0

kurde coś mi sie widzi że bedą karne

0

ciekawe czy pinto wejdzie/

0

jaki wynik???

0

valdes coś obronił?? jakik wynik?????

0

dla kogo 6-3

0

dla ??

0

jak siatkarze wie ktuś?????

0

jak siatkarze wie ktoś??

0

oby pinto weszedl

0

ale komentator dziwny na c+

0

zaaaallllllll czemu pinto nie gra a z kolei db ze gra tello

0

Najlepiej siatkarzy w tv a barce na kopie :)

0

nie wiem jak wy ale ja chciałbym żeby dziś pinto colorado zagrał :D

0

kurcze ale dylemat mecz piłki nożnej czy siatkowej

0

fajowo że canal+ ma transmisje ligi bbva

0

wg mnie tello to bdb zawodnik i powinien pozostać na camp nou
ale to co robi barca w stosunku do niego to jest żałosne np. nie dali mu oficjalnego numerka a dali np.. dos santosowi

0

oby byl taki skład
bramkarz- manuel pinto
obrona - alves puol bartra mascherano
pomocnicy-xavi fabregas iniesta sergio
atak ; ) lionel messi i tello

0

ja bede oglądał siatke i bede też patrzyl czasami na mecz ;) musimy wygrać
Oby grał pinto amiast valdesa ;)



VISCA EL BARCA

0

jak myśliicie na kogo postawi tito ???? valdes czy pinto ???? ja bym postawił na pinto

0

heh w barcelonie B jest dobry tylko Oier

0

stroje są super ciekawe jak wykląda 3 struj barcy ;)

0

W pucharze krula jeżeli chodzi o napastnikuw to chciałbym widzieć tello i alexis no i oczywiście messiego

0

Pinto 8 co najmniej

0

nieeee tello ma zostać

0

według mnie najlepsi zawodnicy tego meczu to: Pinto,Pedro,Messi,masche,cesc

0

pierwszy karny idealnie strzelony drugi nie najlepiej ale sie udało

0

messi powrucił do dawnego wykorzystywania karnych czly płaski techniczny strzał. Bardzo dobrze:)))

0

brawo messi

0

LOL

0

pinto numer 1 !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?