capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety nie mogłem obejrzeć meczu.. Jak zagrał Vermaelen, Roberto i Rakitic?
0
Komentarz usunięty
0
Maciej dobrze prawi.
2
Ja już podziękuje, wyłączam tą żenadę :)
1
Neuer, Silva, Marcelo..
7
Messi taki duży przy niej :D
0
http://livemecz.website/transmisja4.php
3
Ma ktoś transmisję na necie, ale nie na yt?
13
Zamilcz.
1
http://scr.hu/37lb/ppnai
Pogba :D
4
Tutaj to potrafi grać, ale w finałach to już nie..
http://fangol.pl/view/139838/piekna-solowa-akcja
0
Ja tak samo chyba :D Szukałem w 4 językach, ale nic nie znalazłem :D
4
Porażki Realu ^^
0
Niech sobie Real i strzela 20 bramek, przyjdzie Barca i dostaną znowu 4:0 :)
0
Oglądasz ten mecz, co reszta? Ewidentny faul.
5
Roberto 97% celności podań, miazga
4
Turan co piły dzisiaj.
3
To, co gra dzisiaj Leo, ja nie wiem czy umiałbym w fifie :x
1
Komentator dobrze gada o Leo :)
0
2:0 dzisiaj to najmniejszy możliwy wynik :P
1
Kto tu go sprzedaje, bo ja nie wiem? Widziałeś chociaż jeden komentarz, żeby go sprzedać? Nie pieprz jakiś farmazonów. Skrytykować już nie można?
0
http://premium.futbolhd.tv/streamHD1.php
9
Przecież to nie możliwe zagrywać takie piłki, On chyba ma aimbota :D
1
No chyba trochę przesadziłem, już prędzej do multipli można by było :D
91
Porównywanie MSN do BBC, to jakby porównywać Ferrari z maluchem :)
1
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
22
Najlepsza 7 w lidze :D
0
Jeśli miałbyś czas i chęci to bardzo bym prosił :)
0
Masz może tą statystykę, ale od pierwszej do ostatniej minuty? :P
22
Tak czytam moje stare komentarze z nudów i zastanawiam się, jak mogłem takie brednie pisać :V