9 maja 2016, 12:08
0
Ta liga powinna być już dawno wygrana a nie jak te ostatnie leszcze do końca trzeba się spinać. Odpadnięcie z LM w ćwierćfinale to chyba nasza największa porażka od czasów Messiego.
30 września 2015, 10:42
Jak wiele razy już wychodziło same zasługi nie wystarczą. Gramy źle to i gwiżdżą kibice, ich święte prawo i obowiązek.
30 września 2015, 10:35
Grunt że to twarz kolejnej kadencji na stanowisku Prezesa FCB ;)
29 września 2015, 12:28
Ja obstawiam 2-2.
28 września 2015, 10:23
1
Zwierz Pepe już o to zadba ;)
6 sierpnia 2015, 09:25
21
Puscic go, niech idzie nie ma co marnować mu dalszej kariery graniem ogonow.
22 lutego 2015, 22:23
11
Ronaldoooooooooooooooo i tysiace tutaj płaczą hahahaha :D
25 sierpnia 2015, 08:29
9
Jak można nie zdać na 30% matury z matmy gdzie poziom trudności przez ostatnie lata sięgnął 2 m piachu i mułu. Dokąd zmierzasz Polsko!
22 lutego 2015, 21:40
8
łoooooooooo ale by była brama... ale taki ch.. :D bo SĘDZIA JEST ZA BARCĄ :)
28 lutego 2015, 16:20
Gwiżdżą te spalone i gwiżdżą. Kiedyś nie było spalonych i grali :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ta liga powinna być już dawno wygrana a nie jak te ostatnie leszcze do końca trzeba się spinać.
Odpadnięcie z LM w ćwierćfinale to chyba nasza największa porażka od czasów Messiego.
0
Jak wiele razy już wychodziło same zasługi nie wystarczą. Gramy źle to i gwiżdżą kibice, ich święte prawo i obowiązek.
0
Grunt że to twarz kolejnej kadencji na stanowisku Prezesa FCB ;)
0
Ja obstawiam 2-2.
1
Zwierz Pepe już o to zadba ;)
21
Puscic go, niech idzie nie ma co marnować mu dalszej kariery graniem ogonow.
11
Ronaldoooooooooooooooo i tysiace tutaj płaczą hahahaha :D
9
Jak można nie zdać na 30% matury z matmy gdzie poziom trudności przez ostatnie lata sięgnął 2 m piachu i mułu. Dokąd zmierzasz Polsko!
8
łoooooooooo ale by była brama... ale taki ch.. :D bo SĘDZIA JEST ZA BARCĄ :)
8
Gwiżdżą te spalone i gwiżdżą. Kiedyś nie było spalonych i grali :)