capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo to on te błędy popełnia XD
2
Ja nie chce wiedzieć co by tu się działo, gdyby to Gomes popełniłby taki błąd :D
0
Oby to był początek wielkiej gry Paco
0
Według mnie to będzie 3-4-3
1
Liga nie jest przegrana, dopóki nie ma matematycznych szans na mistrzostwo ;)
0
Czemu mają niby przekładać mecz?
0
Mogliby zorganizować jakiś mecz charytatywny, w którym wystąpiłby Roni z MNS :P
0
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=pl Zobacz tą aplikację :P
0
No bo Celta w rezerwowym składzie pokona Real XD
9
Ale ta FIFA jest żałosna. Marnują karierę młodemu piłkarzowi, przez jakieś umowy. Spokojnie mogli dać karę pieniężną..
0
http://m.imgur.com/GjrZKUV Co sadzicie o takim kuponie? :P
0
Dzisiaj trafiłem na artykuł o Quick Speak Christiana Olsona, ktoś miał z tym do czynienia? Naprawdę dużo pomaga w nauce? :P
1
Zapytaj Lucho
1
Wejdź w najlepsze z 48 godzin ;)
2
Takie jest życie. Ja jak się staram, uczę się dużo i jestem pewny, że napisałem dobrze, to dostaje 2/3. Jak olewam, nie powtarzam nic i wiem, że wtopię to wpada 4/5 :D
3
Odnośnie zmian - proponowałbym coś takiego: dodać ramkę, żeby się nie zlewało i opcjonalnie wyśrodkować napis. Tak mniej więcej by się to prezentowało - http://i.imgur.com/OpL9Py8.jpg
0
MAXKING ♛
✪ Maxu
1
Nazwę rozgrywek można byłoby wyróżnić jakimś kolorkiem, co do prac - pełen profesjonalizm
0
Overpass był też mapą North, wiemy jak się skończyło :D
0
A nie over? :P
0
No tak, lepiej wybić na pałę i z miejsca stracić piłkę, niż rozpocząć atak od własnej bramki. To nie wina Ter Stegena, że obrońcy czasami mają problem z podaniami..
0
Wysłałem Ci na pw.
0
Ale to jest zajebiste, że jak jest strata, to od razu biegnie odzyskać piłkę, czy to Neymar, czy Turan.
2
To uczucie, gdy się budzisz, robisz śniadanko, wchodzisz na fcbarca i patrzysz, że zaraz mecz się rozpoczyna. Na śmierć o tym zapomniałem :D
2
16:4 pogrom! Super graja Virtusi
0
Jak najbardziej, całym sercem za Virtusami.
0
Ciekawi mnie na jakiej zasadzie wybieraliby te najlepsze zespoły
1
Jest jednak jedna różnica, która powoduje to o czym piszesz. Marca, czy As to są gazety hiszpańskie, powinny być obiektywne. MD i Sport to są gazety regionalne, więc od nich już tej wielkiej obiektywności się nie wymaga. Podam to na zasadzie Polski. Dwie gazety - wyborcza i np. jakaś warszawska gazeta. Jedna jest na skale krajową, druga zaś regionalna.
2
To juz wiem, ze nie bede sie teraz nudzil, tyle dyskusji :D
1
Z taką rozdzielczością to co najwyżej na tablet :D