0

Lewy odpocznie przed rewanżem z Realem, dobra wiadomość :P

1

Pod warunkiem, że zdobędzie króla strzelców w LM, albo złotego buta :P

3

Ja pamiętam jak w grudniu już pisali podsumowanie sezonu :D

0

No tak, bo z karnych i z główki się nie liczą xD

0

Jakieś 240 zł, jak siądzie pochwalę się kuponem :P

0

Obstawiłem kilka dni temu byle jaki kupon za 2 zł, 4 mecze siadło, zostały mi jeszcze dwa: Getave vs Levante, typ 2 po kursie 3.02 oraz Numancia vs Girona, typ 2, kurs 2.63. Jaka jest szansa, że te mecze siądą?

0

Na jakiej stronie polecacie wykupić dostęp do meczów ligi mistrzów? Hiszpańską oglądam na eleven i nie mam żadnych problemów, ale tutaj chce mieć pewność, że obejrzę bez problemów mecz. Najlepiej jakby była opcja płatności kartą kredytową.

31

To chyba okrojona wersja bez płetw do nurkowania xD

1

http://i.imgur.com/PchTZPe.png - Moja propozycja składu.

Sprzedaż: Mathieu, Douglas, Tello, Vermaelen, Munir, Samper, Turan
Kupno: Skrzydłowy - Deulofeu albo Dembele; Obrońca - Mina; Pomocnik - osobiście liczę na Thiago, ale będzie ciężko. Inny konkretny rozgrywający też może być, ale nawet w przypadku nie kupienia zawodnika na tą pozycję, mamy kilku grajków, co widać na zdjęciu wyżej.
Włączenie z rezerw: Alena, Marlon, opcjonalnie Palencia.

Jeżeli chodzi o wyjściowy skład to można modyfikować formacje zależnie od meczu, formy, przeciwnika, czy kontuzji. Jeżeli chodzi o Gomesa, to liczę na to, że zostanie i udowodni swoją wartość. Zawodnika ciężko ocenić po pierwszym sezonie, zwłaszcza w takim klubie jak Barca, mam nadzieję, że sprawdzi się w roli zmiennika, albo zaskoczy grą i wejdzie do 1 składu. Paco udowodnił, że jest dobrym zawodnikiem, potrzeba mu tylko częstej gry, co jest oczywiste. Jeżeli chodzi o Albe, to on może grać jako Lo, Lśo, albo na pozycji Sergiego tylko po drugiej stronie boiska. Podobnie w przypadku Digne. Liczę też na Vidala, zaczynał grać przyzwoicie, a rezerwowy na prawą stronę przyda się jak najbardziej.

4

Na jakiej strony robisz te jedenastki?
A co do składu - Antoni jak najbardziej, ale Bellerin? Nigdy nie widziałem i nadal nie widzę jego fenomenu. Słaby w słabym Arsenalu, bazuje na szybkości i na tym się kończy. Dla mnie Sergi jest od niego znacznie bardziej kompletny i może grać na kilku pozycjach, a Hector ogranicza się do prawej strony. Do tego ta cena 40 mln. Strasznie odstrasza.

1

0

Jakby Samper był lepszy od Gomesa, to by grał w Barcelonie, a nie spadkowiczu.

0

Jakiś problem z głosem przez chwilę byl na Eleven?

0

Ok

4

Barca musi poczekać na nowego trenera i to on powinien zdecydować o transferach.

0

W sumie to Real i Espanyol mogli policzyć jako jeden klub ^^

0

Premier League też nie lepsza, o 1 miejsce bije się 3 zespoły

26

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Lewy jest na tym samym poziomie co Suarez. Czasami to Lewy ma lepszy okres, czasem Suarez, ale obaj nie schodzą z tego wielkiego poziomu. Widać, że są wyżej od reszty dziewiątek.

1

Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok

1

Podobno nie chodzi o pilkarza tylko marke adidas

3

Jakies gowniaki z Azji maja miec 8 miejsc xD

43

Zrobiłem dla siebie kalendarz, jest dostosowany pode mnie, ale może komuś się spodoba ^^
http://i.imgur.com/c87YJ8R.jpg

3

Podobno chodzi o markę adidas. Wszystko się by zgadzało ^^

193

Planują włączenie Cristiano do tej drużyny? xD

5

Dlaczego nie byłoby Barcy w LM?

0

Od miesiąca, a co?

0

Coutinho to nie pomocnik

25

W sumie szkoda, że Messi nie wybrał reprezentacji Hiszpanii

2

A ja nadal czekam i chyba się nie doczekam meczu, w którym Messi i Ronaldo zagrają w jednym zespole.

18

A co jest złego w byciu policjantem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?