O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 209
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 61

Komentarze

14

Bądźmy poważni Francuska gazeta publikuje jakieś plotki dotyczącego faktu który domniemanie miał miejsce prawie dwa miesiące temu. Jaka wartość merytoryczną lub jakąkolwiek stanowi ta informacja ?

1

Jak wymieniać się z żabojadami to tylko za Mbappe

0

@JarekS abstrahując od kwestii finansowych itd widzisz go u nas jako środkowego napastnika czy raczej Fati na środek ataku a Mbappe na skrzydło?

0

@JarekS co do ceny chodzilo mi bardziej ze Psg i BvB trzeba bedzie zapłacić podobną cenę, ale co do premi dla agenta i rodziny masz rację. Myślę Paryż prędzej wziął by któregoś z Francuzów w rozliczeniu tym bardziej że po ostatnich meczach reprezentacji Griezman i Dembele byli bardzo chwaleni we Francji

0

@JarekS podobnie jest u mnie z racji tego że kolega z pracy jest Francuzem to doniesienia tamtejszych mediów mam na bieżąco :) trochę poszeralem na TT i 23.03 była mała wzmianka o Mbappe. Mianowicie dziennikarz TV3 informował że w zarządzie jest sporo osób które wolą Francuza i spróbują to sprowadzić, w odpowiedzi na te rewelacje Menadżer kampanii Laporty napisał na swoim Twiterze: " co jeśli Mbappe ma dość plotek o Madrycie i zaczyna rozważać możliwość kontynuowania kariery z Messim i młodymi talentami z Kataloni?"

Zobacz wszystkie

16

@monsterrize Font się wycofał ostatnio ze słów że jak on zostanie Prezydentem to Koeman poleci.
@insp1re poważnych kandydatów jest tylko dwóch: Laporta i Font

14

Bądźmy poważni Francuska gazeta publikuje jakieś plotki dotyczącego faktu który domniemanie miał miejsce prawie dwa miesiące temu. Jaka wartość merytoryczną lub jakąkolwiek stanowi ta informacja ?

5

@JarekS nareszcie jakiś głos rozsądku. Dlaczego Konrad albo Puig dostają tak mało szans ?
Pierwszy nawet w 3 lidze jest jeźdźcem bez głowy, drugi jest świetny w grze do przodu ale w pressingu biega jak opętany bez ładu i składu. Trener drużyny rezerw powinien wyłapywać takie mankamenty, bo potem może być za późno.
Taktyka w Pimiety wygląda w skrócie tak:
Macie chłopaki pilke zróbcie coś z nią.

Moje zdanie jest takie: jeżeli Pimieta w ciągu najbliższych dwóch sezonów to miej nas Boże w opiece

3

@JarekS wiadomo że Mbappe byłby na ten moment lepszym wyborem, ale niektórzy tu i Kataloni czują do niego pewna niechęć że względu na domniemane uwielbienie Mbappe do Realu i Ronaldo oraz przez to co się wydarzyło w dwumeczu. Mimo to jeżeli by do nas przyszedł pewnie wszyscy by bardzo szybko o tym zapomnieli. Co do Haalanda, to że teraz nie odnajduję się w ataku pozycyjnym i grze komunikacyjnej to nie znaczy że może to się zmienić. Najlepszym przykładem są Lewandowski i Harry Kane.

3

@Cwaniak4 Nareszcie jakiś głos rozsądku, jakiś czas temu ktoś tu napisał że Font to populista i teraz wszyscy tak uważają. Osobiście czekam na szczegółowe programy Fonta i Laporty wtedy będzie można rzeczywiście powiedzieć coś sensownego o kandydatach. Co mnie dziwi to poparcie jakie obserwuje na stronie dla Joana Laporty mimo że ten sam się nie wypowiedział na temat jego wizji klubu. Kolejną sprawą że zdanie tutejszej La Rambli może znacznie różnić się od tego jak zagłosują socios. My możemy co najwyżej gdybać

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?