0

Mniej imprez zakrapianych, a więcej owoców, warzyw i treningów.

0

@kakawek No właśnie.. I Borussia przez te kunktatorstwo też nas karała.. Wystarczyło zagrać na swoim poziomie i na pewno bramki by jakieś padły..

0

Drużyna zapewniała że wynik nie ma znaczenia i jadą do Dortmundu po zwycięstwo. Okłamali wszystkich. Grali po to żeby pilnować wyniku. Często cofali piłkę do tyłu zamiast szybko ruszyć do przodu, większość piłkarzy wyglądało na rozkojarzonych i nie w pełni skupionych na meczu. Szkoda że nie uczą się na błędach z przeszłości bo w pewnym momencie przypomniało mi się Anfield.. W lidze mistrzów nikt nie oddaje niczego za darmo. PSG też się o tym przekonało wczoraj.

0

Chłopaki pojechali do Dortmundu ale nie chcą grać tylko trzymać wynik..Dużo akcji jest cofanych do tyłu jak za Xaviego..

1

@Barcaa12 Mają przynajmniej wytłumaczenie swojej słabej gry..Największe wały zawsze robili na korzyść Realu ale to Barca pp stołem ligę wygrywała.. Trzeba być odklejonym żeby wierzyć w te brednie. W tym sezonie każdy widzi jak ich za uszy ciągną ale to oni są najbardziej pokrzywdzeni..

12

Maksymalnie dwa mecze dostanie

0

@DAM1ANOo Dlatego siedzi na ławeczce w ważnych meczach

0

Na boisku nie potrafili to w biurach chcieli.

0

@Cule1797 Myślę bardziej o Henrym który pompuje balonik o złotej piłce..

6

Wkurza mnie to gadanie o złotej piłce.. Najważniejsze powinny być puchary a jak one będą to i złota piłką będzie..

1

Real fizycznie wygląda bardzo słabo stąd taka gra.. Nie ma u nich pressingu ,stoją tylko z tyłu i liczą na przebłysk atakujących.

2

@sevs Ale to Barcelonie pomagają od tylu lat..

9

Wystarczy że zawodnik Realu kopnie obrońcę i jest karny..Elegancko..Do końca sezonu pobiją rekord jak tak dalej pójdzie.. Tydzień temu Femin faulował a wczoraj obrońca.. Gdzie tutaj logika??

16

Nie wiem jak chłop chciał przykryć zawodnika Betisu. Schylił głowę i praktycznie jemu nie przeszkodził.. 100%winy za stratę gola ponosi Araujo

9

Dlatego trzeba pewnie wygrywać bo te patalachy będą robić wszystko żeby zaszkodzić Barcy w każdym meczu.

30

Kilka razy mogli chłopaki dograć do Lewego i mógł zakończyć ten mecz nawet z czterema trafieniami..

0

Gdyby nie stracone punkty z leganes i las palmas to już można by było pomału mrozić szampany. A tak każdy mecz trzeba wygrywać bo Madryt nie odpuści.

14

Ale utarli nosa Raphini. Powinien mieć zakaz kontaktu z tym dzbanem Romario.

47

Bardzo duża głupota ze strony Raphy. Dał się podpuścić Romario który co wypowiedź bredzi jak po narkotykach.

0

Najlepsze jest to że prezes mówił na początku że wrócimy w lutym :P .

3

@ziomal62 Też chodzi o przygotowanie fizyczne.W końcówkach za Xaviego drużyna stała i często dostawała gongi a za Flicka jest odwrotnie.

0

Dobrze by było utrzymać przewagę do meczu z realem i im dokopać w Gran Derby.

0

@daymons Tylko masz jeden problem..Jesteś idiotą:)

1

@daymons Widać że w piłkę potrafisz grać ale na konsoli..Chłopa ciągle dwóch stoperów przestawiało, miał ciężko jak cholera a on podlaczyl drużynę pod prąd bardzo trudnym strzałem lewą nogą..Przy drugiej bramce dal miejsce Ferranowi zabierając obrońcę.. Ale trzeba takie rzeczy widzieć i trochę się znać na piłce.. Gimbusami na tej stronie są tacy jak ty..

42

Lewy strzelił gola który uratował ten mecz.. Bardzo trudna pozycja a on to zrobił jak mistrz.

12

Szkoda ze nie widzi ile razy var zadziałał w prawidłowy sposób..

1

Simone znalazł patent na Barcę.. Ciężko cokolwiek wykreować grając z nimi.

0

@Cule1797 Kibicem Barcy został od kiedy Lewy do niej trafił.. Fan boy Lewego.

15

@Kimi88 Zamienię jego króla na mistrzostwo hiszpanii

0

@Hadim Nic wielkiego nie wybronił.. Większość strzałów w niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?