0

AM to moze pomerdac fallusem sobie RM i FCB bedzie toczyc bój o mistrza :)

0

nie tyle złudne co prawdziwe my gramy piach i kupe teraz :)

5

gen. Franco zza grobu puścił pierda z dupy :D

4

jest jeszcze Łukasz Burliga

2

Kartka była niezasłużona - decyzja komitetu jak najbardziej słuszna. koniec dyskusji :)

0

Daj spokój a po co mieliby mu cofnąć kartkę przeciez odpocznie sobie przed AM - idealne rozwiązanie dla RM. Eibar zjedzą inni nie potrzeba tam CR'a a sam ma bezpieczną przewagę nad Messim (4 bramy) - Messi pewnie tez nie bedzie sie przemeczał przed meczem z PSG wiec sprawa klarowna.

0

Kolejny mecz Ronaldo, kolejne bramki i to nie z karnych hmmm coś tu nie gra :)

0

Ok wygraliśmy ale jakoś marnawo ten mecz nam wyszedł :) Siłą bym tego nie nazwał :)

0

a tam hat-trick piątka musi byc :)

0

I to tyle jeśli chodzi o rywalizacje Messiego z Ronaldo o miano najlepszego. :-)

4

DNA DNA... kiedy zrozumiecie że to DNA jest tak Barcelony czy samej Katalonii jak możliwość patrzenia świni w niebo :)



Wszystko czym się tu tak zachwycamy jest szkółką holenderską - tak btw dzięki Cruijff ;)

3

w przypadku tego meczu można powiedzieć że trafił swój na swego ;)

0

dokładnie, ten mecz powinien mu wypaść z kuponu i kurs będzie pomniejszony

0

oby nie tak jak Maldiniego :)

0

i już pozostało czekać tylko na podobne akcje w wykonaniu Xaviego;)

0

A tym czasem u Alvesa :)

https://www.youtube.com/watch?t=82&v=l-q6t7OHsM4

2

A ja z tego że wiosna już jest i pogoda słoneczna ;)

0

a Barcelona zyskała ;)

1

Chwila Chwila czemu stawiasz Inieste ponad Rakiticia? Chyba tylko za zasługi bo on gra taki sam Piach jak IR

0

Właśnie o tym pisałem kilka tematów wcześniej. Z taką formą jak Real zaprezentował wczoraj łatwo się przejedzie po AM w LM. a w dwumeczu z nami w półfinale (bo pewnie taki wynik losowania będzie) może już nie być wesoło. :)

0

Gramy dzisiaj? Ja widzę tylko białe koszulki.

0

Pamietamy, ze i bez Ibry w 10 PSG potrafi ukuć :P

0

Ale to był początek ligi wydaje mi się ze teraz będą bardziej zdeterminowani. zobaczymy.

1

Real może teraz własnie docisnąć Atleti - własnie teraz jest moment na przełamanie :)

0

Coś się mi wydaje że Atletico odpadnie - Real z Modriciem ich rozjedzie ;)

1

IIbra dopiero na CN przyjedzie :)

0

ja mam to w dupie. Ale za to niedziela musi być dla nas :)

0

3-1 będzie bo jednego czego brakuje Man City Azja to charakter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?