capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
hahahahahha
32
Jakie teorie xD
0
Dwa karne były prawidłowe
0
Przecież Gomes dobrze zagrał w 1 meczu
1
Jakby ktoś miał problem odpalić strema na komputerze niech spróbuje na telefonie. Mi wczoraj nic nie chciało wejść, wchodzę przez telefon i 3 stronki działa bez problemu.
0
Ja gdzieś na 5 z 4 sezonu, serial kozacki tylko nie chce mi się odpalać, bo ja jak odpalam to z miejsca cały sezon oglądam :D
2
https://scr.hu/yAKRg1 Tak się wyjaśnia lamusów :D
7
Poza brakiem karnego dla PSG sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie
9
Niesamowite jest to, że Messi jest jedynym piłkarzem który znajduję w obu klasyfikacjach i ma wielkie szanse, żeby na zakończenie kariery być najlepszym strzelcem i asystentem.
0
Ja wole dać te 6 stów i mieć spokój na 3 lata niż kupić badziewie za 6 dych i wymieniać po miesiącu.
7
"To była bajeczna propozycja, prawdę mówiąc przekraczała granice mojej wyobraźni" - opowiada Oezil. I jednocześnie zapewnia, że nie miał problemu z jej odrzuceniem. "Zajęło mi to mniej niż trzy minuty. Mój agent, Erkut Sogut, zadzwonił i zapytał czy rozważę tę propozycję. Odpowiedziałem: nie jestem blisko emerytury, nie chcę grać w Chinach, bez względu na to, ile proponują. Nadal chcę wygrywać trofea z Arsenalem" Wypowiedz Oezila po propozycji z Chin według której w ciągu 5 lat miał zarobić 100 mln. Ostatnie zdanie najlepsze :D
0
Na alltube powinny być
0
Dla mnie wszyscy co biorą udział nie nadają się do rządzenia. Jak już bym jednak miał wybierać to chyba na wolność.
0
Możesz jeszcze zobaczyć w opcjach zmieniania wielkości okien albo rozdzielczości ekranu i jakoś zmienić, żeby się przesunęło
0
Spróbuj zamknąć i odpalić od nowa
6
Przed meczem z PSG pisałeś, że odpadamy z LM, ale awansowaliśmy. Szanse na mistrzostwo są dopóki matematycznie nie będziemy wstanie wygrać.
0
Jest pula piosenek. Niemożliwe byłoby odgadnięcie 1 z milionów piosenek na świecie. Mam też w rodzinie osobę chorą na zespół downa. Oglądałem raz z nią ten program. Znała prawie wszystkie utwory.
3
Czemu twierdzisz, że osoby, które nagrywają filmy na yt to nieroby?
7
Wierzyłem w awans po meczu z PSG i tutaj też będę wierzył, ale patrząc realnie ten mecz będzie o wiele trudniejszy. Dlaczego? Juve dysponuje bez wątpienia najlepszą obroną na świecie, nie są frajerami jak Paryż i nie wyjdą na piknik tylko dadzą z siebie wszystko. Jedyna nadzieja w naszym tridente. Jak oni będą w swojej szczytowej formie to wierzę w remontadę. Najlepszy atak na świecie vs najlepsza obrona, to będzie wspaniały pojedynek. Arcyważne jest, czy nasi gracze wierzą w ponowne odrobienie strat, w jakiej będą dyspozycji i formie. Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.
0
Czy ja wiem, wiek tu nie ma nic do rzeczy. Czasami jacyś 20, 30 latkowie tu piszą większe głupoty niż jakiś gimnazjalista.
1
XDDD Ledwo 1/4 się zaczęła, a Ty już mówisz kto wygrał lm xD
2
Juve jeszcze nie awansowało
0
Tyle, że Pogba gra kozacko w United
0
Pomoc mamy równie dobrą co inne zespoły, może nie najlepszą ale jednak gdy trzeba zagrać na 100% to jest magia. Oczywiście w zestawieniu Iniesta - Busi - Rakitic.
32
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17861567_786092548221731_2255305082268501129_n.jpg?oh=0b74dc603009cecad3b833fad2aceb1a&oe=5991342E
Podobno za wspaniałe wyniki, mają mu zaoferować dożywotni kontrakt :D
1
Gdzie warto wykupić, żeby stream wytrzymał? :P
1
Gdyby nie ten Rudy to byś się z trypletu nie cieszył ;)
0
Zaczyna się XDD
0
Ja tam lubię słuchać historyjek.
0
Na eleven sport