O sobie

  • Zainteresowania Feel Enjoy
  • Ulubiony zawodnik Zlatan
  • Ulubione zespoły Wisła, Lechia, Śląsk
  • Barcelonie kibicuję od dzisiaj

Statystyki

  • Dni w serwisie 4261
  • Liczba komentarzy 300
  • Polecenia 219

Komentarze

0

Ta liga powinna być już dawno wygrana a nie jak te ostatnie leszcze do końca trzeba się spinać.

Odpadnięcie z LM w ćwierćfinale to chyba nasza największa porażka od czasów Messiego.

0

Jak wiele razy już wychodziło same zasługi nie wystarczą. Gramy źle to i gwiżdżą kibice, ich święte prawo i obowiązek.

0

Grunt że to twarz kolejnej kadencji na stanowisku Prezesa FCB ;)

0

Ja obstawiam 2-2.

1

Zwierz Pepe już o to zadba ;)

Zobacz wszystkie

21

Puscic go, niech idzie nie ma co marnować mu dalszej kariery graniem ogonow.

11

Ronaldoooooooooooooooo i tysiace tutaj płaczą hahahaha :D

9

Jak można nie zdać na 30% matury z matmy gdzie poziom trudności przez ostatnie lata sięgnął 2 m piachu i mułu. Dokąd zmierzasz Polsko!

8

łoooooooooo ale by była brama... ale taki ch.. :D bo SĘDZIA JEST ZA BARCĄ :)

8

Gwiżdżą te spalone i gwiżdżą. Kiedyś nie było spalonych i grali :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?