Ziomek0807
Dołączył/a: październik 2014
Łowicz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AM to moze pomerdac fallusem sobie RM i FCB bedzie toczyc bój o mistrza :)
0
nie tyle złudne co prawdziwe my gramy piach i kupe teraz :)
5
gen. Franco zza grobu puścił pierda z dupy :D
4
jest jeszcze Łukasz Burliga
0
http://facet.interia.pl/obyczaje/news-masc-na-bol-dupy-cudowny-lek-prosto-z-polski,nId,1086090
VeB!
2
Kartka była niezasłużona - decyzja komitetu jak najbardziej słuszna. koniec dyskusji :)
0
Daj spokój a po co mieliby mu cofnąć kartkę przeciez odpocznie sobie przed AM - idealne rozwiązanie dla RM. Eibar zjedzą inni nie potrzeba tam CR'a a sam ma bezpieczną przewagę nad Messim (4 bramy) - Messi pewnie tez nie bedzie sie przemeczał przed meczem z PSG wiec sprawa klarowna.
0
Kolejny mecz Ronaldo, kolejne bramki i to nie z karnych hmmm coś tu nie gra :)
0
Ok wygraliśmy ale jakoś marnawo ten mecz nam wyszedł :) Siłą bym tego nie nazwał :)
0
a tam hat-trick piątka musi byc :)
0
I to tyle jeśli chodzi o rywalizacje Messiego z Ronaldo o miano najlepszego. :-)
4
DNA DNA... kiedy zrozumiecie że to DNA jest tak Barcelony czy samej Katalonii jak możliwość patrzenia świni w niebo :)
Wszystko czym się tu tak zachwycamy jest szkółką holenderską - tak btw dzięki Cruijff ;)
3
w przypadku tego meczu można powiedzieć że trafił swój na swego ;)
0
dokładnie, ten mecz powinien mu wypaść z kuponu i kurs będzie pomniejszony
0
oby nie tak jak Maldiniego :)
0
i już pozostało czekać tylko na podobne akcje w wykonaniu Xaviego;)
0
A tym czasem u Alvesa :)
https://www.youtube.com/watch?t=82&v=l-q6t7OHsM4
2
A ja z tego że wiosna już jest i pogoda słoneczna ;)
0
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/ale-pierdolisz-farmazony-pl-ffffff
0
a Barcelona zyskała ;)
1
Chwila Chwila czemu stawiasz Inieste ponad Rakiticia? Chyba tylko za zasługi bo on gra taki sam Piach jak IR
0
Właśnie o tym pisałem kilka tematów wcześniej. Z taką formą jak Real zaprezentował wczoraj łatwo się przejedzie po AM w LM. a w dwumeczu z nami w półfinale (bo pewnie taki wynik losowania będzie) może już nie być wesoło. :)
0
Gramy dzisiaj? Ja widzę tylko białe koszulki.
0
Pamietamy, ze i bez Ibry w 10 PSG potrafi ukuć :P
0
Ale to był początek ligi wydaje mi się ze teraz będą bardziej zdeterminowani. zobaczymy.
1
Real może teraz własnie docisnąć Atleti - własnie teraz jest moment na przełamanie :)
0
Coś się mi wydaje że Atletico odpadnie - Real z Modriciem ich rozjedzie ;)
1
IIbra dopiero na CN przyjedzie :)
0
ja mam to w dupie. Ale za to niedziela musi być dla nas :)
0
3-1 będzie bo jednego czego brakuje Man City Azja to charakter.