0

Statystyki meczu: https://imgur.com/a/wmr2GjQ

1

@FcPortoFan1999 W piłkę siatkową? Potrafimy!

3

LOL, omawiający sytuacje w studiu krytykuje Casha za dobitkę, a nie krytykuje Piątka za strzał w bramkarza.

0

@BorzyKrzys gwiżdża na naszych skandujących kibiców, którzy nie potrafią nawet uszanować sytuacji, gdy służby medyczne walczą o życie człowieka

0

@Stinger_ Przecież zaraz po meczu Probierz nie będzie miał już służbowego telefonu, więc nie będzie miał jak zadzwonić.

5

Ja myślę, że to wina Lewandowskiego, że straciliśmy drugą bramkę.

0

Taktyka Probierza: przetrwać jak najdłużej z jedną straconą bramkę i czekać aż rywale spuchną. Wtedy w 80 minucie rzucimy się do ataku i wygramy 4:1

0

@MirusAmisz ale pijesz Finlandię?

0

@Deathwing112 Piątek już przechodzi do Arabów, więc on nie musi się nikomu pokazywać.

0

@VegetaPolska Jest dobrze. Gramy najgorszy mecz za Probierza.

1

Chwilami walczymy z Finlandią jak równy z równym. Cieszmy się z małych rzeczy.

0

Nowy hymn reprezentacji Polski w piłce nożnej: "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak.

0

0

Moder cudowna kontra.

3

Posiadanie piłki 63-37 % dla Finów. Brawo Polacy.

2

Kto obstawia drugą żółtą kartkę dla Błędnarka w drugiej połowie?

0

Cyrk na kółkach. Po prostu parodia

4

Według komentatorów gramy mądrze. A Borek się podnieca jakby się coś działo, a to nasi przekroczyli połowę boiska.

1

@Szmulek Przecież jest lepiej. Widać gołym okiem, jak zdejmiesz okulary/soczewki.

0

Nawet laga na Robercika nie wyszła Skorupskiemu.

0

Ja bym już Modera zdjął, żeby nie spóźnił się na samolot na swój wymarzony urlop.

0

Nasi już oddychają rękawami, czas postawić autobus.

0

Piątek jak Lewy, też mu piłka odskakuje. Tyle, że skuteczność w meczu trochę na poziomie 3 ligi ... arabskiej.

0

@Lewangoooolsky cudownie, zwłaszcza skuteczność napastników jest imponująca.

0

Piątek, rasowy koń arabski pola karnego. Zamknął oczy i szczelił. Lewy tak nie umnie

2

@tbas To dlatego, że Pedri słabo gra w tym meczu. No i Lewandowski jak zwykle niewidoczny

1

@ACMaldini3 Błędnarek

0

Piątek - główka prawie jak Lewy

0

@Stinger_ ja kibicuję naszym, a skoro Szczęsny i Lewandowski nie grają, to nie kibicuję żadnej drużynie
A tak na serio, to od lat rzygam naszą reprą i tym co prezentują.

3

No wreszcie, mamy go. Zobaczymy co będzie dalej z MATS'em

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?