Tracer93_is_back
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
4
1
El Clasico w finale ? Czemu nie. Mecz ligowy gromadzi przed telewizorami miliony osób a co dopiero w Lidze Mistrzów. Z punktu czysto marketingowego świetny interes. W 2012 roku było blisko.
11
Niektórzy uważają tutaj, że Real i Bayern jest słaby a mimo wszystko się ich boją i chcą Juve. Hipokryzja level hard.
2
Jestem ciekaw co by się działo na tej stronie gdyby w 92 min meczu Real dostał karnego i wykorzystał.
0
ciekawe czy będzie Vamos Atletico w meczu ligowym. Gdy zaczną ostro kopać piłkarzy barcy.
1
Pep: We lost , but we had possesion.
0
Ogólnie to wygląda tak
1.Messi
2.Ronaldo
cała reszta.
4
Czy Ty czasem czytasz co piszesz ? Napastnik jest od strzelania goli.
0
Kiedyś wychowanek wchodził do składu w wieku 21 lat a dzisiaj już 16 latkowie się pchają.
7
Według mnie to ktoś, kto na wszystko narzeka, nie jest z niczego zadowolony, nic mu nie pasuje. Tym terminem często określa się nas polaków.
1
Mam nadzieje, że ManU pociśnie Autobus z Londynu za 2 tygodnie.
0
nie to na 100% MarioVeb
0
przeczytaj artykul to sie dowiesz
0
Pewnie, nawet Barca B by ich ograła.
1
I dobrze. LM bez ManU to nie to samo.
0
Obecnie Atletico jest mistrzem Hiszpanii.
0
Milan nie jest szajsem. Jest bardziej utytułowany niż Barcelona.
0
"Nie w tym sporcie"
17
To sobie narazie nie poMarszczy.
2
Mecz znajdziesz na Youtube a polski komentarz tutaj. Przewiń tylko kilka stron do tyłu.
0
Na drugi raz oglądaj mecz. Nie czytaj komentarzy na fcbarca.com będziesz zdrowszy i lepiej poinformowany.
3
Ściągnięcie Neymar'a z boiska to szczyt głupoty. Enrique logic.
Takich zawodników jak właśnie on czy Messi nie zdejmuję się bez wyraźnej potrzeby. Oni jednym zagraniem, akcją mogą odmienić mecz. Trener musi mieć tego świadomość. Czasami decyzje LE są tak głupie, że aż nie do uwierzenia. Raz mu się uda 10x nie. Według mnie on cały czas na farcie jedzie. A to, że w El Clasico udało się mu wygrać to tylko i wyłącznie przebłysk Suareza.
0
A dlaczego nie ? Trzeba przecież mieć ambicje. Barca wczoraj strzeliła 2 gole i potem myślała, że mecz sam się wygra. Zapomnieli z kim grają.
0
Żebyś Ty nie płakał.
0
dzięki Suárez!, dziś najlepszy piłkarz Sevilli
0
Poleciłbym gdybym mógł.
0
Bo oni wiedzą czym śmierdzi gol kontaktowy.
0
Tutaj to jest normalne.
0
Wy tak samo kochacie każdy zespół, który dokopie Realowi. Trochę obiektywizmu.