3

Przemek zaje...

0

No i po ptokoch!

2

mamy naszego zioma! drugi Alberto Undiano Mallenco :D

4

tu powinna być czerwień!

1

Bartolo zaczął smarować - przynajmniej na coś porządnego hajc przeznacza :)

0

sędzia dalej odpi..... :)

0

No to ciekawym co Carlo im tam nacisnie w przerwie...

5

Ronaldo znów jest największym osłabieniem realu

8

łoooooooooo ale by była brama... ale taki ch.. :D bo SĘDZIA JEST ZA BARCĄ :)

0

spokojnie przyjdzie czas kiedy zacznie nurkowac... :)

1

Ręka jak byk! Sędzia nam sprzyja :)

0

właśnie gdzie jest Alexis, dlaczego go tu nie ma? :/

0

grunt żeby od sędziego nie dostał wskazania na wapno :)

0

alez Ronaldo jest słaby jak nie ten sam Ronaldo :)

0

no ale po takim sezonie (jesli bedzie nadal taki piach prezentował) da im dużo dużo mniej a cenę już teraz Man Utd mógłby sobie zaklepać :)

0

Jak myślicie, Real sprzeda po sezonie CR'a?

0

Uuuuuuuuuuuuu to się będzie za ronaldo ciągnąć...

0

Wyłącz Disney Channel i włącz obiektywnośc...

0

Tytoń juhu juhu

0

Dobrze Elche czyści :)

0

Ja akurat oglądam na C+F2 złodzieju :P

0

Remis to max co tu może być w kontekscie naszym

5

To po naszym ostatnim wyczynie z Malagą ;)

0

Osobiście dla mnie jeśli nas dojadą na CN to w dupie mam taki puchar pocieszenia jakim jest PH.
Mam nadzieje, że nasi się zepną na GD bardziej niż na Malagę.

0

"Koszykarze Realu Madryt wygrywają Puchar Króla! Sergio Rodríguez i spółka pokonali w finale Barcelonę 77:71!"

Idą po nas :(

2

"2015.02.19, godz. 10:18, Daniello11
Hammurabi no tak, Bayern słaby, bo zremisował z Szachtarem, więc jak ich trafimy i przykładowo ogramy to będzie, że znowu pokonaliśmy ogórków. Natomiast Barça jest w takim gazie, że sama ograłaby Real+Chelsea 22 na 11.

A w ogóle to każdy przeciwnik Barçy to klasa światowa, a każdy przeciwnik Realu to słabiak. Dlatego jak Messi pakuje hattricka Elche to jest bogiem piłki, a Ronaldo jak pakuje hattricka Elche to jest drewniakiem, który strzela ogórkom :)"



Jest tak czy nie jest tak? Jak jak patrzę na te wasze "obiektywne" komentarze to się z powyższym zgadzam.

0

Nie ma co się spinać bo co zrobisz jak sprzedadzą Messiego? Nic nie zrobisz? No chociaż w sumie może kibicować jego nabywcy ;)

0

Dziewczynę byś sobie znalazł to byś nie musiał się takimi pierdołami zajmować jak zwiedzanie stron wszystkich klubów na świecie:)

0

To wstań bo dalej klęczysz a to był tylko kiepski artykuł

3

ale nie niedziela :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?