0

Dacie jakiegoś streama co nie przycina? Mój zaczął dobrze, a teraz coraz gorzej...

1

Jak dla mnie wolne powinni wykonywać częściej inny piłkarze, a zwłaszcza taki Neymar, Suarez czy nawet Rakitic.

0

Ale w Madrycie jest więcej, bo ciągle -4 i muszą czymś domy opalać :D

33

Zaskoczeniem jest liczba głosów na Koke, który w ogóle nie nadaje się do Barcy.

0

Xavi to aktualnie nasz najlepszy pomocnik, a młodzież jeszcze nie nadaje się do pierwszego skladu.

6

Ciekawe jakby sobie radził środek pola Pogba - Busi - Rakitic

1

Dzięki za info :)

1

Mam takie pytanko - Da się obejrzeć ten mecz na telefonie, w dobrej jakości, bez ścin? Byłbym w stanie nawet wysłać sms, bo nie wiem, czy dam radę obejrzeć na kompie.

33

Messi - 250 mln
Neymar - 100 mln
Suarez - 80 mln

Ronaldo - 120 mln
Bale - 50 mln
Benzema - 40 mln

Tak to powinno wyglądać :)

0

Szczerze? Wolę, żeby nie ryzykował, bo Szefuńcio godnie go zastąpi.

0

Niech nikt nie zapomina, że zdobyli to trofeum dopiero po wydaniu miliarda! na transfery!

0

Pracę w McDonald's

5

Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że chyba administracja ustawia czas po napisaniu danego artykułu kiedy ma się pojawic, np. ten artykuł został napisany 3h temu, ale ustawili że pojawi się teraz, a creative7 ma pewnie jakieś bugi, że od razu mu się wyświetla xD

3

http://iv.pl/images/50984326089443892233.png

Jakim sposobem ten ziomek pisze komentarze 13 godzin przed dodaniem artykułu, albo wypwowiada się w takich, których nie ma jeszcze na stronie głównej?... fuck logic

5

Dlaczego? Chyba ma prawo zagrać, poza tym jak już gra, to nie gra źle. Będzie lepszy moment, żeby się pokazał?

1

Jeżeli Ronaldo przez cały rok będzie grał jak teraz to śmiechem będzie nominacja do Złotej Piłki.

0

Ma ktos statystyki Messiego i Ronaldo w 2015? :)

3

Dla pewnego piłkarza z Madrytu mogliby zrobić warsztat na temat przemocy podczas meczów oraz symulowania.

0

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Tak pewność przed meczem i wypowiedzi co niektórych.

39

Porównanie Nasriego do Iniesty, to jak porównanie multiply do ferrari.

6

CR11*

5

"Jeśli chodzi o organizacje defensywną, to City może Schalke buty czyścić :))))"

Czy na stronie białych serio są tacy debile?

0

Jakość może nie za dobra, ale nie przycina http://sport-tv96.blogspot.com/2015/02/stream1.html

0

Suarez po hat-tricka!

0

http://sport-tv96.blogspot.com/2015/02/stream1.html Proszę :), jakość nie najlepsza, ale w ogóle nie tnie :)

0

Na minutę do toalety i przegapić gola... Kto strzelił?

0

A czytać nie nauczyli?

1

Xavi powiedział kiedyś w wywiadzie, że nie odejdzie do europejskiej drużyny, bo nie chce się mierzyć z Barcą w lidze mistrzów.

13

"Tata jest trenerem na lata"

3

Wystarczy oglądać grę obu tych klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?