będzie wyglądało.
2
Co do LM - tak, a co do LE to nie wiem :)
0
@Geer, @Kubix93 - Dzięki :)
0
Niestety nie mogłem pooglądać meczu, jak spisał się Masip, Vermaelen i Roberto, mógłby mi ktoś napisać?
0
Właśnie nie wiem, sam bym z chęcią ją sobie kupił, ale raczej nie jest w sprzedaży...
100
https://m1.behance.net/rendition/modules/86784921/hd/03861ae65e9eb7fe427112c993191264.jpg Zajebista koszulka, a oni wolą w poziome paski... Mam nadzieję, że jak Laporta wróci ogarnie to wszystko.
0
Godin mi nie pasuje na ławce zbytnio - kogoś innego bym tam dał :) Reszta spoko :)
0
Xavi oficjalnie będzie grał w Katarze, czy to tylko plotka? Wolałbym go zobaczyć w MLS :)
10
Mi wystarczy, że oglądając mecze na TVP1 Barca gra na NOU CAMPIE!
1
Żadnych katarów w nazwie, oby do wyborów i przyszły prezydent nie był taki głupi.
0
Napastników rozlicza się z goli, dlatego Lacazzete i Costa są tak wysoko - wystarczy spojrzeć na tabele strzelców ich lig.
2
Mimo tych 80 mln wydanych na Jamesa to Real zrobił dobry interes, jak dla mnie to on jest ich czołową postacią i napędza ich ataki. Taka słabsza wersja Messiego :D
0
I co będzie jak sprzedamy Masipa? Dwóch bramkarzy i jakby, któryś dostał kontuzję i co wtedy?
49
Podobno Ramos skrytykował publicznie Ronaldo, że dla niego liczą się tylko gole, wiecie czy to prawda? (że skrytykował, bo o tym drugim każdy wie :D)
0
Mam nadzieję, że Vermaelen w końcu zadebiutuje :)
17
Jutro jest finał - Juve vs Lazio
Tak, Juve nadal ma szanse na tryplet :)
5
Vermaelen; 1 season, 0 games -1 La Liga
Douglas; 1 season, 1 games -1 La Liga
Ronaldo; 7 seasons - 1 La Liga
4
Pobierz sobie livesport ustaw mecz jako ulubiony i będziesz miał relację na żywo, tylko trzeba mieć neta, ale można wykupić ileś mega za 3zł, powinno starczyć :)
0
Dzisiaj wygrana to priorytet, a potem na Deportivo wystawić skład z Douglasem i Verminatorem na czele :D
0
Poza Lordem nikt nie zasługuje nosić jego koszulkę ;d