0

Niestety nie mogłem obejrzeć meczu.. Jak zagrał Vermaelen, Roberto i Rakitic?

0

Komentarz usunięty

0

Maciej dobrze prawi.

2

Ja już podziękuje, wyłączam tą żenadę :)

1

Neuer, Silva, Marcelo..

7

Messi taki duży przy niej :D

0

http://livemecz.website/transmisja4.php

3

Ma ktoś transmisję na necie, ale nie na yt?

13

Zamilcz.

1

4

Tutaj to potrafi grać, ale w finałach to już nie..
http://fangol.pl/view/139838/piekna-solowa-akcja

0

Ja tak samo chyba :D Szukałem w 4 językach, ale nic nie znalazłem :D

4

Porażki Realu ^^

0

Niech sobie Real i strzela 20 bramek, przyjdzie Barca i dostaną znowu 4:0 :)

0

Oglądasz ten mecz, co reszta? Ewidentny faul.

5

Roberto 97% celności podań, miazga

4

Turan co piły dzisiaj.

3

To, co gra dzisiaj Leo, ja nie wiem czy umiałbym w fifie :x

1

Komentator dobrze gada o Leo :)

0

2:0 dzisiaj to najmniejszy możliwy wynik :P

1

Kto tu go sprzedaje, bo ja nie wiem? Widziałeś chociaż jeden komentarz, żeby go sprzedać? Nie pieprz jakiś farmazonów. Skrytykować już nie można?

0

9

Przecież to nie możliwe zagrywać takie piłki, On chyba ma aimbota :D

1

No chyba trochę przesadziłem, już prędzej do multipli można by było :D

91

Porównywanie MSN do BBC, to jakby porównywać Ferrari z maluchem :)

1

22

Najlepsza 7 w lidze :D

0

Jeśli miałbyś czas i chęci to bardzo bym prosił :)

0

Masz może tą statystykę, ale od pierwszej do ostatniej minuty? :P

22

Tak czytam moje stare komentarze z nudów i zastanawiam się, jak mogłem takie brednie pisać :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?