O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3593
  • Liczba komentarzy 221
  • Polecenia 452

Komentarze

1

@greymid On w tym wywiadzie nie robił akurat żadnego przytyku do Messiego. Mówił o mentalnym rozbiciu szatni po poprzednich kampaniach, a nie, że zastał zespół ustawiany po kątach przez Argentyńczyka.

0

@ForcaMilosz Idąc tym tokiem myślenia to równie dobrze Liverpool może rozpamiętywać, co by było, gdyby wykorzystali swoje setki na Camp Nou. Przypominam, że to nie był wcale wybitny mecz w naszym wykonaniu.

2

@tbas To znaczy jak Koeman sobie poradził? Zmotywował ich na 2-3 miesiące niezłej gry, ale Ligę i tak skończył na 3 miejscu po rozczarowujących ostatnich kolejkach. Do tego w LM znowu dostaliśmy łomot, tylko tym razem od PSG na Camp Nou.

0

@koksik2700 No nie jest, bo oczywiście był wybitnym piłkarzem, ale nie zmienia to faktu, że duża część jego legendy jest oparta na zwykłym boiskowym oszustwie.

4

W pakiecie z "Odwróconą piramidą" bardzo fajna sprawa, bo ta starsza pozycja Wilsona niestety zniknęła z rynku już jakiś czas temu. Dobry moment na odświeżone wydanie.

Zobacz wszystkie

56

Myślę, że Jordiemu chodzi o coś więcej niż reakcję kibiców. Spójrzcie lepiej na media. W dzisiejszym meczu komentatorzy Eleven (to akurat przykład z naszego podwórka) po pierwszej połowie już urządzali sobie fiestę z powodu kiepskiego wyniku Barcelony, co najmniej jakby mierda miała zagwarantowany puchar. A przecież ewentualna porażka Barcelony nie byłaby wcale taką tragedią. Rok temu na antenie tej stacji Mirosławski (a więc zdeklarowany kibic realu) robił jakieś głupie zakłady odnośnie mistrzostwa przy 3 lub 4 punktowej przewadze białych. Przykładów możnaby mnożyć.Oni zawsze byli mistrzami w wyolbrzymianiu naszych porażek i swoich zwycięstw. Wystarczy spojrzeć na KMS - dla nas to puchar jeden z wielu, tymczasem madrycka prasa wyniosła go do niemal rangi LM.Optyka w postrzeganiu suckesów obu klubów diametralnie się różni.

34

Tak jak ktoś niżej wspomniał, Rayo byłoby najlepszym wyborem. Jeżeli chodzi o styl/system gry Rayo to praktycznie Barcelona w wersji lite, dodatkowo mają świetnego trenera. Nie dość, że chłopak się rozwinie, to jeszcze będzie miał szanse na regularną grę.

32

Dla tych, którzy wyzywają Turana od drwala bez techniki:http://33.media.tumblr.com/93bfd6c9edb42d4ebfba11c8db98369f/tumblr_ni8bi40VDd1tp5565o1_400.gif

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/kok/2015/04/12/kralspor7426.jpgPodobnych zagrań/dryblingów ma całe mnóstwo, tyle że ze względu na styl gry Atletico nigdy nie miał za bardzo jak się wykazać. U nas z Messim, Neyem i Iniestą/Rakiticiem będzie pykał takie klepki na małej przestrzeni, że niejednemu z Was opadnie kopara.

27

23

Za wiele nie straciłeś, Chile wygrało ten mecz z palcem w dupie.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?