barca321
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ALEXIS!
0
jaki młody pinto :D
0
Mam pytanie : Czemu na ławce niema Valdesa
???
0
messi
0
no dobra dziecka do spania..
0
tu macie ZARĄBistego LINKA superowo bez lagów i wypasionachrome://newtabhttp//www.livefootballol.tv/streaming/ucl/23-10-2012-barcelona-celtic.html
jakość!!!
0
onomatoniejeden widziałem chociaż wtym sezonie jeszcze nie.
0
jaapa
0
nareszcie tito zmądrzał marc bartra jest idealny
0
przepraszam pinto
0
Pino lepszy.
0
siemano macie jakiegoś fajnego linka?
0
Xavi bezdyskusyjnie musi zmienić cesca
0
Minusować antymadritiste
0
Antymadritista : Ty nigdy nie przeglądałeś sie w lustrze ::D
0
OMG -,-
0
Alexis-,-
0
Gdzie ta barca-,-
0
Toni Kroos
0
o co chodzi Świtny kroos?
0
Dacie jakiś link??????????????????????????????????????/
0
heh messi może jest niski ale skacze wysoko
0
Visca el BArca
0
thei is barcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
:Dja niempge blaurgana macie 10 min
0
2-2 prosze nawalajcie
0
fajny link?
0
Dacie jakiś link do meczu?
0
Nejdro
Ile ty masz lat ???? To juz nie można się zapytać????
OMg
0
Witam mam pytanie czy w superpucharze jest tak jak w Lidze mistrzów??
że gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie?????