0

ALEXIS!

0

jaki młody pinto :D

0

Mam pytanie : Czemu na ławce niema Valdesa
???

0

messi

0

no dobra dziecka do spania..

0

tu macie ZARĄBistego LINKA superowo bez lagów i wypasionachrome://newtabhttp//www.livefootballol.tv/streaming/ucl/23-10-2012-barcelona-celtic.html
jakość!!!

0

onomatoniejeden widziałem chociaż wtym sezonie jeszcze nie.

0

jaapa

0

nareszcie tito zmądrzał marc bartra jest idealny

0

przepraszam pinto

0

Pino lepszy.

0

siemano macie jakiegoś fajnego linka?

0

Xavi bezdyskusyjnie musi zmienić cesca

0

Minusować antymadritiste

0

Antymadritista : Ty nigdy nie przeglądałeś sie w lustrze ::D

0

OMG -,-

0

Alexis-,-

0

Gdzie ta barca-,-

0

Toni Kroos

0

o co chodzi Świtny kroos?

0

Dacie jakiś link??????????????????????????????????????/

0

heh messi może jest niski ale skacze wysoko

0

Visca el BArca

0

thei is barcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

:Dja niempge blaurgana macie 10 min

0

2-2 prosze nawalajcie

0

fajny link?

0

Dacie jakiś link do meczu?

0

Nejdro
Ile ty masz lat ???? To juz nie można się zapytać????
OMg

0

Witam mam pytanie czy w superpucharze jest tak jak w Lidze mistrzów??
że gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?