1

Oby go sprzedali. Bo inaczej już do końca kontraktu zostanie i będzie pokazywał jak bardzo nie nadaje się do gry w takim klubie.

6

Czyli jest pierwszy transfer w zimowym okienku. W klubie panuje optymizm.

1

No to teraz w końcu wiadomo jaki był powód obniżki formy przez Lewego. Źle ugotowane jajko.

2

W klubie panuje niezachwiany optymizm.

1

Dymisja zarządu wotum zaufania i ponowne wybory. Tak źle zarządzanego klubu jeśli chodzi o finanse to że świecą szukać.

0

Skończy się na 7 mln.

1

Kolejne pudrowanie ,, trupa". Czas zacząć.

0

Ja bym chętnie przeczytał artykuł jaki procent transferów był rzetelnie przemyślany pod względem sportowym i ile z tego okazało się spełnić oczekiwania.

0

Taki to jest geniusz Deco. Wydają na miernoty lub chcą wydać na miernoty.

0

Nigdy nie pokazał pełni swoich umiejętności, które sprawiły że został kupiony. Taka prawda.

7

I bardzo dobrze dość tej prowizorki.

0

Jeśli taki klub opierać ma siłę w ataku na 37 letnim piłkarzu to coś tu jest chyba nie tak jak należy.

1

Czyli jasne że nikogo nie opchną. A jedynie rozwiązanie kontraktu pozwoli pozbyć się darmozjadów.

7

Jego skuteczność to sinusoida. Więc pożegnać bez żalu i brać Norwega.

1

W sumie ciekawie by było gdyby tych funduszy na rejestrację Olmo nie udałoby się uzyskać. Bo już mam dosyć tej prowizorki.

1

Ocena sędziego to prowokacja chyba?

2

Parafrazując klasyka: ,,Nam strzelać (z dystansu ) zakazano".

1

Żenująca formą od wielu tygodni a w klubie panuje optymizm. Lata mijają a oni dalej tkwią w innej rzeczywistości.

0

Czy broni bramkarz?

1

Cała nadzieja że Lenglet się zamota i kopnie do swojej bramki.

1

Dla mnie ten puchar jest bez sensu. Żadna inna drużyna niż europejska go nigdy nie zdobędzie.

1

Za de Jonga można pomyśleć.

6

@Yoohoo
Wczoraj pokazał co potrafi.

1

Czyli na Atletico beż bramkarza, bez napadziora, i bez lewgo skrzydła. Czyli 3:0 w plecy.

2

Przykład Gavi'ego nic nie nauczył.

0

Żal po trzykroć żal było patrzeć.

0

Odejście piłkarza na którym można zarobić i prezentuje taki poziom w takim wieku to chyba żadna sensacja.

2

@catalunya24 real jest 2 punkty mniej od Barcy przy jednym meczu zaległym. Więc tak wiara czyni cuda ale czy piłkarskie również?

1

Jeden celny strzał i strata bramki. Houston mamy problem!!!

0

Zakończy tu karierę i odejdzie za free. Kolejny majstersztyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?