Vince37
Dołączył/a: sierpień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coveta var jest stworzony tylko po to żeby ktoś tam na szczycie mógł lepiej kontrolować wyniki meczów
1
Widzieliśmy bandyto kolejny raz powinni Cię usunąć z boiska a dzieciom pokazywać czego absolutnie nie wolno robić na boisku
0
Zawieszenie ? Umorzone
0
@Kuchar jeszcze militao druga żółta
6
Aha czyli mam rację twierdząc że kontakt Garcii z sorlotem jest zbyt mały do odgwizdania faulu co z automatu wyklucza czerwoną kartkę ? Skoro dwa takie same kontakty nie wystarczają do odgwizdania przewinienia to chyba nie ma znaczenia gdzie ono ma miejsce
0
@Azazel_Pazuzu nie za to mu płacą ????
0
A tu dalej piecze ????
4
Można coś nowego ?
Niech się wypowie o karnym dla Bayernu w ostatnim meczu ?
1
Wystarczy wygrać 3:0
2
@tervas tak jest
0
Mówicie że w środku pola mamy tłok pokażcie mi zawodnika który gra od dechy do dechy cały sezon
Poza tym potrzebujemy kasy na bastoniego ja bym poświęcił olmo i casado póki jeszcze coś można zarobić/odzyskać
Darmowy transfer jeszcze dwa mocne zasony może zagrać ale decyzje musi podjąć Flick
2
W madrycie zawsze to samo żałosne kluby
0
Ostatnio mają dobrą passę a już nie raz w LM robili takie niespodzianki
32
Szkoda że przy srealu takiej burzy nie ma większa afera niż przy sytuacji z kolanem szwaba prosto na głowę
1
Chłopak jest dużo warty i pomimo krytyki wszystkich trzeba go sprzedać
Zanim zaczniecie mnie linczować spójrzcie na sytuację
Ansu Fati 150 mln dawał ManU brak słów obecnie
Casado 60mln araby jak widać średniak za dwie dychy
Messi 120 mln i Gabriel Jesus (po roku odszedł za free)
Rakitic 120 mln PSG po roku Sevilla za 1 mln
Luis Suarez 6 mln jeszcze do athletico
Arturo vidal 1 mln inter
Depay 3 mln athletico
Kessie wart 12.5 mln wart 40
To teraz zastanawiam się czy nie lepiej sprzedać i wziąć williamsa bo młody i widać że tylko u nas naprawdę odzyje a kasa potrzebna również na SO PO i napadziora
4
@Maker0 tylko że chłopak żyje z pieniędzy klubu a nie z krajowych więc krytyka za powołanie na mecz towarzyski podczas którego piłkarz doznaje urazu i kończy sezon jest jak najbardziej oczywista
14
Słabo to wygląda rapha wypada często na dłuższy okres i to w najgorszym czasie
1
Myślę że to negreira
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wracają siepacze murinio
2
Najgorsze jest to za cały świat obecnie tak działa i żal patrzeć jak ludzie wierzą we wszystko co znajdzie się w mediach
1
@Elvisek Messi ????
0
idealna kopia mourinho
2
Karma ich rozliczy
1
To jest kryminał
0
@Chelsea4EVER kurde tu to samo czy mój telefon nie ogarnia co się dzieje
0
@Pako96 problemy techniczne ????
2
Ma ktoś stronkę z meczami ?
0
Prawdziwy niemiec ????????
0
I właśnie dlatego przestałem oglądać mecze po co się denerwować jak oni sobie wszystko ustawiają wszędzie epstiny