0

Zaczyna się zwalnianie Enrique i sprzedaż Suareza. A niedawno byli bogami na tej stronie. Jak to się szybko zmienia ehhh

0

no to teraz zamurować i do przodu.

0

przeszedł do Arsenalu za 39 mln euro, a dziś jest nic nie wartym graczem.

0

Wszystko w rękach Sevilli, Atleti i Valencii.

1

Wątpię. On nawet nie wie o ich istnieniu :D

0

Po co piszecie o Ronaldo na tej stronie jak go nienawidzicie ? Fuck logic.

1

To się okaże.

1

Ciekawe czy coś z niego wyrośnie.

0

Może to nawet i lepiej. James bardziej kreatywny. Ancelotti by go na ławie nie posadził bo dużo kosztował.

0

Może postawią autobus. Jedynie to ich może uratować.

1

Mourinho zrobił błąd, że sprzedał KdB a nie Oscara.

0

ani jedno ani drugie.

0

0

Ty tak na poważnie z tym stoperem klasy światowej ?

1

Hehe (15 znaków)

0

Staty możesz sam edytować więc w czym problem ?

0

Tak się zastanawiam, kiedy oni będą mieli dziecko. Lewandowska ciągle taka fit i pewnie o tym nawet słyszeć nie chce.

0

Ogólnie jest sens podniecania się aż tak piłkarzem ? On kopie tylko szmacianego baloona. Uważam, że są rzeczy wartę większego uznania a niżeli sportowcy.

9

Pewnie Lewandowska.

0

Powiedział, że jak odejdzie to tylko do United. Może Reus razem z Nim pójdzie.

2

Nie przywitali się, Reus tak samo.

2

Francja i Belgia za to ładnie ciśnie z talentami.

0

0

Nie bylo spalonego

0

To co jutro idziecie od szkoły ?

0

Nurek Was utopił

0

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

jeszcze ugryzie i wyjazd.

0

Neymar wraca do starej fuchy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?