0

To co piszesz to jedno i fakt ale trzeba też przyglądnąć się temu od drugiej strony. Messi coraz częściej zaczyna gwiazdorzyć i coraz częściej puszczaj mu nerwy. nie jest to dobre

0

0

Od zawsze bylem za nim. Jak tu się mną niego psioczyło to ja go broniłem. Teraz mam satysfakcję niebywałą jak wybrali go tak dużą różnicą głosów.

3

Tak jest!!! Mój kandydat!

2

Mój faworyt - trzymaj się chłopie. Rozjedziesz ich bez mydla.

0

Neymar zachował się jak totalny kretyn i jeszcze zero reakcji z jego strony, mógł podbiec odrazu i wykonać jakiś gest przepraszający. Oj za bogato było. VeB

0

Mam "murzynów" od tego. Jeden własnie zrelacjonował mi news o Boatengu. ;)

0

Naprawdę!? i co jeszcze na rm.pl piszą?

0

Wcale nie jest powiedziane, że Juventus wygrałby z PSG czy też AM. I jeżeli taki zespoł hipotetycznie przegrywa z AM a wygrywa z Realem. Czy analogicznie odnośnie Barcelony i PSG to można go uznać że jest lepszy od Barcelony czy Realu? No nie i czas ma tu średnio do znaczenia - gówniany ten twój wyznacznik.

0

Czyli z twojego p.........a wynika, że jak w dwumeczu Realu z Barcą wynik jest na korzyść Realu to jesteśmy w tym sezonie gorsi od Realu...

0

Real ich zje na przedśniadanie a my Bayern.

8

Ja tak tu jestem z Wami to coraz bardzie wydaje mi się, że trzeba by zmienić alias strony z fcbarca.com na antyronaldo.com lub ronaldovsmessi.com itp

To jest dopiero masakracja co Wy tutaj wypisujecie :P

0

Co by nie mówić gol Jamesa no no no ;)

0

Jabym sie martwil o nas a nie jakimś Realem.

Lewy jeszcze nam pocisnie i w sumie to by byla jedyna opcja jaka bym zaakceptował w przypadku awansu Bayernu

2

to nie jest ustawione

0

ja tez! ja też!

0

gdzie dzieciaki z Barcy Ci na takie rzeczy przytakną. :D

Co nie zmienia faktu, że się z Tobą zgadzam.

2

No i eleganco teraz zapraszamy białych na CN

2

a mi Barca Real - i tam manita

0

Komentarz usunięty

0

Atletico to może sobie naskoczyć z taką grą jaką prezentuje ostatnimi czasy :)

1

No przyjemnie się to oglądało nie powiem :) Także rewanż bedzie formalnością. Ibra nie da rady tego pociągnąc. Tak czy inaczej podtrzymuje to co powiedziałem wczesniej. W półfinale chce Real Madrid :D

1

i tu i tam są jelenie - tego nie przeskoczysz :)

2

Barca to ogór? Dobry jesteś :)

0

Nie narzekać bo Orłowski jest naszym :)

0

Nie mozna iść na łatwizna - a tylko wygrana z Realem w dwumeczu przyniesie nam oczekiwana satysfakcje :)

0

Dalej Real - chcę Was w półfinale z nami :)

0

0

okłamuj się dalej...

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?