O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5311
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ALEXIS!

0

jaki młody pinto :D

0

Mam pytanie : Czemu na ławce niema Valdesa
???

0

messi

0

no dobra dziecka do spania..

Zobacz wszystkie

0

wg mnie tello to bdb zawodnik i powinien pozostać na camp nou
ale to co robi barca w stosunku do niego to jest żałosne np. nie dali mu oficjalnego numerka a dali np.. dos santosowi

0

lepiej nie paczcie na siatke bo takie baty od ruskuw dostają że az sie becześ chce :(

0

Witam mam pytanie czy w superpucharze jest tak jak w Lidze mistrzów??
że gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie?????

0

witam powiem mi ktoś teraz kto strzelił bramki ??? bardzo proszę

0

2-2 prosze nawalajcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?