capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dacie jakiegoś streama co nie przycina? Mój zaczął dobrze, a teraz coraz gorzej...
1
Jak dla mnie wolne powinni wykonywać częściej inny piłkarze, a zwłaszcza taki Neymar, Suarez czy nawet Rakitic.
0
Ale w Madrycie jest więcej, bo ciągle -4 i muszą czymś domy opalać :D
33
Zaskoczeniem jest liczba głosów na Koke, który w ogóle nie nadaje się do Barcy.
0
Xavi to aktualnie nasz najlepszy pomocnik, a młodzież jeszcze nie nadaje się do pierwszego skladu.
6
Ciekawe jakby sobie radził środek pola Pogba - Busi - Rakitic
1
Dzięki za info :)
1
Mam takie pytanko - Da się obejrzeć ten mecz na telefonie, w dobrej jakości, bez ścin? Byłbym w stanie nawet wysłać sms, bo nie wiem, czy dam radę obejrzeć na kompie.
33
Messi - 250 mln
Neymar - 100 mln
Suarez - 80 mln
Ronaldo - 120 mln
Bale - 50 mln
Benzema - 40 mln
Tak to powinno wyglądać :)
0
Szczerze? Wolę, żeby nie ryzykował, bo Szefuńcio godnie go zastąpi.
0
Niech nikt nie zapomina, że zdobyli to trofeum dopiero po wydaniu miliarda! na transfery!
0
Pracę w McDonald's
5
Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że chyba administracja ustawia czas po napisaniu danego artykułu kiedy ma się pojawic, np. ten artykuł został napisany 3h temu, ale ustawili że pojawi się teraz, a creative7 ma pewnie jakieś bugi, że od razu mu się wyświetla xD
3
http://iv.pl/images/50984326089443892233.png
Jakim sposobem ten ziomek pisze komentarze 13 godzin przed dodaniem artykułu, albo wypwowiada się w takich, których nie ma jeszcze na stronie głównej?... fuck logic
5
Dlaczego? Chyba ma prawo zagrać, poza tym jak już gra, to nie gra źle. Będzie lepszy moment, żeby się pokazał?
1
Jeżeli Ronaldo przez cały rok będzie grał jak teraz to śmiechem będzie nominacja do Złotej Piłki.
0
Ma ktos statystyki Messiego i Ronaldo w 2015? :)
3
Dla pewnego piłkarza z Madrytu mogliby zrobić warsztat na temat przemocy podczas meczów oraz symulowania.
0
Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Tak pewność przed meczem i wypowiedzi co niektórych.
39
Porównanie Nasriego do Iniesty, to jak porównanie multiply do ferrari.
6
CR11*
5
"Jeśli chodzi o organizacje defensywną, to City może Schalke buty czyścić :))))"
Czy na stronie białych serio są tacy debile?
0
Jakość może nie za dobra, ale nie przycina http://sport-tv96.blogspot.com/2015/02/stream1.html
0
Suarez po hat-tricka!
0
http://sport-tv96.blogspot.com/2015/02/stream1.html Proszę :), jakość nie najlepsza, ale w ogóle nie tnie :)
0
Na minutę do toalety i przegapić gola... Kto strzelił?
0
A czytać nie nauczyli?
1
Xavi powiedział kiedyś w wywiadzie, że nie odejdzie do europejskiej drużyny, bo nie chce się mierzyć z Barcą w lidze mistrzów.
13
"Tata jest trenerem na lata"
3
Wystarczy oglądać grę obu tych klubów.