5

Wprowadźmy do zabawy jeszcze jedną ocenę, która będą mogli wystawić forumowicze.
Nota dla osoby wystawiającej oceny, pokazująca czy społeczność odbiera te oceny redaktora jako właściwe i sprawiedliwe.

1

Martinez, który zawalił dwie bramki i miał jedną asystę dostaje notę 7. Lewandowski, który miał jedno pudło w sytuacji 100 %, ale dodatkowo zdobył bramkę kontaktową i miał duży udział przy bramce na 2:2 gdy doskonale przyblokował obrońcę, dzięki czemu Ferran nie był na spalonym i był niepilnowany, dostaje notę 6. Logiczne te noty.

0

@Rarenzio Gdzie bzdury?
1. Pochwaliłeś wtedy Lewego? Pochwaliłeś.
2. Non stop multimagistrujesz i dyplomujesz Lewego? Robisz to.
3. Szczęsnego nie chciałeś w klubie i krytykowałeś, że razem z Lewym nie zasługuje by grać w twoim klubie? Krytykowałeś. Sprawdziłem w twoich postach.
4. Ciągle się czepiasz Lewego? Non stop. 99 % twoich wypowiedzi kręci się wokół niego.
5. Flicka nie krytykowałeś i nie zarzucałeś mu, że wystawia Lewego po znajomości i dlatego, że razem mają tego samego agenta, Zahavi'ego? Robiłeś to.
6. Krzyczysz wykrzyknikami? Krzyczysz. Tu już każdy może zauważyć nawet w twoim ostatnim poście i nie potrafiłeś się powstrzymać.

To są fakty, oparte na twoich wypowiedziach, mój drogi multihejterze, a nie bzdury i fantazje.

2

@DonAndres*8 Tak samo nie stać na to, żeby kupić sobie nową 9-tkę, więc o czym tu dyskutowac?

0

Nie bardzo widzę Gavi'ego w tej roli, to wymaga dyscypliny taktycznej i zrozumienia dla ustawiania się w obronie, a na razie Gavi nie pokazał, że dysponuje takimi walorami, ale mogę się mylić.

Pozostaje FDJ i Eric Garcia. Z tym, że przy kontuzji Martineza Eric będzie musiał częściej grać jako ŚO, a już w szczególności w zaległym meczu z Osasuną, gdy nie będzie mógł zagrać również Araujo. Ciekawe jak wówczas złoży ten skład Flick.

Christensena nie liczę, bo on jeszcze nawet murawy nie powąchał, a sam powrót do gry nie oznacza powrotu do formy. Zresztą dla mnie Garcia jest lepszym DM-em niż Christensen, który jest zbyt toporny jak na tę pozycję i o ile w czyszczeniu przedpola się sprawdzał, to już w wyprowadzaniu piłki totalnie sobie nie radził.

0

@4Fabregas4 a wyjście Szczęsnego poza pole karne na 40 metr, gdy szło zagranie otwierające i gdy nasz obrońca się wywrócił? Byłoby 2 przeciwników na 1 Szczęsnego, gdyby Szczęsny nie wyszedł. Jak na takiego malkontenta, który ciągle zarzucał Szczęsnemu, że słabo gra poza polem karnym, powinieneś odnotować ten fakt, ale tego nie zrobiłeś.

I nie wiem co masz z tą oceną wyjściową. Według kogo to wyjściowa ocena? Według redakcji? Skąd oni to sobie wymyślili.
Według mnie ocena wyjściowa to 5,5, bo taka jest mediana dla ocen przy skali 1-10 i systemie oceny co 0,5 pkt.
Ma to sens, prawda? W przeciwieństwie do dania Lewemu identycznej oceny jak Casado, czyli 4.
Fajnie, że notę 10 Lewy dostałby przy twoim systemie dopiero jakby strzelił 7 goli w jednym meczu. Uczciwe, przyznaję, że źle ciebie oceniłem.

2

@torondirn Nie, wtedy jeden, jedyny raz Lewego pochwalił. Szybko jednak, w ciągu kilku dni wrócił do swojej "normalności", bo tak to ciągle tylko go hejtuje, mieszając do oceny jego gry dyplomy i tytuły magistra.

Przyszedł Szczęsny i też długo po nim jeździł, że nie zasługuje na to, by grać w JEGO ulubionym klubie.

Flick to też totalny dyletant według naszego eksperta, trener który nie zna się na piłce, a na dodatek wystawia Lewego tylko ze względu na Zahavi'ego.

Wystarczy prześledzić jego historię komentarzy.

Do tego cały czas krzyczy na rozmówców, każdą wypowiedź kończąc wykrzyknikiem. Dla mnie to nadużycie jak notoryczny Caps Lock, ale cóż, moderacja pozwala na krzyczenie na innych.

0

@kanver_ Fakt, miało być post wyżej, sorry

0

@Remi70 A jakby, będąc tak krótko na boisku, zdobył jeszcze jedną bramkę, to też byś narzekał, że grał za krótko, żeby go docenić?

0

@Mieszo Atletico grało też nic, ale oni potrafią z niczego coś ukręcić, taka drużyna

0

@kanver_ A jakby, będąc tak krótko na boisku, zdobył jeszcze jedną bramkę, to też byś narzekał, że grał za krótko, żeby go docenić?

0

Dla mnie Rekin.

1

@Barcamc14 Już zmęczony jestem, przeczytałem w pierwszej chwili "Brawo Pena" xd

1

@gukwa Trochę jednak mało jak na gracza, który zagrał 67 minut. Oprócz tej jednej akcji niemal nie istniał. Ale nie narzekajmy, liczy się wygrana.

5

Idę zobaczyć, jakie @4Fabregas4 dał oceny i czy oprócz Ferrana ktoś zasłużył u niego na więcej niż 3. Bo Lewy pewnie 1, tutaj cudów się nie spodziewam.
EDIT: Tak tylko zerknąłem. Lewy dostał 4, tyle samo co Casado, a np. Olmo 5. Nie mam pytań.

3

Dobra, to czekamy, aż wreszcie będziemy w formie, gdy wszyscy zawodnicy będą grać na optymalnym poziomie, bo grając tak słabo jak dzisiaj, widać możemy co najwyżej wygrać La Ligę i Ligę Mistrzów. xd

3

@fotohobby Eric też jedną głupią stratę zaliczył, więc z tym dobrym wejściem to tak średnio, ale na pewno i tak był lepszy niż Casado.

2

@gukwa Dzisiaj Casado podobnie jak Olmo, nie dojechał na mecz, to prawda.

7

Graliśmy słabo, cierpieliśmy, a na koniec wygraliśmy w stylu ... Atletico
Brawo, bardzo ważne punkty. Styl do zapomnienia, liczy się wygrana.

0

@Tymoon19 Olmo też nie błyszczy, już miał kilka złych zagrań i ten niedoszły strzał w polu karnym, gdy nikt go nie atakował

1

@HORUS gramy bardzo źle, to nie tylko skuteczność, ale mnóstwo niedokładności, strat, złych podań.

2

@Marusek Dolicz Olmo, który nie trafił w piłkę czysto gdy miał okazję do strzału w polu karnym

3

Gramy beznadziejnie. Mnóstwo niedokładności, błędów, strat.

0

@Emerald bo kto się przezywa, tak się sam nazywa

6

Ojej, FDJ, będący w życiowej formie według niektórych, na ławce?

Pewnie jego pozorowana gra defensywna nie do końca przekonała trenera, który wie, że tu nie będzie miejsca na udawanie w odbiorze, tylko będzie trzeba zacisnąć zęby i zapierpapier, co na pewno da Casado.

FDJ może sobie pograć z ogórkami i autobusami. Na rywala z wyższej półki potrzeba jednak zawodnika o innym profilu.

3

@19Macio93 Zgadzam się. Brać Davida bo jest za darmo. Nawet jeśli nie do końca wypali jako starter w składzie (a powinien dostać sporo szans, bo Lewy młodszy już nie będzie), to pewnie będzie wartościowym rotacyjnym, a Barcelona będzie mogła zacząć się rozglądać za klasowym napastnikiem za grubszą kasę i zakontraktować go po odejściu Lewego.

Chociaż z tym odejściem Lewego to bym się nie spieszył, bo jeśli za rok Lewy będzie chciał zostać jako rezerwowy i dostosuje do tego swoją pensję, to mógłby zostać.

Przyszły sezon powinien również być ostatnią szansą dla Ferrana. Być może będzie trzeba sie go również pozbyć na koniec sezonu 25/26, żeby zarobić choćby część kasy na nowego napastnika.

6

Jeśli zdobędziemy LL oraz LM to nie będę narzekał, że Lewy nie zdobył Pichichi, chociaż nie powiem, fajnie by było utrzeć nosa Kylianowi i całemu Madrytowi

5

@kacperFCB_ A Haalanda kupisz za ile? Dołożysz się te 200 baniek? Samo zejście z pensji Lewego nic nie znaczy w kontekście zakupu nowej 9-tki, bo trzeba mieć jeszcze kasę na zakupy, a topowy napastnik nie kosztuje groszy.

Pomyśl realistycznie. Ledwo wróciliśmy do zasady 1:1, a nadal występują problemy z rejestracją kontraktów, a ty chcesz ściągnąć kogoś na kredyt za 200 baniek i nie móc go zarejestrować, tak jak Olmo?

Ty chcesz, żeby Barcelona wróciła do normalności, czy też zbankrutowała?

0

@dzefrej234 jakby byli tak skuteczni jak Real Madryt to by wygrali 5:2

2

@Rarenzio Prawda, nie obrażasz waszych piłkarzy z Realu, multihejterze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?