Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przemek zaje...
0
No i po ptokoch!
2
mamy naszego zioma! drugi Alberto Undiano Mallenco :D
4
tu powinna być czerwień!
1
Bartolo zaczął smarować - przynajmniej na coś porządnego hajc przeznacza :)
0
sędzia dalej odpi..... :)
0
No to ciekawym co Carlo im tam nacisnie w przerwie...
5
Ronaldo znów jest największym osłabieniem realu
8
łoooooooooo ale by była brama... ale taki ch.. :D bo SĘDZIA JEST ZA BARCĄ :)
0
spokojnie przyjdzie czas kiedy zacznie nurkowac... :)
1
Ręka jak byk! Sędzia nam sprzyja :)
0
właśnie gdzie jest Alexis, dlaczego go tu nie ma? :/
0
grunt żeby od sędziego nie dostał wskazania na wapno :)
0
alez Ronaldo jest słaby jak nie ten sam Ronaldo :)
0
no ale po takim sezonie (jesli bedzie nadal taki piach prezentował) da im dużo dużo mniej a cenę już teraz Man Utd mógłby sobie zaklepać :)
0
Jak myślicie, Real sprzeda po sezonie CR'a?
0
Uuuuuuuuuuuuu to się będzie za ronaldo ciągnąć...
0
Wyłącz Disney Channel i włącz obiektywnośc...
0
Tytoń juhu juhu
0
Dobrze Elche czyści :)
0
Ja akurat oglądam na C+F2 złodzieju :P
0
Remis to max co tu może być w kontekscie naszym
5
To po naszym ostatnim wyczynie z Malagą ;)
0
Osobiście dla mnie jeśli nas dojadą na CN to w dupie mam taki puchar pocieszenia jakim jest PH.
Mam nadzieje, że nasi się zepną na GD bardziej niż na Malagę.
0
"Koszykarze Realu Madryt wygrywają Puchar Króla! Sergio Rodríguez i spółka pokonali w finale Barcelonę 77:71!"
Idą po nas :(
2
"2015.02.19, godz. 10:18, Daniello11
Hammurabi no tak, Bayern słaby, bo zremisował z Szachtarem, więc jak ich trafimy i przykładowo ogramy to będzie, że znowu pokonaliśmy ogórków. Natomiast Barça jest w takim gazie, że sama ograłaby Real+Chelsea 22 na 11.
A w ogóle to każdy przeciwnik Barçy to klasa światowa, a każdy przeciwnik Realu to słabiak. Dlatego jak Messi pakuje hattricka Elche to jest bogiem piłki, a Ronaldo jak pakuje hattricka Elche to jest drewniakiem, który strzela ogórkom :)"
Jest tak czy nie jest tak? Jak jak patrzę na te wasze "obiektywne" komentarze to się z powyższym zgadzam.
0
Nie ma co się spinać bo co zrobisz jak sprzedadzą Messiego? Nic nie zrobisz? No chociaż w sumie może kibicować jego nabywcy ;)
0
Dziewczynę byś sobie znalazł to byś nie musiał się takimi pierdołami zajmować jak zwiedzanie stron wszystkich klubów na świecie:)
0
To wstań bo dalej klęczysz a to był tylko kiepski artykuł
3
ale nie niedziela :/