2

Nieprawdziwe statystyki :)

0

Moje marzenie. Z nim będziemy mieć mega ławkę i w końcu będzie miał kto wejść w meczu.

11

Zidane ponoć jest zainteresowany Hazardem, na którego Real ma przeznaczyć 100 mln. Warto wspomnieć, że od czasu kiedy Hazard strzelił swoją ostatnią bramkę, Real Madryt zdążył zwolnić Ancelottiego, zatrudnić Beniteza, zwolnić go i zatrudnić Zidane. W między czasie Barcelona wygrała 5 trofeów.

1

1. Lewandowski
2. Juventus
3. Godzilla
4. Pirlo
5. Mercedes
6. Pique
7. Enrique
8. Pogba
9. Kebab
10. Messi

1

Polecam ten filmik :)

6

Nie wiem jak Wy, ale mam przeczucie, że to może być dobry trener dla Realu i może ich wyciągnąć z kryzysu.

6

OFICJALNIE: Rafa Benitez nie jest już trenerem Realu Madryt. Jego następcą został Zinedine Zidane.

0

Ma ktoś po angielsku?

1

Załóż koszulkę, może się poszczęści i Rafa zostanie :D

5

Takie strony to się w gimnazjum na lekcji robiło, więc nie dziwne :D

0

Jest jakaś informacja dlaczego Perez się spóźnia?

19

Cytując klasyka - "Te 190 mln to za prawą, czy lewą nogę Neymara?"

2

Znam ten dowcip, tylko ze studentem i wykładowcą :P

11

Fioletowi bardziej się cieszą niż my po wygraniu trypletu..

3

Oglądaj kurwa mecz, a nie tylko Rakitica krytykujesz.

1

Chyba nie wiesz, co mówisz kolego :)

1

Real Madryt
Real Madryt B (Getafe)
Real Madryt C (Espanyol)

0

Hahahha mistrzu :D

0

Opłaca się kupić jakość Hd na futbollhd.pl?

0

Ja się pytam, co tu robi Neuer i gdzie jest Bravo. O braku Busiego nie wspominam..

4

Denis powinien grać, a nie siedzieć na ławce, Barcelona teraz mu tego nie zapewni. Mamy Turana, Rakitica, Inieste, Busiego, Roberto, jest jeszcze Rafinha, Szefuńcio, który również może w pomocy zagrać. Nie ma sensu go sprowadzać, nawet w przypadku kontuzji, mamy dobrych zmienników.

11

Za Nolito jestem jak najbardziej, ale nie za Suarezem. Gdzie on niby miałby grać? Zmarnuje się tylko na ławce.

8

Liczba tytułów:
Messi, Neymar: 5
Ronaldo: 0

0

Liczę na dobrą grę Roberto :)

0

Taki sam SS widziałem z El Clasico :) Widać nic się nie zmieniło. Oby tak dalej.

11

Ten gif idealnie podsumowuje pobyt Sergiego Guardiola w Barcelonie :D

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CXV3c8bWwAEJEm6.mp4

1

Jacy piłkarze według Was byli najlepsi w tym roku? Według mnie tak to powinno wyglądać.

1. Leo Messi
2. Neymar
3. Sergio Busquets
4. Luis Suarez
5. Robert Lewandowski

Każdy kluczowy, każdy niezastąpiony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?