Tracer93_is_back
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
18
Wyobrażacie sobie Ibrahimovicia jako trenera ? Kto nie słucha wpierdol z pół obrotu.
0
Chodzi mi o to, że gadasz jak to wszyscy "kibice " Realu hejtują Barcelone. Podczas meczów i innej okazji jedzie po Realu równo. Później zdziwienie, że jest tak a nie inaczej. Oko za oko, ząb za ząb.
0
Skończ ze swoimi kompleksami.
0
Żeś dowalił do pieca jak Hitler żydem. Bartra Hahahah
0
Coś z Zizu ma :D
0
I jak polecenia się zgadzają Pelikanie ?
0
Przypomnij sobie co było podczas meczy z Rayo.
1
Ronaldo strzelił gola
Real wygrywa
Messi nie strzelił hat-trick'a
weekend stracony.
0
http://fangol.pl/view/91179/gareth-bale-w-koncu
0
To są wnioski z bordowej.
0
Mourinho sprzedał nie tego ofensywnego pomocnika co trzeba.
0
Wychaczył u kogoś w kuchni knock out.
0
0
Porównaj jego grę w wieku 20 lat a Varane. Varane potrafił zatrzymać Messiego a Bartra ?
1
Wiesz teraz gdy, rzekomo jest zły na Floro, że zabronił mu grać w finale MŚ to nie zdziwię się jakby zrobił taki pstryczek w jego nos i przeszedł do Barcy. Wszystko możliwe.
0
To nie jest moje zdanie. Większość "kibiców" tutaj tak uważa.
0
Z karnego się nie liczy.
0
To nie chodzi o to, że to jest najlepsza liga na świecie. Ona jest najbardziej wyrównana. Ludzie to mylą.
6
Komentarz usunięty
0
W sumie 4 gole miesięcznie na takiego zawodnika jak Messi to nic.
11
Chyba Cię piorun poraził.
0
Kto Ci zabroni taką poderwać.
0
Szacunek bo dali sobie wbić gole. Hejtowani by byli gdybyście przegrali lub byłby remis.
0
Tak się cieszycie, ale gdyby nie potknięcia Realu to dalej bylibyście na drugim miejscu. Nawet po wygranym przez Was klasyku.
0
W ManU napewno.
0
Komentarz usunięty
16
0
futbolhd (15 znaków)
4
Ooo zauważył. Myślałem, że się nie dopatrzy.