barca321
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde coś mi sie widzi że bedą karne
0
ciekawe czy pinto wejdzie/
0
jaki wynik???
0
valdes coś obronił?? jakik wynik?????
0
dla kogo 6-3
0
dla ??
0
jak siatkarze wie ktuś?????
0
jak siatkarze wie ktoś??
0
oby pinto weszedl
0
ale komentator dziwny na c+
0
zaaaallllllll czemu pinto nie gra a z kolei db ze gra tello
0
Najlepiej siatkarzy w tv a barce na kopie :)
0
nie wiem jak wy ale ja chciałbym żeby dziś pinto colorado zagrał :D
0
kurcze ale dylemat mecz piłki nożnej czy siatkowej
0
fajowo że canal+ ma transmisje ligi bbva
0
wg mnie tello to bdb zawodnik i powinien pozostać na camp nou
ale to co robi barca w stosunku do niego to jest żałosne np. nie dali mu oficjalnego numerka a dali np.. dos santosowi
0
oby byl taki skład
bramkarz- manuel pinto
obrona - alves puol bartra mascherano
pomocnicy-xavi fabregas iniesta sergio
atak ; ) lionel messi i tello
0
ja bede oglądał siatke i bede też patrzyl czasami na mecz ;) musimy wygrać
Oby grał pinto amiast valdesa ;)
VISCA EL BARCA
0
jak myśliicie na kogo postawi tito ???? valdes czy pinto ???? ja bym postawił na pinto
0
heh w barcelonie B jest dobry tylko Oier
0
stroje są super ciekawe jak wykląda 3 struj barcy ;)
0
W pucharze krula jeżeli chodzi o napastnikuw to chciałbym widzieć tello i alexis no i oczywiście messiego
0
Pinto 8 co najmniej
0
nieeee tello ma zostać
0
według mnie najlepsi zawodnicy tego meczu to: Pinto,Pedro,Messi,masche,cesc
0
pierwszy karny idealnie strzelony drugi nie najlepiej ale sie udało
0
messi powrucił do dawnego wykorzystywania karnych czly płaski techniczny strzał. Bardzo dobrze:)))
0
brawo messi
0
LOL
0
pinto numer 1 !!!!